Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antiek inktstel, 1880 2535
Antiek inktstel, 1880

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Chinese Imari borden, 18e eeuw 6461
2x Chinese Imari borden, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Porseleinen beeldengroep, Napels Kings 6454
Porseleinen beeldengroep, Napels Kings

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Grote oude wierookpot 6447
Grote oude wierookpot

Resultaat:

130 EUR

Kindertafel + stoel 4225
Kindertafel + stoel
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Armband met bloedkoraal 403
Armband met bloedkoraal

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Wortelnoten theestoof, 18e eeuw 2499
Wortelnoten theestoof, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Eiken ladenkast, 1850 4267
Eiken ladenkast, 1850

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Hollandse eiken klaptafel, 1880 4260
Hollandse eiken klaptafel, 1880

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Zilveren tabaksdoos 396
Zilveren tabaksdoos

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Doos diversen, antiek 2492
Doos diversen, antiek

Resultaat:

45 EUR

Chinese viool 1/4 2485
Chinese viool 1/4
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Lot zilver 389
Lot zilver

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Oud lakwerk sieradenkistje, 20e eeuw 2449
Oud lakwerk sieradenkistje, 20e eeuw

Resultaat:

30 EUR

2x Antieke schildpad visitekaarthouders 2442
2x Antieke schildpad visitekaarthouders
Startprijs 80 EUR
Zilveren hanger en ring met blauwe steen 353
Zilveren hanger en ring met blauwe steen
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Kavel diverse aanstekers 2435
Kavel diverse aanstekers

Resultaat:

40 EUR

Lot zilveren vorkjes/schepjes, 1911 346
Lot zilveren vorkjes/schepjes, 1911
Startprijs 110 EUR
Gestoken minisetje 4224
Gestoken minisetje
Startprijs 200 EUR
2 Bijbels met zilver 339
2 Bijbels met zilver
Startprijs 180 EUR
Wortelnoten bijzettafel 4217
Wortelnoten bijzettafel
Startprijs 225 EUR
Verkocht
4x Imari miniatuurvaasjes 6418
4x Imari miniatuurvaasjes

Resultaat:

70 EUR

2x Bevrijdings kalenders 2746
2x Bevrijdings kalenders
Startprijs 50 EUR
WO II militaria vest + dolk 2739
WO II militaria vest + dolk
Startprijs 100 EUR