Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Cloissonne vaas, verguld 2003
Cloissonne vaas, verguld
Startprijs 2.800 EUR
3 Delen cloisonne 2017
3 Delen cloisonne
Startprijs 2.500 EUR
Zeer grote bronzen kandelaren 2044
Zeer grote bronzen kandelaren
Startprijs 1.750 EUR
Grote houtgestoken olifant 2032
Grote houtgestoken olifant
Startprijs 1.200 EUR
Art Deco stijl Bram van Gelderen 2011
Art Deco stijl Bram van Gelderen
Startprijs 1.000 EUR
Groot 19e eeuws ivoren beeld 2193
Groot 19e eeuws ivoren beeld
Startprijs 950 EUR
Groot 19e eeuws ivoren beeld op console 2192
Groot 19e eeuws ivoren beeld op console
Startprijs 950 EUR
Verkocht
2 Empire stijl kandelaars 2005
2 Empire stijl kandelaars

Resultaat:

1.000 EUR

Twee keramieken lampen 2046
Twee keramieken lampen
Startprijs 900 EUR
2 Vuurvergulde kandelaren 2049
2 Vuurvergulde kandelaren
Startprijs 750 EUR
Speeldoos met 5 platen 2238
Speeldoos met 5 platen
Startprijs 700 EUR
Ijzeren geldkist 2002
Ijzeren geldkist
Startprijs 700 EUR
Cloissonne wierookpot 2028
Cloissonne wierookpot
Startprijs 650 EUR
Verkocht
ANWB reclamebord 2013
ANWB reclamebord

Resultaat:

650 EUR

Geldkistje met plaquettes 2375
Geldkistje met plaquettes
Startprijs 500 EUR
Verkocht
2 Empire kandelaren 2029
2 Empire kandelaren

Resultaat:

480 EUR

Wortelnoten reiskist 2358
Wortelnoten reiskist
Startprijs 470 EUR
Verkocht
Geldkist met smeedijzeren banden 2006
Geldkist met smeedijzeren banden

Resultaat:

450 EUR

Lamp met prismen 2004
Lamp met prismen
Startprijs 450 EUR
Verkocht
2 Wandkandelaars met figuren 2404
2 Wandkandelaars met figuren

Resultaat:

470 EUR

Statenbijbel met sloten 1658 2133
Statenbijbel met sloten 1658
Startprijs 400 EUR
Vijzel, gedateerd 1643 2022
Vijzel, gedateerd 1643
Startprijs 400 EUR
Hollandse bakbarometer 2263
Hollandse bakbarometer
Startprijs 375 EUR
Statenbijbel met sloten 2132
Statenbijbel met sloten
Startprijs 375 EUR
Statenbijbel 2131
Statenbijbel
Startprijs 375 EUR
Boulle likeurkeldertje 2442
Boulle likeurkeldertje
Startprijs 350 EUR
Twee houten beelden 2422
Twee houten beelden
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Casette met concertbellen 2218
Casette met concertbellen

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Groot pistool 11mm.Sauer en Sohn 1879 2089
Groot pistool 11mm.Sauer en Sohn 1879

Resultaat:

400 EUR

Bronzen bel 18e eeuw 2038
Bronzen bel 18e eeuw
Startprijs 350 EUR
Grote kandelaar met putti 2009
Grote kandelaar met putti
Startprijs 350 EUR
Verkocht
2 Bronzen vazen, 19e eeuw 2035
2 Bronzen vazen, 19e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Gietijzeren etagere tafel 2443
Gietijzeren etagere tafel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Opgezette bok 2419
Opgezette bok

Resultaat:

300 EUR

Casette met concertbellen 2217
Casette met concertbellen
Startprijs 300 EUR
3 Oude boeken 17e-18e eeuw 2127
3 Oude boeken 17e-18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Bronzen dekselpot met draken 2070
Bronzen dekselpot met draken
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2 grote bronzen vergulde kerkkandelaren 2010
2 grote bronzen vergulde kerkkandelaren

Resultaat:

300 EUR

Dubbelloops pistool 2090
Dubbelloops pistool
Startprijs 290 EUR
Duitse kapel kerkengel 2025
Duitse kapel kerkengel
Startprijs 260 EUR
Verkocht
Barometer 2512
Barometer

Resultaat:

250 EUR

Uil met lantaarn 2423
Uil met lantaarn
Startprijs 250 EUR
Chinese hoornen cup 2417
Chinese hoornen cup
Startprijs 250 EUR
Speeldoos met platen 2366
Speeldoos met platen
Startprijs 250 EUR
2 Cloisonne vazen op houten sokkel 2204
2 Cloisonne vazen op houten sokkel
Startprijs 250 EUR
Bronzen hanglampje 2152
Bronzen hanglampje
Startprijs 250 EUR
2x Enkelloops pistool 2091
2x Enkelloops pistool
Startprijs 250 EUR
2 Franse olielampen 2053
2 Franse olielampen
Startprijs 250 EUR