Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Wernicke Koenig pop
Resultaat: 130 EUR

Oude Duitse porseleinen Wernicke en Koenig pop? , gemerkt WuK J 10, met babylichaam, slaapogen en kleertjes 49cm Cond:G

2 Duitse schilderijen
Startprijs 40 EUR

Twee Duitse schilderijen, onduidelijk gesigneerd landschap omstreeks 1960, en ongesigneerd fachwerkhuis omstreeks 1930, olieverf op linnen en paneel 65x50 65x47cm

Lepelvaasje met 6 lepels
Resultaat: 45 EUR

Geslepen kristallen lepelvaasje met zilveren montuur, voorzien van 6 zilveren lepeltjes met gecontourneerde stelen voorzien van Biedermeier graveringen. MT.: A.Kuylenburg, Schoonhoven jl.: I: 1868, 5,...

Antiek bronzen beeld, staande vrouw
Startprijs 400 EUR

Vroeg 19e eeuw bronzen beeld van een Romeinse vrouw, omstreeks 1830, 43cm in goede staat

Schilderij Moeller - Schlunz
Startprijs 30 EUR

Fritz Moeller-Schlünz 1950 Duitse school 1900-1990 Elb-Travekanaal olieverf op paneel 47x38cm Cond:G

Porseleinen Floradora pop
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse porseleinen flora Dora pop, met lederbalg lichaam, porseleinen onderarmen en kleertjes 42cm. Cond:G

Engelse bijbel, zilveren hoekstukken
Resultaat: 35 EUR

Antieke Engele bijbel met ivoorkleurige omslag en goud op snee met fraaie zilveren hoekstukken, 925/000. MT.: Benjamin Smith, London, ca 1910. 8x12x2,5 cm "The book of Common prayer" Cond.: G

Poppenhuis, bruin
Startprijs 75 EUR

Eigenbouw houten poppenhuis villa, met diverse figuren en accessoires 2e helft 20e eeuw, in goede staat 52x38x27cm

Schilderij, Olivia Sutton 1848
Startprijs 25 EUR

Olivia Sutton 1848 Engelse school landschap met schapen, tekening op papier 20x24cm Cond:G

Terracotta buste van dame met mandoline
Startprijs 75 EUR

Antieke terracotta buste, gesigneerd Migna, G Varenbergh, nr 014/8, omstreeks 1900, mandoline gebroken, voet beschadigd, 52cm Cond:R

Gouden briljanten oorknoppen
Resultaat: 500 EUR

Fraaie briljanten oorknoppen, 750/000. Solitair oorknoppen met zes-poots chaton voorzien van briljanten, ca 0.20 crt per stuk. ca 1,4 gr.Cond.: G

Porseleinen pop P. Steiner
Resultaat: 100 EUR

Oude Duitse porseleinen pop P.S +23 Germany (Paul Steiner) met papier mache lichaam, slaapogen en open mond, 38cm. Cond;G

Elly Dijkshoorn
Resultaat: 15 EUR

Elly Dijkshoorn (galerie Vlaardingen), gemengde techniek op papier, abstracte collage 27x20cm.

Beeldje, adelaar
Startprijs 80 EUR

Oude koudbeschilderde compositie metalen adelaar ca. 1900 (of later) in goede staat 17,5x15x9cm.

Ernst Oppler
Resultaat: 65 EUR

Ernst Oppler 1867-1929 Duitsland Sheherazade ets op papier 18,5x24,5cm Cond:G

Houten beeld, Jean D'Arc
Startprijs 200 EUR

Groot Frans beeld voorstellende Jean D'arc met vaandel (restauraties) in goede staat 95cm

Porseleinen pop, Heubach
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Duitse pop, Heubach Koppelsdorf 407 6 1/4 , met gelede lichaam(overgeschilderd) 74cm. Cond:R

Robert-Petit-Lourraine
Startprijs 40 EUR

Robert petit Lorraine, haven van Kopenhagen, zwarte inkt op papier 58x43cm Cond:G

Erotisch bronsje
Resultaat: 65 EUR

Erotisch bronzen figuur, 20e eeuw, in goede staat 10cm. Cond:G

Zilveren lepel, platte bak
Resultaat: 25 EUR

Zilveren lepel, 925/000, met gegraveerde platte bak en steel met fraai heft. MT.: FW in een schild, Birmingham jl.: C: 1902 13,5 cm ca. 22 gr. Cond.: G

Bronzen figuur
Resultaat: 25 EUR

Moderne bronzen sculptuur 2e helft 20e eeuw, voorstellende een verliefd stel op parkbank 15x18x8cm Cond:G

Beeldje, meisje op stoel
Startprijs 150 EUR

Antieke compositie metalen figuur, voorstellende een baby op kinderstoel, door l. Steiner, poot achter beschadigd en breukje been., 29cm. Cond:R/G

Engelse houten lantaarn
Startprijs 850 EUR

Negentiende eeuws Engels of Italiaanse houtgestoken lantaarn met verzilvering en leeuwenkariatyden, omstreeks 1900, kleine beschadigingen 200cm. Cond:G

Grote Duitse bad pop
Resultaat: 90 EUR

Grote Duitse antieke porseleinen bad pop, in goede staat 40cm. Cond:G

Keramieken beeld, Ad Jansen
Startprijs 80 EUR

Oud terracotta figuur het Juttertje door Ad Jansen(Egmond aan zee) in goede staat 36cm

Miniatuur kabinet, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Klein 18e eeuws miniatuur kabinet met 5 lades en 2 pennenbakjes achter de deuren, messing ringbeslag, scharnieren en slotplaat origineel (koplijst en slotje later) 29x28x16cm Cond:G

3 ZIlv. pillendoosjes + servetring
Resultaat: 45 EUR

Drie zilveren pillendoosjes en een zilveren vingerdoekband. Strak zilveren doosje 800/000 versierd met knopjes en een markiesvormige gele steen, Duitsland 3x2.5cm., zilveren bakje voorzien van florale...

Blikken speelgoedboot
Resultaat: 175 EUR

Grote Japanse blikken passagiersboot, gemerkt, Masudaya, Queen of sea, 60er jaren met batterij functie, op wielen, 55cm. Cond:G

Industriële fluit, Holland Signaal
Startprijs 200 EUR

Grote bronzen scheidsrechtersfluit met messing plaquette en opschrift, Holland signaal, in goede staat 51x16x17cm

Gouden tientje 1925
Resultaat: 230 EUR

Gouden tientje, 1925, met gouden 585/000 muntrand met gefacetteerde bewerking. totaal ca 9,4 gr. In goede staat

Glazen vaas, Schneider
Startprijs 125 EUR

Oude antieke Schneider France glazen Art deco vaas( gesigneerd) in goede staat 21x15ø

Jugenstil stijl schenkkan
Resultaat: 70 EUR

Jugendstil stijl schenkkan met messing monturen en keramiek, met zweepslag, florale beschildering 2e helft 20e eeuw, 30cm. Cond:G

5 Delen kristal
Startprijs 30 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G

Zilveren pijpcomfoor 1840
Startprijs 220 EUR

Met graveerwerk versierd zilveren pijpcomfoor, 835/000, met roodkoperen inzetbak op zwart basement rustend op 4 ivoren pootjes 835/000 jl: V:1855. MT J.Mulder Amsterdam. 16,5x13,5x13 cm Cond:R

Zeer grote regulateur
Startprijs 1.750 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse notenhouten precisie regulateur met centrale secondenwijzer, zware slinger en groot gewicht, incl. sleutels, 220x64x25cm. Cond;G

Chinese cloissone dame met bloem
Startprijs 110 EUR

Oude Japanse cloissone Geisha met glazen bloem 2e helft 20e eeuw in goede staat 25cm Cond;G

Odeurflacon met zilveren dop
Startprijs 60 EUR

Boheems kristallen odeurflacon met zilveren dop en hals, 835/000. Een gecontourneerde odeurflacon met Boheemse versieringen, met o.a. een bloemenvaas, in het rood. Voorzien van zilveren dop, achtkanti...

Groot geweer, voorlader
Resultaat: 350 EUR

Antieke Engelse voorlader, 18e-19e eeuw, gemerkt Tower 1853. 136 cm. In goede staat.

Pendulestel
Startprijs 350 EUR

Franse Neo-Renaissance pendulestel met ranken en kariatiden, omstreeks 1870, compositiemetaal. 8 Daags Frans uurwerk met halfuurslag 45-52cm. Functies barometer en thermometer niet getest. Cond:G

2 Opaline vazen
Startprijs 40 EUR

Twee grote antieke opaline glazen vazen met florale decor, in goede staat 27cm Cond;G

Broche
Startprijs 90 EUR

Fraaie gouden broche, 585/000, met granaat. Ovale broche met geschulpte rand, voorzien gravure bewerking, bezet met een ovaal gefacetteerde granaat. Grootte broche 25x20 mm. ca. 4,1 gr.

2 Delen Boheems kristal
Resultaat: 65 EUR

Twee maal antiek boheems kristal, 19e eeuws, robijnrood, pronkschaal met gravering en kristallen pegels, grote pronkbeker met edelhert in landschapsdecor, 20-32cm. Cond:G

Schilderijklok met muziek
Startprijs 400 EUR

Antieke Zwitserse schilderijklok met speeldoos, omstreeks 1880(gelithografeerde voorstelling) notenhouten omlijsting in originele staat, 63x51cm. Cond:G

Zilveren miniatuur, banjo
Startprijs 30 EUR

Zilveren miniatuur banjo, 835/000. MT.:H.Hooijkaas, Schoonhoven 6x3 cm ca. 18 gr. Cond.: G

Achterglasschilderij, bloem
Startprijs 30 EUR

Glasschildering met bloemen en lijst, 2e helft 20e eeuw 30x40cm Cond:G

Ei-hanger, groen/blauw
Startprijs 90 EUR

Ei-hanger, zilver, Fabergé stijl. Ei-hanger versierd met paars en groen emaille, zirconia's en parel. 32x16mm. Nieuw

Antieke Friese stoelklok
Resultaat: 275 EUR

Hollandse Friese stoelklok, 18e-19e eeuws, met wekker en mooie originele beschildering. In goede staat, 71cm.

Grote Sevres dekseldoos
Resultaat: 250 EUR

Grote Sevres dekseldoos handbeschilderd ,met romantische figuren in landschapsdecor, gesigneerd Lefraine, onderkant gemerkt, stempel Chateau des Tuileries, en Sevres teken, 1e helft 20e eeuw of ouder,...

Lot gouden sieraden
Resultaat: 130 EUR

Lot gouden sieraden, 585/000, bestaande uit een trouwring, een zegelring met gravure en een fijn biesmarkcollier. Totaal ca 8,7 gr. Cond.: R-G

Porseleinen lamp met figuren
Resultaat: 220 EUR

Grote porseleinen tafellamp, 2e helft 20e eeuw met 4 figuren, en opgewerkte bloem, minimale chip mogelijk, 58xø36cm. Cond:G

Grote mahonie pendule
Startprijs 2.400 EUR

Zeldzame Franse vroeg 19e eeuwse mahoniehouten tafelregulateur met groot uurwerk, centrale secondenwijzer en halfuurslag, in zeer goede staat 51cm. Cond:G

Aparte zilveren beursbeugel
Startprijs 70 EUR

Antiek zilveren beursbeugel, 835/000, halfrond met parelrand, bijzonder gekeurd met de Franse Haan ( Franse Keizerrijk 1812-1813) MT.: Johannes v/d Berg Schoonhoven. 6x3,5cm ca 13 gr. Cond.: G

4 Chinese borden, 17e-18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Vier 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met landschappen, berggeiten en vogel decor, randglazuurschade, haarlijn, gelijmd 28,5øcm. Cond:R

4 Wekkers
Resultaat: 50 EUR

Vier vooroorlogse vernikkelde messing wekkers met secondenaanduiding, 2 x Junghans, 1 x Gustav becker, 1 x Peter, lichte oxydatie. Verder in goede staat 17-18cm

5 Zilveren lepeltjes
Startprijs 40 EUR

Vijf zilveren theelepels, 835/000, met de afbeeldingen van vijf Friese steden, Franeker, Sloten, Hindeloopen, IJlst en Bolsward, met stadswapens. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. 12 cm, ca. 61 gr. Cond....

14 Beelden, apenorkest
Startprijs 500 EUR

Veertien delig Duits porseleinen apenorkest, hoofdzakelijk Thüringen, omstreeks 1900-1940, 9 heel, 5 beschadigd, 11-15c,. Cond:R/G

Notenhouten regulateur 1980
Resultaat: 40 EUR

Oude regulateur 2e helft 20e eeuw, gemerkt Hubler Wien 71cm Cond:R/G

Barometer met klok
Startprijs 60 EUR

Oude vergulde barometer Italiaanse stijl 2e helft 20e eeuw met klok(stil uurwerk) In goede staat 66cm.

Schwarzwalder klok
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder klok met achter glas beschildering van bloemen. een deurtje mist. 13x29x35cm Cond.R.

Comtoise, ankergang
Resultaat: 70 EUR

Negentiende eeuwse Franse comtoise met harpslinger Loudiere A Derval, in goede staat 40x30x17cm.

Porseleinen schaal, KPM
Startprijs 140 EUR

Antieke Duits porseleinen KPM opengewerkte bonbonschaal omstreeks 1900, handbeschilderd met floraal decor, kleine beschadigingen bovenrand, 9x19x22cm. Cond:R

6-Armige porseleinen kandelaar
Resultaat: 150 EUR

Grote zes armige porseleinen kandelaar, met putti en vele opgewerkte bloemen, gemerkt A.B, 2e helft 20e eeuw in goede staat (minimale chip mogelijk) 54x41ø Cond:G

Satsuma lamp
Startprijs 150 EUR

Antieke Japanse Satsuma tafellamp met goud en figurendecor en bronzen voet, omstreeks 1900, 89cm Cond:G

16 Tegels tableau ster blauw
Startprijs 100 EUR

Blauwkleurig Hollands tegeltableau 17e-18e eeuws met 16 tegels, gelegd op plaat(restauraties) 52x52cm. Cond:G

Grote apothekerspot Delft
Resultaat: 140 EUR

Zeer grote oud Delft polychrome beschilderde apothekers dekselpot Electuarium tamarindorum compositum met floraal decor 20e eeuw 58cm Cond:G