Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Delen Jugendstil-stijl 2513
3 Delen Jugendstil-stijl
Startprijs 60 EUR
Gouden broche, turkoois 406
Gouden broche, turkoois
Startprijs 400 EUR
Franse kogelpendule, 19e eeuw 3643
Franse kogelpendule, 19e eeuw
Startprijs 650 EUR
Antieke Duitse regulateur, 1880 3607
Antieke Duitse regulateur, 1880
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Klok met jachtmotief (wortelnoten) 3600
Klok met jachtmotief (wortelnoten)

Resultaat:

70 EUR

Friese staartklok 3593
Friese staartklok
Startprijs 60 EUR
5x Antiek kristal 5539
5x Antiek kristal
Startprijs 40 EUR
Loddereinfles met goud 399
Loddereinfles met goud
Startprijs 100 EUR
Jugendstil glazen vaasje, ca. 1915. 5532
Jugendstil glazen vaasje, ca. 1915.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Weense regulateur, 1860 3557
Weense regulateur, 1860

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, 1800 3550
Engelse staande klok, 1800

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2x Moderne glazen vogels 5525
2x Moderne glazen vogels

Resultaat:

70 EUR

Antieke Franse pendule 3543
Antieke Franse pendule
Startprijs 80 EUR
2 Bronzen figuren, Dame en heer 5138
2 Bronzen figuren, Dame en heer
Startprijs 100 EUR
Vuurvergulde pendule, 1820 3507
Vuurvergulde pendule, 1820
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
2x Bronzen fazanten 5131
2x Bronzen fazanten

Resultaat:

90 EUR

Wit marmeren zittende boeddha 5124
Wit marmeren zittende boeddha
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Antieke Amsterdamse tafelklok 3500
Antieke Amsterdamse tafelklok

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Meccano Hornby trainset 3008
Meccano Hornby trainset

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Duitse kruisboog + accessoires 2779
Duitse kruisboog + accessoires

Resultaat:

725 EUR

Engelse helm, WO II 2772
Engelse helm, WO II
Startprijs 25 EUR
Engelse WO II wapentas 2765
Engelse WO II wapentas
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Affiche Holland - Amerika lijn 2729
Affiche Holland - Amerika lijn

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Duitse WO II NSDAP-armband 2722
Duitse WO II NSDAP-armband

Resultaat:

120 EUR