Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met huis aan een baai decor, twee beschadigd, een goed 23,3ø Cond:R
Twee groot 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor(beide randschade) 44,5xø19cm.
Achtiende eeuws Imari trekpotje, met tuin en gouddecor, Chip tuit, 14,5xø10,5cm. Cond:G
Zes 18e Eeuwse Chinees Imari Porseleinen kop en schotels met coullissen decor, landschappen.En met floraal en gouddecor. 6 schotels goed, 3 kopjes minimale chips, 3 kopjes goed. 5,5xø12 cm.
Zes Chinees porseleinen kop en schotels omstreeks 1800 met deksels Chinees Imari, met goud en floraal decor, 5 kopjes goed, 1 beschadigd, 1 deksel goed, 5 beschadigd, 4 schotels lichte randglazuurscha...
Vier 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met landschappen, berggeiten en vogel decor, randglazuurschade, haarlijn, gelijmd 28,5øcm. Cond:R
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen familie Roze bord, met figuren en gouddecor, diverse kleuren, fijn gedecoreerd, minimale randschade, 2,5x23,3øcm. Cond:G
Twee antieke Chinese Yixing theepotjes, gesigneerd, 1e helft 20e eeuw in goede staat 5x10x6ø
Kapitale 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met figuren en floraaldecor in coulissen, minimale randschade, geschulpte rand, 41,5ø Cond:G
Oude Chinees porseleinen wandplaquette, republikeinse periode, gesigneerd, man vecht met tijger, 22,3x15,5cm Cond:G
Blanc de Chine porseleinen vaas met tekst en signatuur, oude wijsheer op wolk 1e helft 20e eeuw of ouder 23x10ø Cond;G
Zeventiende eeuwse Chinese Wanli porseleinen kom met geschulpte rand, hertvoorstellingen(chip) 5x15,5ø Cond:G
Gesigneerde Chinese Pekingglazen vaas, zwart met wit, gedecoreerd met vlinders, symbolen en tekens, 20e eeuw in goede staat 21x11,5cm
Twaalf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors(gemerkt) 4 borden met randschade Cond:R/G
Prachtige Chinese 18e eeuwse dekselterrine met originele onderschotel met landschappen en floraal decor 22x32x24cm. Cond:G terine heeft 1 chip aan de voet er af.
Zeldzame 18e-19e eeuwse Yixing trekpot met symbolen en foohonden decor, lichte beschadiging aan opgelegde figuren deksel, verder in goede staat 10,5x14x7cm.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden Queng Lung, met landschappen 33,5cm. Cond:R/G
Oude antieke Yixing theepot 19e eeuws chip binnenrand deksel 10-18-12øcm
Chinees porseleinen kom op hoge voet met drakendecor, 19/20e eeuw, gesigneerd in goede staat 10,3x15,7ø Cond;G
Chinees porseleinen kom op hoge voet 5 landen vlaggen en gouddecor 20e eeuw 10,2x15,9cm Cond:G
Prachtige 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy diep bord met coulissendecor, met krijgers en landschappen, geschulpte rand, gemerkt, chips rand, Cond:R/G 6,3x24,5ø
Chinees porseleinen diep bord, 18e /19e eeuws, Kang Xy gemerkt, met lange Lijs voorstellingen in landschap en coulissen, met geschulpte rand(sterretje en haarscheur) 1cm 4,5x20,7ø Cond:R/G
Grote porseleinen tafellamp, 2e helft 20e eeuw met 4 figuren, en opgewerkte bloem, minimale chip mogelijk, 58xø36cm. Cond:G
Grote Duits porseleinen Rosenthal vos, gesigneerd th Karner nr 1538 Kunstabteilung (Theodor Kärner 1936) 21x41x12cm. Cond:G
Twee zeer grote Sevresstijl porseleinen pronkvazen, 2e helft 20e eeuw met gouddecor, in goede staat 47x39ø Cond:G
Antieke Engelse 19e keramieken Toby Jug gemerkt B;P, bierschenkkan, 26cm. Cond;G
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose buikvaas met figuren op water decor en olifanten koppen, gemerkt omstreeks 1920 in goede staat 33x25ø
Zeer grote Spaanse Llardo porseleinen figuur Jouen oriental sentado, zittende oosterse jongen, met certificaat no 198 2009, in goede staat 59x60x30cm.
Zeer grote Spaanse Llardo porseleinen figuur en Venus en Cupido no 565, serie limitada, in goede staat 59cm. Cond;G
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen kraantjeskan met goud en floraal decor, zilveren kraantje met vis in zeer goede staat 31x15ø deksel vakkundig gerestaureerd
Zeer grote Italiaanse keramieken figuur nr F 811/B Arabier te paard met bronzen zwaard(beschadigingen) 68cm. Cond:R
Grote Duitse Dresden porselein potpouri dekselvaas, 20e eeuw met landschap en figurendecor en gouddecor, in goede staat, minimale chip mogelijk, 47cm. Cond:G
Zeldzaam 5 delig kaststel, 18e eeuws polychroom ,gemerkt de Klaauw, voorstelling met adelijke portretten en tekst: hieronder rust ik rustig, ballustervormige vazen 1 deksel mist, 1 vaas gelijmd en gla...
Twee antieke Delftse polychrome aardewerken koeien met boer en boerin 18e-19e eeuw gemerkt VR beschadigingen 12x20x8 Cond:R
Twee grote antieke Delftse polychrome aardewerken trekpaarden, oud Delft omstreeks 1880 in goede staat 22x28x9cm Cond:G
Grote 17e/18e eeuws Chinees porseleinen trekpot, met keizerlijk familiedecor en gouddecor(chip tuit, binnenrand en deksel) 17x21xø12cm. Cond:R/G
Meissen porseleinen bonbonschaal omstreeks 1930 met handbeschilderd landschap en vergulding en opengewerkte omranding, in goede staat 25,3cm.
Grote Chinese porseleinen schenkkan, 17e -18e eeuws met rondom vliegende draak in de wolken(tuit afgebroken en voorzien van zilver) 23xø20cm Cond:R
Grote oude Chinees porseleinen vaas met blauw en floraal decor Xuang Tong gemerkt, 20e eeuw in goede staat 39x23ø Cond:G
Grote Sevres dekseldoos handbeschilderd ,met romantische figuren in landschapsdecor, gesigneerd Lefraine, onderkant gemerkt, stempel Chateau des Tuileries, en Sevres teken, 1e helft 20e eeuw of ouder,...
Set Hummels bestaande uit 620 "A Story from Grandma" en 621"A Story from Grandpa" uit de 1994 Excl. Ed. for members (10.000 ex.) met originele dozen en certificaten H.: 21-22cm. Cond.: G
Prachtige grote Meissen porseleinen beeldengroep ca. 1910 (ontwerp Otto Pilz), voorstellend een boer met koeienspan (Duitsland). 30x42x18cm. In goede originele staat
Antieke keramieken Rozenburg plaquette, letter K2, voorstelling naar een schilderij van Anton Mauve omstreeks 1900 met eikenhouten lijst 44,5x28,3cm Cond:G
Twee antieke Franse porseleinen pronkvazen door Jacob Petit 1830-1862, met floraal, goud, en vogeldecor, elke vaas is tweedelig met console, minimale chip 30cm. Cond:G
Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas Jia Jing gemerkt(slijtage) 39,5x33cm Cond:G
Twee grote Italiaanse Capodimonte vazen, 20e eeuw Intaliaanse Neo Renaissance, handbeschilderd en gouddecor, 34x51cm. Cond:G
Twee Engelse antieke porseleinen pijpvaasjes, gemerkt Royal Worcester England Rdn 232523 1737. Handbeschilderd met goud en floraal decor 20xø8cm. Cond.: G
19e Eeuws porseleinen theeservies, 5 delig met handgeschilderd landschapsdecor en gouddecor, theelicht, theekan(beschadigd), kom, suikerpot (chip), melkkan (gelijmd) Cond:R
Veertien delig Royal Albert servies met decor van Lavender rose, 5 kop en schotels, 8 gebaksborden, en een theekan(schotel met haarlijn) 7-24cm Cond:G
Mooie 19e eeuwse Engelse wedgewood theepot, zwart met zittende vrouwenfiguur op deksel(chips) 10x16x9,5cm. Cond:G
Antiek KPM serviesgoed Jugendstil omstreeks 1900, grote theekan, 2 kopjes, 3 schotels 1 presenteerschaal met bloemendecor in goede staat
Uitgebreid Engels wedgwood A. Barlaston of Etruria, theeservies, 2e helft 20e eeuw, bestaande uit: theepot, cakeschaal, 26 schotels, 19 kopjes, melk en suikerpot, 7 petitfour schaaltjes, 2 bonbon scha...
Vijf delen Engels keramiek, drie maal Wedgwood Barlaston of Etruria, staffordshire dekseldoos, wedgwood dekseldoos 9-13,5cm Cond:C
Vier delen Wedgwood, biquitporselein, grote dekselpot, niervormige dekseldoos, binnenrand vhip, bordje en een vaasje 6-12cm. Cond:G
Twee oude Chinese witmarmeren tempelhonden, 20e eeuw in goede staat 20x11x8cm
Grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen kom met gebouwen in landschapsdecor (haarlijn) Cond:R
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen 1maal trompetvormig met floraal decor, 1maal cylindervormig floraal decor in goede staat 9-11cm Cond:G
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vaasjes met landschap en huisdecor 1 vaasje minimale chips 8,5x4,5ø Cond:G
Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes, eenmaal zonder deksel, landscha/baai decor(chip bovenrand), dekselvaasje figuur in landschap decor 9-10cm Cond:R/G
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaasjes met foohonden en floraaldecor, diepblauw(chip deksel) 8,5cm Cond:G
Cinese Kang Xy porseleinen trekpot 17-18e eeuws, octogonaal met landschapsdecor, chips tuit en onderkant deksel, handvat gelijmd 11x15x9cm Cond;R
Chinese dekseldoos met hengsel Queng Lung, met floraal en perzik decor in goede staat 7,5x12,5ø
Oude Chinees porseleinen vaas met krijgers en Foohonden, 20e eeuw, in goede staat 27xø12,5cm.
Antieke Chinese marmeren bloempot met paradijsvogel (gelijmd) 11x17x5cm Cond;R
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, gemerkt, minimale randschade ø21cm. Cond:R
Antieke Chinese Kantonese vaas omstreeks 1900, gemerkt, met vele figuren, in goede staat 19cm Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen diepe schaal Wanli, 17e eeuws met vogels bij bamboedecor, en floraal decor 7,5x29,7ø Cond:G
Achtiende eeuwse Chinese porseleinen Queng Lung opdienschotel, octogonaal met landschapsdecor(randglazuurschade) 4x33x26cm Cond:G
Antieke Chinese keramieken Quan Ying zittend op lotusbloem(twee armen missen, beschadigingen) 27cm Cond:M
Drie kleine 18e-19e eeuwse Kang Xy schoteltjes met figurendecor, randschades en haarscheur 10,3ø Cond:R
Negentiende eeuwse porseleinen rijstekom met deksel Tong Sy gemerkt, met figuren en krijgers te paard, haarscheur 8x11,5cm Cond:R
Twee zeldzame 19e eeuwse porseleinen schotels met teksten DAU.Guang en figuren, gesigneerd,met geschulpte rand, chip, haarlijn 13,7ø Cond:R
Vijf kopjes en 3 schotels 19e eeuwse Japanse eierschaal, porselein, gesigneerd, met Geisha en floraal decor(schotel gebarsten) 6x12øcm Cond:R/G
Vijf delen antiek Chinees porselein twee maal gemberpotten, twee maal theebus zonder deksel, twee 18e eeuwse Chinese borden 9-16cm Beschadigd
Chinees porseleinen Kang Xy trekpot met figuren, 17e/18e eeuws, deksel beschadigd 12,5cm Cond:R
Grote antieke Chinees porseleinen vaas omstreeks 1900, Kang Xy gemerkt, met oude wijsheren decor, haarscheur in hoge bodemrand, 48,5x18,5ø Cond:G
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met spelende kinderen, geschulpte omranding, 4 goed, 1 gelijmd 11ø Cond:R/G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen theepot met symbolen, scheur en tuit beschadigd 17,5x11,5ø Cond:R
Duitse porseleinen Auerhahn, gemerkt Neu Tettau 3502 20e eeuw in goede staat 24x21x12cm.
Gemerkte porseleinen tekkel, H.G. in wapen nr 5628, 20e eeuw 6x11x5,5cm. Cond:G
Antieke Duitse KPM porseleinen zouthouder met putti en floraal decor(scherf ingelijmd) 12x13x7cm. Cond:R
Grote Spaanse Lladro porseleinen figuur, vrouw met waaier(waaier gelijmd, vinger af) no 4698, 38x38x13cm. Cond:R
Spaanse lladro porseleinen figuur, Japanse Geisha met vaas en magnolia n 4840, 21x15,5x11,5cm Cond:G
Groot Spaans Lladro porseleinen figuur 2 nonnen no 4611, in goede staat 33,5cm
Antieke Romeinse strijdwagen met leeuwen, gemaakt van lichtkleurige terracotta, omstreeks 1900 (2chips) 17x31x13cm. Cond:R/G
Drie 19e eeuwse porseleinen putti met bloemen(chip voet, en gelijmd) 9-10cm Cond:R
Twee antieke Duitse terracotta zittende figuren met manden, gemerkt: Bernard Block Eischwald, omstreeks 1900, nr 7407 en 7408, 14-15cm. Cond:G
Groot Art Deco keramieken eekhoorn, omstreeks 1930, le manceau, minimale chip, 31cm. Cond:G
Groot Art Deco keramieken beeld, paard en kalf, omstreeks 1930, le manceau, minimale chip, 31x45x11cm. Cond:G
Oude porseleinen figuur voorstellende een slager met bijl en hakblok, onduidelijk gemerkt, in goede staat 21cm. Cond:G
Antieke Franse Jugendstil keramieken Jardiniere met floraal decor, omstreeks 1900, gemerkt F. Palmyar KG Luneville France, in goede staat 14x39x16cm. Cond:G
Twee grote Chinese wit porseleinen figuren 20e eeuw in goede staat 27cm
Art Deco porseleinen plated koffieservies omstreeks 1930 Bavaria Maja 12-22cm Cond:G
Twee grote porseleinen figuren Duitsland, 2e helft 20e eeuw, Gerold Bavaria met gouddecor, 34cm Cond:G
Oude Duitse gesigneerde porseleinen vaas met zilver overlay, Bavaria Jeager+Co, 1000/1000 Feinsilber omstreeks 1970, 26cm. Cond:G