39. Januariveiling 2019

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

Bronzen Louis Seize pendule, 1800 3500
Bronzen Louis Seize pendule, 1800

2.750 EUR

Flöten Uhr, 1820 3501
Flöten Uhr, 1820
Startprijs 2.500 EUR
Grande Sonnerie Pfeifen Barok klok, 19e eeuw 3502
Grande Sonnerie Pfeifen Barok klok, 19e eeuw
Startprijs 1.400 EUR
Amsterdamse staande klok, 17e eeuw 3503
Amsterdamse staande klok, 17e eeuw
Startprijs 8.000 EUR
Prachtige Franse Empire pendule, 1820 3504
Prachtige Franse Empire pendule, 1820

1.800 EUR

Amsterdamse staande klok, 18e eeuw 3506
Amsterdamse staande klok, 18e eeuw

2.300 EUR

Groot astronomisch weerstation 3507
Groot astronomisch weerstation
Startprijs 2.250 EUR
Vuurvergulde pendule 3508
Vuurvergulde pendule
Startprijs 2.000 EUR
Antieke Cartel wandklok, 1800 3509
Antieke Cartel wandklok, 1800
Startprijs 1.750 EUR
A'damse tafelklok, 19e eeuw 3510
A'damse tafelklok, 19e eeuw
Startprijs 1.800 EUR
Franse Empire Louis Seize pendule 3511
Franse Empire Louis Seize pendule
Startprijs 1.200 EUR
Art Nouveau klokkenstel, 1915 3512
Art Nouveau klokkenstel, 1915
Startprijs 675 EUR
Antieke staande klok 3513
Antieke staande klok
Startprijs 800 EUR
Oude pendule met moor 3514
Oude pendule met moor
Startprijs 1.700 EUR
Franse precisie regulateur, 1800 3515
Franse precisie regulateur, 1800
Startprijs 2.500 EUR
Franse Empire pendule 3516
Franse Empire pendule

825 EUR

2-Kleurige pendule 3517
2-Kleurige pendule
Startprijs 675 EUR
Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840 3518
Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840
Startprijs 400 EUR
Schwarzwalder klok, 19e eeuw 3519
Schwarzwalder klok, 19e eeuw

700 EUR

3-Delig pendule stel, 1870 3520
3-Delig pendule stel, 1870
Startprijs 1.000 EUR
Tournart klok 3521
Tournart klok
Startprijs 300 EUR
Antieke Lenzkirch klok, 1880 3522
Antieke Lenzkirch klok, 1880

700 EUR

Grote Weense pendule, 1820 3523
Grote Weense pendule, 1820
Startprijs 2.000 EUR
Zeldzame 19e eeuwse Franse reiswekker 3524
Zeldzame 19e eeuwse Franse reiswekker
Startprijs 300 EUR
Oude boulle tafelklok 3525
Oude boulle tafelklok
Startprijs 250 EUR
Friese stoelklok, 18e-19e eeuw 3526
Friese stoelklok, 18e-19e eeuw
Startprijs 200 EUR
3x Bronzen beelden (voor A'dams horloge) 3527
3x Bronzen beelden (voor A'dams horloge)

220 EUR

Antieke Suchard regulateur, 1915 3528
Antieke Suchard regulateur, 1915

400 EUR

Grote tafelklok , 1880 3529
Grote tafelklok , 1880
Startprijs 450 EUR
Antieke Twentse stoelklok Kamperfehn 3530
Antieke Twentse stoelklok Kamperfehn

575 EUR

Antieke Fürthwängler vrijslinger, 1890 3531
Antieke Fürthwängler vrijslinger, 1890

140 EUR

Engelse pubklok met bol glas, 19e eeuw 3532
Engelse pubklok met bol glas, 19e eeuw

425 EUR

Nachtwakersklok, 19e eeuw 3533
Nachtwakersklok, 19e eeuw

140 EUR

Militaire nachtwachtersklok 3534
Militaire nachtwachtersklok

60 EUR

Antieke militaire nachtwakersklok 3535
Antieke militaire nachtwakersklok

90 EUR

Antiek Frans klokkenstel, 1870 3536
Antiek Frans klokkenstel, 1870

145 EUR

Antiek porseleinen klokje, 1930 3537
Antiek porseleinen klokje, 1930

60 EUR

Staande klok, 18e eeuw 3538
Staande klok, 18e eeuw
Startprijs 1.800 EUR
Tafelklok, Hour Lavigne a Paris 3539
Tafelklok, Hour Lavigne a Paris
Startprijs 200 EUR
Oude horizontale tafelklok 3540
Oude horizontale tafelklok

260 EUR

19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule 3541
19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule
Startprijs 220 EUR
Art Deco pendule stel, 1920 3542
Art Deco pendule stel, 1920

60 EUR

Antieke Kienzle staande klok, 1920 3543
Antieke Kienzle staande klok, 1920
Startprijs 200 EUR
Charles Dix pendule, 1840 3544
Charles Dix pendule, 1840
Startprijs 450 EUR
Antiek Frans pendule stel, 1880 3545
Antiek Frans pendule stel, 1880
Startprijs 800 EUR
Engelse staande klok, 18e eeuw 3546
Engelse staande klok, 18e eeuw

180 EUR

Engels uurwerk, 19e eeuw 3547
Engels uurwerk, 19e eeuw

80 EUR

Vuurvergulde pendule, 1800 3548
Vuurvergulde pendule, 1800
Startprijs 1.450 EUR
Stationscomtoise met wekker 3549
Stationscomtoise met wekker
Startprijs 80 EUR
Antieke Junghans regulateur 3550
Antieke Junghans regulateur

130 EUR

Kienzle regulateur 1880 3551
Kienzle regulateur 1880
Startprijs 80 EUR
Friese staartklok met bruidskrans 3552
Friese staartklok met bruidskrans
Startprijs 150 EUR
Franse comtoise staande klok 3553
Franse comtoise staande klok
Startprijs 150 EUR
Oude bureauklok 3554
Oude bureauklok
Startprijs 200 EUR
Antiek bronzen klokkenstel, 1880 3555
Antiek bronzen klokkenstel, 1880

40 EUR

Biedermeier precisie regulateur, 1830 3556
Biedermeier precisie regulateur, 1830

400 EUR

Antieke Friese stoelklok, 1900 3557
Antieke Friese stoelklok, 1900
Startprijs 200 EUR
Antieke Duitse Josephiene pendule, 1900 3558
Antieke Duitse Josephiene pendule, 1900

60 EUR

Franse pendule, 1890 3559
Franse pendule, 1890
Startprijs 200 EUR
Weense staande regulateur, 1880 3560
Weense staande regulateur, 1880
Startprijs 1.200 EUR
Friese stoelklok 3561
Friese stoelklok
Startprijs 200 EUR
Antieke Friese staartklok 3562
Antieke Friese staartklok
Startprijs 180 EUR
Antieke Friese Notarisklok (Kantoortje) 3563
Antieke Friese Notarisklok (Kantoortje)

185 EUR

Antieke Franse porseleinen pendule 3564
Antieke Franse porseleinen pendule
Startprijs 1.000 EUR
Art Deco staande klok 1930 3565
Art Deco staande klok 1930

90 EUR

Antieke  staande klok, 1920 3566
Antieke staande klok, 1920

110 EUR

Antieke staande klok, 1920 3567
Antieke staande klok, 1920
Startprijs 150 EUR
Antieke Franse tafelklok 3568
Antieke Franse tafelklok
Startprijs 100 EUR
Haantjes comtoise, 18e eeuw 3569
Haantjes comtoise, 18e eeuw

275 EUR

Antieke Engelse staande klok 3570
Antieke Engelse staande klok

260 EUR

Vuurvergulde pendule, 1850 3571
Vuurvergulde pendule, 1850

200 EUR

Franse vuurvergulde pendule, 1800 3572
Franse vuurvergulde pendule, 1800
Startprijs 1.100 EUR
Comtoise + datum, 19e eeuw 3573
Comtoise + datum, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Grote comtoise met wekker, 19e eeuw 3574
Grote comtoise met wekker, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw 3575
Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Schwarzwalder rozenklok 3576
Schwarzwalder rozenklok
Startprijs 60 EUR
Antieke Schwarzwalder klok 3577
Antieke Schwarzwalder klok
Startprijs 60 EUR
Zaanse klok 3578
Zaanse klok

30 EUR

Jugendstil klokkenstel, 1915 3579
Jugendstil klokkenstel, 1915
Startprijs 550 EUR
Staande klok 3580
Staande klok
Startprijs 100 EUR
Louis Seize pendule, 1800 3581
Louis Seize pendule, 1800
Startprijs 2.200 EUR
Messing scheeps/bureau klok 3582
Messing scheeps/bureau klok

40 EUR

Friese staartklok 3583
Friese staartklok

80 EUR

Brocot pendule, 1870 3584
Brocot pendule, 1870

160 EUR

Friese staartklok 3585
Friese staartklok
Startprijs 120 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw 3586
Franse comtoise, 19e eeuw

90 EUR

Staartklok 19e eeuw 3587
Staartklok 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Friese staartklok 1800 3588
Friese staartklok 1800
Startprijs 125 EUR
Antieke Friese staartklok, 1800 3589
Antieke Friese staartklok, 1800
Startprijs 100 EUR
Antieke Friese staartklok 1800 3590
Antieke Friese staartklok 1800
Startprijs 125 EUR
Antieke Junghans regulateur, 1900 3591
Antieke Junghans regulateur, 1900

50 EUR

Antieke Junghans regulateur, 1920 3592
Antieke Junghans regulateur, 1920

30 EUR

West Minster bimbam klok 3593
West Minster bimbam klok

35 EUR

Antieke regulateur, 1920 3594
Antieke regulateur, 1920

40 EUR

Antiek Duitse regulateur, 1920 3595
Antiek Duitse regulateur, 1920
Startprijs 35 EUR
Antieke regulateur, 1920 3596
Antieke regulateur, 1920
Startprijs 35 EUR