28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

Madonnna op perkament ca. 1800 1372
Madonnna op perkament ca. 1800

75 EUR

J.A.B. Stroebel, vrouw in kerk 1383
J.A.B. Stroebel, vrouw in kerk

75 EUR

2 Etsen, H. Kruiningen 1386
2 Etsen, H. Kruiningen

75 EUR

Diverse tekeningen Theo Goedvriendt 1227
Diverse tekeningen Theo Goedvriendt

70 EUR

Schilderij, winter 1272
Schilderij, winter

70 EUR

Japanse litho, 2 vrouwen 1281
Japanse litho, 2 vrouwen

70 EUR

Japanse litho, man 1282
Japanse litho, man

70 EUR

Monogram M. 1322
Monogram M.

70 EUR

D. Meyer, Giethoorn 1323
D. Meyer, Giethoorn

70 EUR

2 Landkaarten, 18e eeuw 1459
2 Landkaarten, 18e eeuw

70 EUR

2 Landkaarten, 18e eeuw 1460
2 Landkaarten, 18e eeuw

70 EUR

2 Landkaarten 18e eeuw 1461
2 Landkaarten 18e eeuw

70 EUR

Wim Riem 1344
Wim Riem

65 EUR

Schilderij, zeegezicht met figuren 1366
Schilderij, zeegezicht met figuren

65 EUR

Ernst Oppler 1508
Ernst Oppler

65 EUR

Ferdinand Boersma, stilleven 1202
Ferdinand Boersma, stilleven

60 EUR

Schilderij, J. ten Cate 1242
Schilderij, J. ten Cate

60 EUR

4 Indonesische werken 1258
4 Indonesische werken

60 EUR

Gravure Rhenen, 17e eeuw 1264
Gravure Rhenen, 17e eeuw

60 EUR

Antieke landkaart Arnhem 1289
Antieke landkaart Arnhem

60 EUR

Schilderij, naar Louis Apol 1307
Schilderij, naar Louis Apol

60 EUR

Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1334
Schilderij, onduidelijk gesigneerd

60 EUR

Ongesigneerd schilderij, 20e eeuw 1337
Ongesigneerd schilderij, 20e eeuw

60 EUR

Wulfers 1353
Wulfers

60 EUR

Map kunstwerken Heino Breilmann 1377
Map kunstwerken Heino Breilmann

60 EUR

Stilleven, Duitse school 1394
Stilleven, Duitse school

60 EUR

Schilderij, boten 1400
Schilderij, boten

60 EUR

2 Schilderijen, stillevens 1413
2 Schilderijen, stillevens

60 EUR

2x Adrie Arendsman 1418
2x Adrie Arendsman

60 EUR

Stadsgezicht, Jacobs 1336
Stadsgezicht, Jacobs

55 EUR

Darius Gunneweg 1381
Darius Gunneweg

55 EUR

Schilderij, Nits Nybo 1390
Schilderij, Nits Nybo

55 EUR

Damesportret met hoed 1392
Damesportret met hoed

55 EUR

Aquarel, molen de Hercules 1260
Aquarel, molen de Hercules

50 EUR

Hollands wintergezicht 1321
Hollands wintergezicht

50 EUR

Druk, Picasso 1324
Druk, Picasso

50 EUR

Schilderij, bloemenmarkt 1333
Schilderij, bloemenmarkt

50 EUR

2x Christine Amarger 1335
2x Christine Amarger

50 EUR

2 Etsen, Oerder + Harting 1368
2 Etsen, Oerder + Harting

50 EUR

Schilderij, A. van Gilst 1388
Schilderij, A. van Gilst

50 EUR

J. v. Dijk, stilleven 1389
J. v. Dijk, stilleven

50 EUR

Portret jongen 1391
Portret jongen

50 EUR

A. Doll, mediterrané 1444
A. Doll, mediterrané

50 EUR

Ets J. Henkers, Sneekermeer 1298
Ets J. Henkers, Sneekermeer

40 EUR

Schilderij,landschap met molen 1350
Schilderij,landschap met molen

40 EUR

Stilleven, Thongers 1399
Stilleven, Thongers

40 EUR

Schilderij, boslandschap 1423
Schilderij, boslandschap

40 EUR

Schilderij, G. Lechner 1437
Schilderij, G. Lechner

40 EUR