Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bretons staande klok met comtoise 3523
Bretons staande klok met comtoise
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Franse pendule met console, 19e eeuw 3512
Franse pendule met console, 19e eeuw

Resultaat:

675 EUR

Staande klok, Edenburgh 3505
Staande klok, Edenburgh
Startprijs 800 EUR
Jacobus Louis Hoedt, schapen op de hei 1029
Jacobus Louis Hoedt, schapen op de hei
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Gouden oorstekers met briljant 755
Gouden oorstekers met briljant

Resultaat:

800 EUR

Witgouden ring met saffier en briljant 655
Witgouden ring met saffier en briljant
Startprijs 800 EUR
Corpus Christi in zilveren lijst. 230
Corpus Christi in zilveren lijst.
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Ram Colenbrander vaas, "Teen" 6010
Ram Colenbrander vaas, "Teen"

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Spinet met bankje 4097
Spinet met bankje

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Bijbel met zilveren sluiting 99
Bijbel met zilveren sluiting

Resultaat:

860 EUR

Witgouden collier met parel 29
Witgouden collier met parel
Startprijs 760 EUR
Verkocht
Boulle secretaire met bovenkast 4012
Boulle secretaire met bovenkast

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Staande klok Neo-Gotisch 3594
Staande klok Neo-Gotisch

Resultaat:

750 EUR

Pendule 3587
Pendule
Startprijs 750 EUR
Franse pendule, dame met duif 3584
Franse pendule, dame met duif
Startprijs 750 EUR
Vuurvergulde pendule 3579
Vuurvergulde pendule
Startprijs 750 EUR
Staande skeletklok, Kieninger 3510
Staande skeletklok, Kieninger
Startprijs 750 EUR
2 Vuurvergulde kandelaren 2049
2 Vuurvergulde kandelaren
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Thomas Heesakkers, bospartij 1073
Thomas Heesakkers, bospartij

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
J. Stahn(1904-1997), trekpaarden met boomstammen 1070
J. Stahn(1904-1997), trekpaarden met boomstammen

Resultaat:

925 EUR

2 Miniatuurportretten, vergulde lijst 1069
2 Miniatuurportretten, vergulde lijst
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Ton Smits 1039
Ton Smits

Resultaat:

750 EUR

Chinees rol schilderij 1031
Chinees rol schilderij
Startprijs 750 EUR
Verkocht
J.J.H. van Leeuwen, groot strandgezicht 1030
J.J.H. van Leeuwen, groot strandgezicht

Resultaat:

750 EUR

Schilderij, H. Breedveld 1005
Schilderij, H. Breedveld
Startprijs 750 EUR
Witgouden ring met briljant 654
Witgouden ring met briljant
Startprijs 750 EUR
Bloedkoralen collier met streeksluiting 78
Bloedkoralen collier met streeksluiting
Startprijs 750 EUR
Slavenband GG 36
Slavenband GG
Startprijs 750 EUR
Zilveren kandelaar 4
Zilveren kandelaar
Startprijs 750 EUR
Shida, vrouw 1047
Shida, vrouw
Startprijs 740 EUR
Bijbel met zilveren hoeken en sluiting 15
Bijbel met zilveren hoeken en sluiting
Startprijs 720 EUR
Verkocht
Vuurvergulde pendule 3677
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

700 EUR

Pendule 3625
Pendule
Startprijs 700 EUR
Speeldoos met 5 platen 2238
Speeldoos met 5 platen
Startprijs 700 EUR
Ijzeren geldkist 2002
Ijzeren geldkist
Startprijs 700 EUR
Ongesigneerd meisje met papbord 1072
Ongesigneerd meisje met papbord
Startprijs 700 EUR
Jan van der Leest 1010
Jan van der Leest
Startprijs 700 EUR
Gouden hanger met parel 252
Gouden hanger met parel
Startprijs 700 EUR
Witgouden ring met briljant 182
Witgouden ring met briljant
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Zilveren dienblad, Nederland 94
Zilveren dienblad, Nederland

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Zilveren koffieservies 5 delig 14
Zilveren koffieservies 5 delig

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Groot houten beeld 5020
Groot houten beeld

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese schotel, 17e-18e eeuw 6027
Chinese schotel, 17e-18e eeuw

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Empire pendule 3630
Empire pendule

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
6 Kang Xi borden 6038
6 Kang Xi borden

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
5-Delig klokkenstel, 19e eeuw 3664
5-Delig klokkenstel, 19e eeuw

Resultaat:

585 EUR

Vergulde kolompendule 3559
Vergulde kolompendule
Startprijs 650 EUR
Cloissonne wierookpot 2028
Cloissonne wierookpot
Startprijs 650 EUR