Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Madonnna op perkament ca. 1800
Resultaat: 75 EUR

Madonna met kindje Jezus en gouddecor 18e 19e eeuws aquarel op papier 14ø Cond;G

J.A.B. Stroebel, vrouw in kerk
Resultaat: 75 EUR

J.A.B Stroebel Fecit 1821-1905 interieur met figuren, steendruk op papier 16x12cm Cond:G

2 Etsen, H. Kruiningen
Resultaat: 75 EUR

Twee werken Harry van Kruiningen 1906 Hamsweert, titel: Mozes en de stok en de slang, epreuve dártist, titel: Edgar Allen Poe, de zwarte kater, ets op papier 39x30 en 38x31cm Cond;G

Diverse tekeningen Theo Goedvriendt
Resultaat: 70 EUR

Zes werken Theo Goedvriendt 1879-1969, kleine ets landschap, duinlandschap, bos met beek, transvaal, dijkdorp, landschap Transvaal 1937 tekening op papier 7-22cm Cond:G

Schilderij, winter
Resultaat: 70 EUR

H. Hermans omstreeks 1900 Duitse school, schaapsherder in de sneeuw, olieverf op paneel, 18x12cm. Cond:G

Japanse litho, 2 vrouwen
Resultaat: 70 EUR

Gesigneerde Japanse houtsnede, 19e eeuw, Geisha met man in Japans interieur, houtsnede op papier 35x24cm. Cond:G

Japanse litho, man
Resultaat: 70 EUR

Gesigneerde Japanse houtsnede op papier, 19e eeuws of ouder 34x23cm. Cond:G

Monogram M.
Resultaat: 70 EUR

Monogram, (toegeschreven aan) Andrei Andrevich Mylnikov ( 1919 - 2012 Rusland), rode potlood op papier, vrouwelijk model 30x23cm. Cond.: G

D. Meyer, Giethoorn
Resultaat: 70 EUR

D. Meyer Giethoorn, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

2 Landkaarten, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse landkaarten, Caarte van t land Montfoort deer Hendrik de Leth, nieuwe caart van de Alblasser-waart 4 land van Gorcum Altena etc. Cond:G 9x25cm.

2 Landkaarten, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Hollandse landkaarten, Caarte van 4 maarschalks ampt over kwartier, 1740 door Hendrik de Leth, Caarte 4 maarschalks ampt neder kwartier 1740, door Hendrik de Leth

2 Landkaarten 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee 18e eeuwse landkaarten Holland, niewe kaarte Alblasserwaard door Abel de Vries, en nieuwe Caart van de crimper waart Hendrik de Leth 1740, 25x19cm. etsen op papier, Cond:G

Wim Riem
Resultaat: 65 EUR

Wim Riem Rotterdam 1922-2011 Ootmarsum, Twentsche boerderij, olieverf op paneel 45x31cm Cond;G

Schilderij, zeegezicht met figuren
Resultaat: 65 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, kustgezicht met zeilboten en figuren, olieverf op paneel 40x30cm. Cond:G

Ernst Oppler
Resultaat: 65 EUR

Ernst Oppler 1867-1929 Duitsland Sheherazade ets op papier 18,5x24,5cm Cond:G

Ferdinand Boersma, stilleven
Resultaat: 60 EUR

Ferdinand Boersma 1906-1979 Hengelo stilleven, bloemen met steengoed schaal, olieverf op paneel 31x45cm Cond:G

Schilderij, J. ten Cate
Resultaat: 60 EUR

J ten Cate omstreeks 1920, Hollands poldergezicht met visser en molen, olieverf op linnen 40x60 Cond:G

4 Indonesische werken
Resultaat: 60 EUR

Vier Indonesische miniatuur aquarellen door G. Folkertsma, Indonesische landschappen, mooie kwaliteit, aquarellen op papier 13,5x14,5cm Cond:G

Gravure Rhenen, 17e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Zeventiende eeuws Hollandse ingekleurde gravure van Rhenen, door T Doesburgh Fecit, gravure op papier 30x24,5cm. Cond:R/G

Antieke landkaart Arnhem
Resultaat: 60 EUR

Antieke landkaart Arnhem, den Rhijn stroom 17e eeuw, ingekleurde ets op papier, 36x25,5cm.Cond:R

Schilderij, naar Louis Apol
Resultaat: 60 EUR

Naar Louis Apol omstreeks 1900, Hollands poldergezicht in de winter, olieverf op paneel 37x28cm. Cond:G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met schaapsherder en schapenkudde 58x35cm. Cond.: G

Ongesigneerd schilderij, 20e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw familie bij zieke man in bed, olieverf op paneel 48x40cm Cond:G

Wulfers
Resultaat: 60 EUR

Theo Hendrik Wulfers 1897 Arnhem, eenden langs de waterkant, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Map kunstwerken Heino Breilmann
Resultaat: 60 EUR

Map met 15 kunstwerken Heino Breilmann (1921 - 2001 Duitsland), gemengde techniek op papier, diverse technieken en voorstellingen o.a. pastel, acryl, houtsnedes, lithos (inclusief beschrijving) 30-60c...

Stilleven, Duitse school
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, stilleven met fruit, olieverf op linnen 38x29cm. Cond:R/G

Schilderij, boten
Resultaat: 60 EUR

Wim Bosman(Enschede) zeegezicht met raderboot, olieverf op paneel 18x24cm Cond;G

2 Schilderijen, stillevens
Resultaat: 60 EUR

Twee stillevens 20e eeuw, geschilderd in 17e eeuwse stijl, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

2x Adrie Arendsman
Resultaat: 60 EUR

Twee werken van Adrie Arendsman 1998 Enschede 1941, titel: Spel II 9/15 en titel: spel I 10/15 zeefdruk op papier 30x40cm Cond:G

Stadsgezicht, Jacobs
Resultaat: 55 EUR

Jacobs 1973, oud Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G

Darius Gunneweg
Resultaat: 55 EUR

Darius Gunneweg 1943 Zweedse school, surrealistisch landschap met figuur, olieverf op paneel 40x60cm Cond:G

Schilderij, Nits Nybo
Resultaat: 55 EUR

Nils Nybo, Zweedse school zeegezicht met zeilboot, olieverf op linnen 55x34cm Cond:G

Damesportret met hoed
Resultaat: 55 EUR

Rose-Marie Sterenberg Gompertz (atelier) 1914-2014, dame met rood-wit met hoed 76x55cm olieverf op linnen. Cond:G

Aquarel, molen de Hercules
Resultaat: 50 EUR

Schaap Stuurman, 20e eeuw molen de Hercules aquarel op papier 47x33cm Cond:G

Hollands wintergezicht
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, Hollands wintergezicht, met molen paard en wagen, olieverf op paneel 30x21cm. Cond:G

Druk, Picasso
Resultaat: 50 EUR

Picasso 21.4.58, twee handen met bloemen, lithografie op papier 64x50cm.

Schilderij, bloemenmarkt
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Weiss? bloemenmarkt, olieverf op paneel 35x40cm.Cond:G

2x Christine Amarger
Resultaat: 50 EUR

Twee werken van Chirstine Amarger 1935 Frankrijk, titel: The Jeruzalem Post, The Los Angeles Times, ets, aquarel op papier Cond:G

2 Etsen, Oerder + Harting
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Hollandse etsen, Frans Oerder no 19, muilezels, Dirk Harting, epreuve d'artiste, tropische plantensoort, ets op papier 20x8-27x16cm. Cond:G

Schilderij, A. van Gilst
Resultaat: 50 EUR

Arnout van Gilst Den Haag 1898-Amsterdam 1982 Spaanse dame, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

J. v. Dijk, stilleven
Resultaat: 50 EUR

J. van Dijk 1917, glazen vaas met bloemen, olieverf op paneel 25x40cm Cond:G

Portret jongen
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd, jongensportret, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

A. Doll, mediterrané
Resultaat: 50 EUR

A Doll, landschap mediterrane, olieverf op linnen 51x40cm Cond:G

Ets J. Henkers, Sneekermeer
Resultaat: 40 EUR

Johannes Hemkes 1894-1988, (met monogram extra)sneekermeer 43x20cm ets op papier, Cond:G

Schilderij,landschap met molen
Resultaat: 40 EUR

Hollands poldergezicht met windmolen, olieverf op linnen 40x80cm Cond:G

Stilleven, Thongers
Resultaat: 40 EUR

F. Thongers omstreeks 1940, stilleven met viooltjes, olieverf op paneel 24x30cm. Cond:G

Schilderij, boslandschap
Resultaat: 40 EUR

G. Ermens Utrecht, bosgezicht in herfsttooi 50x40cm Cond:G

Schilderij, G. Lechner
Resultaat: 40 EUR

G. Lechner omstreeks 1970 Duitse school Gerhard Lechner 1937, bergachtig landschap met hooiende boeren olieverf op paneel 24x30cm Cond:G