Oude Duitse porseleinen Wernicke en Koenig pop? , gemerkt WuK J 10, met babylichaam, slaapogen en kleertjes 49cm Cond:G
Twee Duitse schilderijen, onduidelijk gesigneerd landschap omstreeks 1960, en ongesigneerd fachwerkhuis omstreeks 1930, olieverf op linnen en paneel 65x50 65x47cm
Geslepen kristallen lepelvaasje met zilveren montuur, voorzien van 6 zilveren lepeltjes met gecontourneerde stelen voorzien van Biedermeier graveringen. MT.: A.Kuylenburg, Schoonhoven jl.: I: 1868, 5,...
Vroeg 19e eeuw bronzen beeld van een Romeinse vrouw, omstreeks 1830, 43cm in goede staat
Fritz Moeller-Schlünz 1950 Duitse school 1900-1990 Elb-Travekanaal olieverf op paneel 47x38cm Cond:G
Antieke Duitse porseleinen flora Dora pop, met lederbalg lichaam, porseleinen onderarmen en kleertjes 42cm. Cond:G
Antieke Engele bijbel met ivoorkleurige omslag en goud op snee met fraaie zilveren hoekstukken, 925/000. MT.: Benjamin Smith, London, ca 1910. 8x12x2,5 cm "The book of Common prayer" Cond.: G
Eigenbouw houten poppenhuis villa, met diverse figuren en accessoires 2e helft 20e eeuw, in goede staat 52x38x27cm
Olivia Sutton 1848 Engelse school landschap met schapen, tekening op papier 20x24cm Cond:G
Antieke terracotta buste, gesigneerd Migna, G Varenbergh, nr 014/8, omstreeks 1900, mandoline gebroken, voet beschadigd, 52cm Cond:R
Fraaie briljanten oorknoppen, 750/000. Solitair oorknoppen met zes-poots chaton voorzien van briljanten, ca 0.20 crt per stuk. ca 1,4 gr.Cond.: G
Oude Duitse porseleinen pop P.S +23 Germany (Paul Steiner) met papier mache lichaam, slaapogen en open mond, 38cm. Cond;G
Elly Dijkshoorn (galerie Vlaardingen), gemengde techniek op papier, abstracte collage 27x20cm.
Oude koudbeschilderde compositie metalen adelaar ca. 1900 (of later) in goede staat 17,5x15x9cm.
Ernst Oppler 1867-1929 Duitsland Sheherazade ets op papier 18,5x24,5cm Cond:G
Groot Frans beeld voorstellende Jean D'arc met vaandel (restauraties) in goede staat 95cm
Grote antieke Duitse pop, Heubach Koppelsdorf 407 6 1/4 , met gelede lichaam(overgeschilderd) 74cm. Cond:R
Robert petit Lorraine, haven van Kopenhagen, zwarte inkt op papier 58x43cm Cond:G
Zilveren lepel, 925/000, met gegraveerde platte bak en steel met fraai heft. MT.: FW in een schild, Birmingham jl.: C: 1902 13,5 cm ca. 22 gr. Cond.: G
Moderne bronzen sculptuur 2e helft 20e eeuw, voorstellende een verliefd stel op parkbank 15x18x8cm Cond:G
Antieke compositie metalen figuur, voorstellende een baby op kinderstoel, door l. Steiner, poot achter beschadigd en breukje been., 29cm. Cond:R/G
Negentiende eeuws Engels of Italiaanse houtgestoken lantaarn met verzilvering en leeuwenkariatyden, omstreeks 1900, kleine beschadigingen 200cm. Cond:G
Grote Duitse antieke porseleinen bad pop, in goede staat 40cm. Cond:G
Oud terracotta figuur het Juttertje door Ad Jansen(Egmond aan zee) in goede staat 36cm
Klein 18e eeuws miniatuur kabinet met 5 lades en 2 pennenbakjes achter de deuren, messing ringbeslag, scharnieren en slotplaat origineel (koplijst en slotje later) 29x28x16cm Cond:G
Drie zilveren pillendoosjes en een zilveren vingerdoekband. Strak zilveren doosje 800/000 versierd met knopjes en een markiesvormige gele steen, Duitsland 3x2.5cm., zilveren bakje voorzien van florale...
Grote Japanse blikken passagiersboot, gemerkt, Masudaya, Queen of sea, 60er jaren met batterij functie, op wielen, 55cm. Cond:G
Grote bronzen scheidsrechtersfluit met messing plaquette en opschrift, Holland signaal, in goede staat 51x16x17cm
Gouden tientje, 1925, met gouden 585/000 muntrand met gefacetteerde bewerking. totaal ca 9,4 gr. In goede staat
Oude antieke Schneider France glazen Art deco vaas( gesigneerd) in goede staat 21x15ø
Jugendstil stijl schenkkan met messing monturen en keramiek, met zweepslag, florale beschildering 2e helft 20e eeuw, 30cm. Cond:G
Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G
Met graveerwerk versierd zilveren pijpcomfoor, 835/000, met roodkoperen inzetbak op zwart basement rustend op 4 ivoren pootjes 835/000 jl: V:1855. MT J.Mulder Amsterdam. 16,5x13,5x13 cm Cond:R
Zeer grote 19e eeuwse Franse notenhouten precisie regulateur met centrale secondenwijzer, zware slinger en groot gewicht, incl. sleutels, 220x64x25cm. Cond;G
Oude Japanse cloissone Geisha met glazen bloem 2e helft 20e eeuw in goede staat 25cm Cond;G
Boheems kristallen odeurflacon met zilveren dop en hals, 835/000. Een gecontourneerde odeurflacon met Boheemse versieringen, met o.a. een bloemenvaas, in het rood. Voorzien van zilveren dop, achtkanti...
Antieke Engelse voorlader, 18e-19e eeuw, gemerkt Tower 1853. 136 cm. In goede staat.
Franse Neo-Renaissance pendulestel met ranken en kariatiden, omstreeks 1870, compositiemetaal. 8 Daags Frans uurwerk met halfuurslag 45-52cm. Functies barometer en thermometer niet getest. Cond:G
Twee grote antieke opaline glazen vazen met florale decor, in goede staat 27cm Cond;G
Fraaie gouden broche, 585/000, met granaat. Ovale broche met geschulpte rand, voorzien gravure bewerking, bezet met een ovaal gefacetteerde granaat. Grootte broche 25x20 mm. ca. 4,1 gr.
Twee maal antiek boheems kristal, 19e eeuws, robijnrood, pronkschaal met gravering en kristallen pegels, grote pronkbeker met edelhert in landschapsdecor, 20-32cm. Cond:G
Antieke Zwitserse schilderijklok met speeldoos, omstreeks 1880(gelithografeerde voorstelling) notenhouten omlijsting in originele staat, 63x51cm. Cond:G
Zilveren miniatuur banjo, 835/000. MT.:H.Hooijkaas, Schoonhoven 6x3 cm ca. 18 gr. Cond.: G
Glasschildering met bloemen en lijst, 2e helft 20e eeuw 30x40cm Cond:G
Ei-hanger, zilver, Fabergé stijl. Ei-hanger versierd met paars en groen emaille, zirconia's en parel. 32x16mm. Nieuw
Hollandse Friese stoelklok, 18e-19e eeuws, met wekker en mooie originele beschildering. In goede staat, 71cm.
Grote Sevres dekseldoos handbeschilderd ,met romantische figuren in landschapsdecor, gesigneerd Lefraine, onderkant gemerkt, stempel Chateau des Tuileries, en Sevres teken, 1e helft 20e eeuw of ouder,...
Lot gouden sieraden, 585/000, bestaande uit een trouwring, een zegelring met gravure en een fijn biesmarkcollier. Totaal ca 8,7 gr. Cond.: R-G
Grote porseleinen tafellamp, 2e helft 20e eeuw met 4 figuren, en opgewerkte bloem, minimale chip mogelijk, 58xø36cm. Cond:G
Zeldzame Franse vroeg 19e eeuwse mahoniehouten tafelregulateur met groot uurwerk, centrale secondenwijzer en halfuurslag, in zeer goede staat 51cm. Cond:G
Antiek zilveren beursbeugel, 835/000, halfrond met parelrand, bijzonder gekeurd met de Franse Haan ( Franse Keizerrijk 1812-1813) MT.: Johannes v/d Berg Schoonhoven. 6x3,5cm ca 13 gr. Cond.: G
Vier 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met landschappen, berggeiten en vogel decor, randglazuurschade, haarlijn, gelijmd 28,5øcm. Cond:R
Vier vooroorlogse vernikkelde messing wekkers met secondenaanduiding, 2 x Junghans, 1 x Gustav becker, 1 x Peter, lichte oxydatie. Verder in goede staat 17-18cm
Vijf zilveren theelepels, 835/000, met de afbeeldingen van vijf Friese steden, Franeker, Sloten, Hindeloopen, IJlst en Bolsward, met stadswapens. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. 12 cm, ca. 61 gr. Cond....
Veertien delig Duits porseleinen apenorkest, hoofdzakelijk Thüringen, omstreeks 1900-1940, 9 heel, 5 beschadigd, 11-15c,. Cond:R/G
Oude regulateur 2e helft 20e eeuw, gemerkt Hubler Wien 71cm Cond:R/G
Oude vergulde barometer Italiaanse stijl 2e helft 20e eeuw met klok(stil uurwerk) In goede staat 66cm.
Antieke Duitse Schwarzwalder klok met achter glas beschildering van bloemen. een deurtje mist. 13x29x35cm Cond.R.
Negentiende eeuwse Franse comtoise met harpslinger Loudiere A Derval, in goede staat 40x30x17cm.
Antieke Duits porseleinen KPM opengewerkte bonbonschaal omstreeks 1900, handbeschilderd met floraal decor, kleine beschadigingen bovenrand, 9x19x22cm. Cond:R
Grote zes armige porseleinen kandelaar, met putti en vele opgewerkte bloemen, gemerkt A.B, 2e helft 20e eeuw in goede staat (minimale chip mogelijk) 54x41ø Cond:G
Antieke Japanse Satsuma tafellamp met goud en figurendecor en bronzen voet, omstreeks 1900, 89cm Cond:G
Blauwkleurig Hollands tegeltableau 17e-18e eeuws met 16 tegels, gelegd op plaat(restauraties) 52x52cm. Cond:G
Zeer grote oud Delft polychrome beschilderde apothekers dekselpot Electuarium tamarindorum compositum met floraal decor 20e eeuw 58cm Cond:G