38. Oktoberveiling 2018

7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling aan vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00 & ensp; | & ensp; Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
3419 Resultaten
2 Zilveren kandelaren
1
2 Zilveren kandelaren

3.500 EUR

Zilver vergulde monstrans
2
Zilver vergulde monstrans

3.500 EUR

Gouden horloge IWC
3
Gouden horloge IWC

1.250 EUR

Witgouden armband met diamant
4
Witgouden armband met diamant

725 EUR

Gouden armband
5
Gouden armband

500 EUR

Gouden broche en oorbellen  met diamant
6

475 EUR

Geelgouden Seiko horloge met diamant
7

1.025 EUR

Zeer grote bloedkoralen broche
8

500 EUR

Gouden herenring met diamant, ca 1,00ct
9

1.250 EUR

Gouden collier met briljant
10
Gouden collier met briljant
Startprijs 700 EUR
Witgouden ring met diamant
11
Witgouden ring met diamant
Startprijs 600 EUR
Witgouden hanger met saffier en diamant
12
Startprijs 420 EUR
Witgouden oorknoppen met saffier en diamant
13
Startprijs 480 EUR
Natfruit schaal
14
Natfruit schaal

80 EUR

Zilveren dienblad, 18e eeuw
15
Zilveren dienblad, 18e eeuw

400 EUR

Zilveren broodmand
16
Zilveren broodmand

250 EUR

Zilveren kandelaar, 18e eeuw
17
Zilveren kandelaar, 18e eeuw

550 EUR

Omvangrijk zilveren bestek
18
Omvangrijk zilveren bestek
Startprijs 1.500 EUR
Antiek zilveren theebus
19
Antiek zilveren theebus

190 EUR

Zilveren dekseldoos
20
Zilveren dekseldoos
Startprijs 275 EUR
Zilveren mand
21
Zilveren mand
Startprijs 750 EUR
Zilveren schaal
22
Zilveren schaal

275 EUR

Zilveren pijpencomfoor
23
Zilveren pijpencomfoor
Startprijs 200 EUR
Zilveren presenteerblaadje
24
Zilveren presenteerblaadje

80 EUR