Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Anne Bruin
Resultaat: 40 EUR

Anne Bruin omstreeks 1930, winterlandschap bij avond, aquarel op papier 39x29cm Cond:G

Map houtsnedes Heino Breilman
Resultaat: 40 EUR

Map met 25 houtsnedes (Heino Breilmann 1921 - 2001 Duitsland), houtsnedes op papier met diverse voorstellingen 30-60cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd, Twente
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd Twentse boerderij met koeien olieverf op paneel 50x40cm Cond:G

Schilderij, J. v.d. Berg
Resultaat: 35 EUR

J van de Berg omstreeks 1950, vaas met rozen, olieverf op linnen 50x60cm Cond;G

Schilderij, schommelpaard
Resultaat: 35 EUR

Monogram G.H, stilleven met schildersmateriaal en schommelpaard, olieverf op linnen 60x40cm Cond:G

Prof. v. Beek, doorgang
Resultaat: 30 EUR

Prof. van Beek omstreeks 1920 dorpsstraat met doorgang, poortje Delft, olieverf op paneel 16x12cm Cond:G

Adrie Arendsman, zeefdruk
Resultaat: 30 EUR

Adrie Arendsman, titel: het ABC nr 6/15, zeefdruk op papier 46x34cm. Cond:G

Schilderij, J. Lievens
Resultaat: 30 EUR

J. Lievens omstreeks 1920, landschap met wandelaar en boerderij, olieverf op paneel, 27x18cm. Cond:G

Schilderij, C. Slotman
Resultaat: 30 EUR

C. Slotman, poldergezicht met vissers bij avond, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G

14 Werken Duitsland
Resultaat: 30 EUR

Kavel met 14 werken Duitsland (oud/antiek) met diverse voorstellingen, o.a: olieverf, tekeningen, etsen, litho's 13-60cm. Cond.: G

Schilderij, naar Murillo
Resultaat: 30 EUR

M.d.Brok (naar Murillo) de jonge bedelaar, olieverf op linnen 31x24cm Cond:G

Schilderij, onbekend
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Zweedse school, havengezicht olieverf op linnen 43x30cm Cond:G

Schilderij, Alfr. Johansson, Marokko
Resultaat: 30 EUR

ALF Johansson 1934 Almundsrijd Zweden, Marokkaans dorpsgezicht met kameel en palmen, olieverf op linnen 50x20cm Cond:G

Schilderij, P.A. Nijgh
Resultaat: 30 EUR

Pieter Arie Nijgh 1876-1959 oud Twents boerenhuis nr3, 73/100 ets op papier 36x28cm Cond:G

Schilderij, haven Almelo
Resultaat: 30 EUR

Bulde omstreeks 1950, Haven Almelo met vele transport aken, litho op papier 39x27cm Cond:G

2 Kleine werken
Resultaat: 25 EUR

Twee kleine werken, v Palen stilleven, poldergezicht, olieverf op paneel 13x18cm Cond:G

2 Werken op papier
Resultaat: 25 EUR

Twee werken op papier: 1x Reproductie van Horck, repro op papier, abstracte compositie 70x70cm. Cond.: G en 1x Onduidelijk gesigneerd nr. 3/90, lithografie op papier, getiteld "made for eachother 2" 6...

Groot schilderij, figuren in dorp
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd modern dorpsgezicht met bloesemdecor en figuren, olieverf op linnen 120x86cm Cond:G

Schilderij, open vuur
Resultaat: 25 EUR

Boeren interieur met openhaard olieverf op linnen ongesigneerd 50x40cm Cond:G

Schilderij, T. Rosmoder
Resultaat: 20 EUR

T. Rosmoder Zweedse school stilleven met fruit en champagne, olieverf op linnen 25x21cm Cond:G

Tweeluik, onduidelijk
Resultaat: 20 EUR

Twee maal onduidelijk gesigneerd, bloemen, more to you, always together, zeefdrukken op papier 70x10cm Cond:G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 20 EUR

TH de Poel omstreeks 1980 kan met rozen olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Elly Dijkshoorn
Resultaat: 15 EUR

Elly Dijkshoorn (galerie Vlaardingen), gemengde techniek op papier, abstracte collage 27x20cm.

Steendruk
Resultaat: 15 EUR

J Keuken 4/10 1995 abstracte compositie steendruk op papier 42x31cm Cond:G