39. Januariveiling 2019

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

Antieke nachtwakersklok 3597
Antieke nachtwakersklok

60 EUR

Oude Elka nachtwakersklok 3598
Oude Elka nachtwakersklok

85 EUR

Oude messing nachtwakersklok 3599
Oude messing nachtwakersklok

135 EUR

Antieke Pfeilkreuz regulateur, 1920 3600
Antieke Pfeilkreuz regulateur, 1920
Startprijs 30 EUR
Friese staartklok 3601
Friese staartklok

60 EUR

Eiken pendule, 1920 3602
Eiken pendule, 1920

30 EUR

Amerikaanse klok, 1900 3603
Amerikaanse klok, 1900
Startprijs 200 EUR
Zeldzame koekoeksklok, 1870 3604
Zeldzame koekoeksklok, 1870

250 EUR

Franse comtoise, 19e eeuw 3605
Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Art Deco tafelklok, 1930 3606
Art Deco tafelklok, 1930
Startprijs 100 EUR
Engels staand klokje, 1920 3607
Engels staand klokje, 1920

185 EUR

Antiek bronzen klokkenstel, 1880 3608
Antiek bronzen klokkenstel, 1880
Startprijs 200 EUR
Vuurvergulde pendule 1850 3609
Vuurvergulde pendule 1850
Startprijs 1.000 EUR
2x Engelse uurwerken, 19e eeuw 3610
2x Engelse uurwerken, 19e eeuw

30 EUR

Antieke Kienzle regulateur, 1915 3611
Antieke Kienzle regulateur, 1915
Startprijs 35 EUR
Duits eikenhouten Jugendstil staande klok. 3612
Duits eikenhouten Jugendstil staande klok.
Startprijs 800 EUR
Sallander klok 3613
Sallander klok
Startprijs 35 EUR
Staande (huwelijk) klok 3614
Staande (huwelijk) klok
Startprijs 200 EUR
Engelse staande klok 3615
Engelse staande klok
Startprijs 150 EUR
Schwarzwalder klok, 19e eeuw 3616
Schwarzwalder klok, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Antieke Schwarzwalder wandklok 3617
Antieke Schwarzwalder wandklok
Startprijs 100 EUR
Vuurvergulde vazenpendule, 1780 3618
Vuurvergulde vazenpendule, 1780
Startprijs 2.500 EUR
Antieke Franse pendule 3620
Antieke Franse pendule

50 EUR

Rozenklokje, 19e eeuw 3621
Rozenklokje, 19e eeuw

40 EUR

Franse reiswekker, 19e eeuw 3622
Franse reiswekker, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Westminster tafelklok 3623
Westminster tafelklok

50 EUR

Oude Engelse lantaarnklok 3624
Oude Engelse lantaarnklok
Startprijs 80 EUR
Duitse Jugendstil regulateur, 1915 3625
Duitse Jugendstil regulateur, 1915

95 EUR

Reiswekker met weerstation 3626
Reiswekker met weerstation

150 EUR

Franse tafelklok, 19e eeuw 3627
Franse tafelklok, 19e eeuw
Startprijs 140 EUR
Antieke Franse Empire pendule , 1830 3628
Antieke Franse Empire pendule , 1830
Startprijs 140 EUR
Franse religieuze klok, 19e eeuw 3629
Franse religieuze klok, 19e eeuw
Startprijs 680 EUR
Antieke onyx glaspendule 3630
Antieke onyx glaspendule
Startprijs 430 EUR
Antieke regulateur, 1880 3631
Antieke regulateur, 1880
Startprijs 250 EUR
3-Delig Klokkenstel, 1900 3633
3-Delig Klokkenstel, 1900
Startprijs 100 EUR
Franse tafelklok, 18e eeuw 3634
Franse tafelklok, 18e eeuw
Startprijs 650 EUR
Antieke regulateur, 1880 3635
Antieke regulateur, 1880

35 EUR

Antieke tafelklok, 1890 3636
Antieke tafelklok, 1890
Startprijs 70 EUR
Kleine antieke regulateur 3637
Kleine antieke regulateur
Startprijs 80 EUR
Oude comtoise, 20e eeuw 3638
Oude comtoise, 20e eeuw

50 EUR

Franse Empire pendule, 1820 3639
Franse Empire pendule, 1820
Startprijs 570 EUR
Antieke Franse pendule, 1860 3640
Antieke Franse pendule, 1860
Startprijs 120 EUR
Antieke Franse pendule met centaur 3641
Antieke Franse pendule met centaur
Startprijs 550 EUR
Vuurvergulde pendule, Vrouwelijke boogschutter 3642
Vuurvergulde pendule, Vrouwelijke boogschutter
Startprijs 500 EUR
Antieke Franse klok, 1915 3643
Antieke Franse klok, 1915
Startprijs 200 EUR
Franse Lyra pendule 3644
Franse Lyra pendule

250 EUR

Franse Empire lyra pendule, 19e eeuw 3645
Franse Empire lyra pendule, 19e eeuw

300 EUR

Klokkenstel met intarsia 3646
Klokkenstel met intarsia
Startprijs 300 EUR
VERVALLEN UIT VEILING 3647
VERVALLEN UIT VEILING
Startprijs 450 EUR
Duitse staande klok, 18e eeuw 3648
Duitse staande klok, 18e eeuw

550 EUR

Franse stationscomtoise, 19e eeuw 3649
Franse stationscomtoise, 19e eeuw
Startprijs 380 EUR
Tafelklok, 1915 3650
Tafelklok, 1915

50 EUR

Lierpendule, 19e eeuw 3651
Lierpendule, 19e eeuw
Startprijs 360 EUR
Warmink staande klok 3652
Warmink staande klok
Startprijs 170 EUR
Antiek Frans marmeren wekkertje 3654
Antiek Frans marmeren wekkertje
Startprijs 90 EUR
Antiek Frans klokkenstel, 1880 3655
Antiek Frans klokkenstel, 1880

50 EUR

Antiek tafelklokje, 1900 3656
Antiek tafelklokje, 1900

45 EUR

Engelse staande klok, 19e eeuw 3657
Engelse staande klok, 19e eeuw

200 EUR

Antieke Franse pendule, 1800 3658
Antieke Franse pendule, 1800

200 EUR

Antieke Weense pendule, 1830 3659
Antieke Weense pendule, 1830
Startprijs 150 EUR
Grote antieke Franse pendule, 1880 3660
Grote antieke Franse pendule, 1880

125 EUR

Franse pronk comtoise, 19e eeuw 3661
Franse pronk comtoise, 19e eeuw

100 EUR

4x Antieke Franse comtoises 3662
4x Antieke Franse comtoises

100 EUR

3x Antieke Franse comtoises 3663
3x Antieke Franse comtoises

60 EUR

Duitse Junghans Ato klok 3664
Duitse Junghans Ato klok
Startprijs 50 EUR
Antieke klok + weerstation, 1920 3665
Antieke klok + weerstation, 1920

50 EUR

Antieke Franse pendule, 1880 3666
Antieke Franse pendule, 1880

50 EUR

Friese staartklok 3667
Friese staartklok

40 EUR

Oude messing reiswekker met slagwerk 3668
Oude messing reiswekker met slagwerk
Startprijs 150 EUR
Antieke Jugendstil tafelklok, 1915 3669
Antieke Jugendstil tafelklok, 1915
Startprijs 300 EUR
Franse pendule, 1910 3670
Franse pendule, 1910
Startprijs 350 EUR
Frans Art Nouveau klokkenstel, 1915 3671
Frans Art Nouveau klokkenstel, 1915

200 EUR

Frans Art Deco klokkenstel, 1930 3672
Frans Art Deco klokkenstel, 1930
Startprijs 200 EUR
Franse kolompendule, Louis Philippe 3673
Franse kolompendule, Louis Philippe

100 EUR

Friese staartklok 3674
Friese staartklok

70 EUR

Regulateur, 2 gewichts 3675
Regulateur, 2 gewichts

85 EUR

Junghans regulateur, 1890 3676
Junghans regulateur, 1890

60 EUR

Friese staartklok, 1800 3677
Friese staartklok, 1800
Startprijs 80 EUR
Antieke kolompendule, 1850 3678
Antieke kolompendule, 1850
Startprijs 180 EUR
Grote antieke regulateur, 1890 3679
Grote antieke regulateur, 1890

30 EUR

Franse albast Empire pendule 3680
Franse albast Empire pendule

50 EUR

Antiek marmeren klokkenstel , 1870 3681
Antiek marmeren klokkenstel , 1870

55 EUR

Franse pendule  , 1890 3682
Franse pendule , 1890
Startprijs 90 EUR
Antiek tafelklokje, 1890 3683
Antiek tafelklokje, 1890
Startprijs 50 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw 3684
Franse comtoise, 19e eeuw

60 EUR

Franse comtoise, 19e eeuw 3685
Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR
Friese stoelklok, 18e eeuw 3686
Friese stoelklok, 18e eeuw

150 EUR

Friese notarisklok 3687
Friese notarisklok
Startprijs 100 EUR
Jugendstil staande klok, 1915 3688
Jugendstil staande klok, 1915

150 EUR

Frans klokkenstel, 1880 3689
Frans klokkenstel, 1880
Startprijs 60 EUR