Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Amsterdamse tafelklok 3500
Antieke Amsterdamse tafelklok

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Meccano Hornby trainset 3008
Meccano Hornby trainset

Resultaat:

25 EUR

Delfts-bont Fayence kaststel, 1900 6558
Delfts-bont Fayence kaststel, 1900
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Groot Kantonees bord, 19e eeuw. 6551
Groot Kantonees bord, 19e eeuw.

Resultaat:

100 EUR

Barok kabinet 4248
Barok kabinet
Startprijs 500 EUR
Franse boekenkast 4241
Franse boekenkast
Startprijs 425 EUR
Mahonie klapbuffet 4234
Mahonie klapbuffet
Startprijs 350 EUR
4x Cloisonne vazen 2070
4x Cloisonne vazen
Startprijs 75 EUR
Antiek Droste winkelblik 2063
Antiek Droste winkelblik
Startprijs 65 EUR
Antiek tafelstuk, 1900 2056
Antiek tafelstuk, 1900
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lot Hollands keramiek 6522
Lot Hollands keramiek

Resultaat:

65 EUR

Majolica dekselvaas, 1900 6515
Majolica dekselvaas, 1900
Startprijs 40 EUR
Zilver bon Hfl. 2½ gulden 1922 2918
Zilver bon Hfl. 2½ gulden 1922
Startprijs 50 EUR
Duits Schumann Arzberg servies 6508
Duits Schumann Arzberg servies
Startprijs 80 EUR
Gouden 20 Franc 1814 2911
Gouden 20 Franc 1814
Startprijs 350 EUR
Zilveren dukaat Zwolle 1664 2904
Zilveren dukaat Zwolle 1664
Startprijs 250 EUR
Horloge 556
Horloge
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Duitse kruisboog + accessoires 2779
Duitse kruisboog + accessoires

Resultaat:

725 EUR

Engelse helm, WO II 2772
Engelse helm, WO II
Startprijs 25 EUR
Engelse WO II wapentas 2765
Engelse WO II wapentas
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Affiche Holland - Amerika lijn 2729
Affiche Holland - Amerika lijn

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Duitse WO II NSDAP-armband 2722
Duitse WO II NSDAP-armband

Resultaat:

120 EUR

Duitse WO II bajonet 2715
Duitse WO II bajonet
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Zilveren fotolijstje 349
Zilveren fotolijstje

Resultaat:

70 EUR