Twee antieke Engelse porseleinen lampenvoeten met messing en emaille beschildering. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur en rammelaar, 835/000, een miniatuur van een vrouw met juk met emmers en een rammelaar in de vorm van een bloemkelk, zonder bijtring. totaal ca 37 gram.
Zilveren 835/000 gelegenheidslepel met drie-kantige steel en gegraveerde bak. 10 Nov. 1930. Lengte 13 cm. Gewicht: circa 28 gr. In goede staat.
Grote gemerkte antieke tinnen klepkan met ramskop op deksel. Gemerkt, kroon A.P.J. en A.M. Afmeting: 34 x 17 cm ø. In goede staat.
Grote oude 10-lichts kroonluchter met prismen pegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 70 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Indiase of Thaise bronzen boeddha. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met ruwe bewerking. Oorknoppen met daaronder een gecontourneerde markiesvormige hanger met ruwe bewerking. Lengte 4 cm. ca 2 gram. In goede staat
Fraaie geslepen kristallen koekschaal met waaierrand-slijpsels en een zilveren 835/000 hengsel met parelrand. MT.: Kled. J. Held - Amsterdam. Circa 1880. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke zilveren suikerbak, 833/000, vierkant model met omgeslagen rand voorzien van opgesoldeerde soort palmetversiering en krullen, geplaatst op bewerkte krulpoten met versierde onderrand. 14x14cm. ...
Antieke Duitse messing gehamerde wandschotel met damesportret. Anno 1701, MT, Dau. Met rondom druivenranken. Afmeting: ø 37 cm. In goede staat.
Kavel met 20 aanstekers waaronder; Sim, Kawee, Flambeau, Augusta Automatic, Silvermatch, Helo, Colibri, Regent, Ibelo.. Ongetest in diverse condities.
Drie-delig Duits antiek plated messing historisme bureau-inktstel met figuren, putti etc. Circa 1880. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
Cementen damesbuste op marmeren piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Porsche heren horloge, titanium model, met ronde kast met goudkleurige lunette, voorzien van klapsluiting. Porsche by IWC. De achterzijde is voorzien van een gravue. 2424618
19e Eeuwse Chinese goudlak van een wijsheer op lotusbloem. Licht beschadigd. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse wortelnoten theestoof met koperen binnenbak en lade. Afmeting: 50 x 31 x 32 cm. In goede staat.
Twee odeurflaconnen met zilver, 835/000, langwerpige gecontourneerde kristallen flacon met zilveren dop en kraag met graveerwerk, wat gedeukt en een peervormige flaocn op kristallen voet met ruitslijp...
Lot diversen, antiek. Onder andere: 19e Eeuwse grote glazen kerstballen, goed. Engelse kastkommen, beschadigingen. Dekseldoos etc... Afmeting: 40 x 50 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese 1/4 viool, net neksteun en strijkstok, compleet in etui. In goede staat
Kristallen kaas en boterstolp, versierd et etswerk en voorzien van zilveren knop, 833/000, ø24x20cm en 20x16cm. Enkele kleine chips aan de kaasstolp verder in goede staat
Groot antiek gepolychromeerd beeld van een rokende negroïde jongen, asbak in de hand, sigaret mist. Circa 1900. Gips. Hoed gerestaureerd. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.
Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.