38. Oktoberveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

Antiek Frans beeld, Dansend meisje 5053
Antiek Frans beeld, Dansend meisje
Startprijs 110 EUR
Set Flora Danica zilver verguld 576
Set Flora Danica zilver verguld
Startprijs 125 EUR
Fries zilveren suikertafeltje, 1881 593
Fries zilveren suikertafeltje, 1881
Startprijs 380 EUR
Bronzen figuur, Danseres 5070
Bronzen figuur, Danseres

50 EUR

Gouden hanger camee 610
Gouden hanger camee
Startprijs 210 EUR
Zilveren slavenband met lapis lazuli 627
Zilveren slavenband met lapis lazuli
Startprijs 35 EUR
Tafelstuk met putti, 1900 5088
Tafelstuk met putti, 1900
Startprijs 280 EUR
Zilveren pijpcomfoor 644
Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 180 EUR
Gouden streekhanger 657
Gouden streekhanger
Startprijs 100 EUR
Beeldje, 18e eeuw 5105
Beeldje, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Zilveren suikerschep, 1890 674
Zilveren suikerschep, 1890
Startprijs 20 EUR