Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Majolica piedestal 6472
Majolica piedestal
Startprijs 20 EUR
Twee borden grensovergang 6483
Twee borden grensovergang
Startprijs 20 EUR
Vaas, Hoechst 6485
Vaas, Hoechst
Startprijs 20 EUR
Zilveren sultan 105
Zilveren sultan
Startprijs 25 EUR
Twee fantasie armbanden 179
Twee fantasie armbanden
Startprijs 25 EUR
Zilveren 3-tandige vork 218
Zilveren 3-tandige vork
Startprijs 25 EUR
Twee paar zilveren oorstekers 236
Twee paar zilveren oorstekers
Startprijs 25 EUR
Zilveren briefopener 342
Zilveren briefopener
Startprijs 25 EUR
Chinees kralencollier 358
Chinees kralencollier
Startprijs 25 EUR
Zilver vergulde ring met zirconia 376
Zilver vergulde ring met zirconia
Startprijs 25 EUR
3 Set sieraden, met glas 388
3 Set sieraden, met glas
Startprijs 25 EUR
Zilveren hanger met ivoor 403
Zilveren hanger met ivoor
Startprijs 25 EUR
Zilveren spinnenwiel 768
Zilveren spinnenwiel
Startprijs 25 EUR
Zilveren hond als ring 769
Zilveren hond als ring
Startprijs 25 EUR
Ets, Amsterdam 1438
Ets, Amsterdam
Startprijs 25 EUR
Pieter van de Regt 1471
Pieter van de Regt
Startprijs 25 EUR
Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1472
Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 25 EUR
3 Landkaarten Duitsland 1473
3 Landkaarten Duitsland
Startprijs 25 EUR
Schilderij, Olivia Sutton 1848 1474
Schilderij, Olivia Sutton 1848
Startprijs 25 EUR
9 Werken Duitse School 1477
9 Werken Duitse School
Startprijs 25 EUR
Schilderij, Folmer Bonnen 1497
Schilderij, Folmer Bonnen
Startprijs 25 EUR
Mandalay 1501
Mandalay
Startprijs 25 EUR
Schilderij, G. Pannekoek van Bemmel 1503
Schilderij, G. Pannekoek van Bemmel
Startprijs 25 EUR
3 Gravures, 19e eeuw 1504
3 Gravures, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR
Map landkaarten naar oud voorbeeld 1509
Map landkaarten naar oud voorbeeld
Startprijs 25 EUR
3 Antieke prenten 1516
3 Antieke prenten
Startprijs 25 EUR
J. Bobzycki, Warszawa 1518
J. Bobzycki, Warszawa
Startprijs 25 EUR
Koperen waterreservoir + wasbak 2173
Koperen waterreservoir + wasbak
Startprijs 25 EUR
2 Bronzen wandlampen 2177
2 Bronzen wandlampen
Startprijs 25 EUR
6-Delig snijwerk 2214
6-Delig snijwerk
Startprijs 25 EUR
Barometer 2294
Barometer
Startprijs 25 EUR
Dienblad 2325
Dienblad
Startprijs 25 EUR
Postzegelalbum 2710
Postzegelalbum
Startprijs 25 EUR
Eikenhouten regelateur 3657
Eikenhouten regelateur
Startprijs 25 EUR
Salontafel wortelnoten 4258
Salontafel wortelnoten
Startprijs 25 EUR
Tafeltje op klauwpoten 4259
Tafeltje op klauwpoten
Startprijs 25 EUR
Antieke spiegel met schependecor 4263
Antieke spiegel met schependecor
Startprijs 25 EUR
4 Delen glaswerk 5583
4 Delen glaswerk
Startprijs 25 EUR
Zes coupes met karaf 5585
Zes coupes met karaf
Startprijs 25 EUR
2 Delen Staffordshire porselein 6259
2 Delen Staffordshire porselein
Startprijs 25 EUR
Satsuma theeservies 6311
Satsuma theeservies
Startprijs 25 EUR
4x Japans porselein 6364
4x Japans porselein
Startprijs 25 EUR
Chinees bord 6386
Chinees bord
Startprijs 25 EUR
Zilveren armband 106
Zilveren armband
Startprijs 30 EUR
Drie armbanden zilver turkoois parel 185
Drie armbanden zilver turkoois parel
Startprijs 30 EUR
Zilveren kandelaar 215
Zilveren kandelaar
Startprijs 30 EUR
Kristallen vaas met zilveren rand 295
Kristallen vaas met zilveren rand
Startprijs 30 EUR
Zilver verguld collier met zirconia's 404
Zilver verguld collier met zirconia's
Startprijs 30 EUR