Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken commode, snijwerk in de laden 4206
Eiken commode, snijwerk in de laden
Startprijs 240 EUR
Hollandse porseleinvitrine 4048
Hollandse porseleinvitrine
Startprijs 250 EUR
Eiken slaapkamer ca. 1935 4055
Eiken slaapkamer ca. 1935
Startprijs 250 EUR
Grunderzeit vertico 1880 4204
Grunderzeit vertico 1880
Startprijs 250 EUR
6 Biedermeier stoelen 4222
6 Biedermeier stoelen
Startprijs 250 EUR
Wortelnoten naaitafel 4194
Wortelnoten naaitafel
Startprijs 280 EUR
Antieke Engelse glasvitrine 4026
Antieke Engelse glasvitrine
Startprijs 300 EUR
Eiken 2-deurs kast 4029
Eiken 2-deurs kast
Startprijs 300 EUR
Kersenhouten bank met zwart leder 4030
Kersenhouten bank met zwart leder
Startprijs 300 EUR
Engels bureau, 20e eeuw 4043
Engels bureau, 20e eeuw
Startprijs 300 EUR
2 Art Deco nachtkastjes 4077
2 Art Deco nachtkastjes
Startprijs 300 EUR
Hollands Biedermeier kabinet 4129
Hollands Biedermeier kabinet
Startprijs 300 EUR
Mahonie damesbureau 4024
Mahonie damesbureau
Startprijs 350 EUR
Empire kastje 4231
Empire kastje
Startprijs 350 EUR
Mahonie penantkast 4232
Mahonie penantkast
Startprijs 350 EUR
Mahonie commode 4230
Mahonie commode
Startprijs 380 EUR
Damesbureau met intarsia 4104
Damesbureau met intarsia
Startprijs 400 EUR
1-Deurs glaskastje 1870 4111
1-Deurs glaskastje 1870
Startprijs 400 EUR
Pronkvertico met glasopbouw, A. de Waal Dordrecht 4202
Pronkvertico met glasopbouw, A. de Waal Dordrecht
Startprijs 400 EUR
Hollands mahonie bureau 4274
Hollands mahonie bureau
Startprijs 400 EUR
Notenhouten buffetkast 4010
Notenhouten buffetkast
Startprijs 450 EUR
Mahonie Biedermeier secretaire 4183
Mahonie Biedermeier secretaire
Startprijs 450 EUR
Mahonie klapbuffet 4199
Mahonie klapbuffet
Startprijs 450 EUR
Eiken 19e eeuwse kast 4016
Eiken 19e eeuwse kast
Startprijs 500 EUR
Mahoniecommode met opklapbaar blad 4181
Mahoniecommode met opklapbaar blad
Startprijs 500 EUR
Eikenhouten tweedeurs kast, 18e eeuw 4011
Eikenhouten tweedeurs kast, 18e eeuw
Startprijs 600 EUR
Duitse mahonie secretaire 4154
Duitse mahonie secretaire
Startprijs 600 EUR
Eiken luierkabinet 4168
Eiken luierkabinet
Startprijs 600 EUR
Grunder kast 4281
Grunder kast
Startprijs 650 EUR
Empire piedestal 4037
Empire piedestal
Startprijs 700 EUR
Hoekkastje, beschilderd Amerland 4090
Hoekkastje, beschilderd Amerland
Startprijs 700 EUR
Eikenhouten kabinet 4022
Eikenhouten kabinet
Startprijs 750 EUR
Mahonie Empire secretaire 1820 4146
Mahonie Empire secretaire 1820
Startprijs 750 EUR
Barok kabinet ca. 1780 4120
Barok kabinet ca. 1780
Startprijs 800 EUR
Beren kapstok 4133
Beren kapstok
Startprijs 800 EUR
Duitse mahonie chiffoniere 4116
Duitse mahonie chiffoniere
Startprijs 900 EUR
Hollandse wortelnoten commode 4014
Hollandse wortelnoten commode
Startprijs 950 EUR
Duitse barok secretaire, 18e eeuw 4013
Duitse barok secretaire, 18e eeuw
Startprijs 1.000 EUR
Empire commode met marmeren blad 4027
Empire commode met marmeren blad
Startprijs 1.000 EUR
Louis Seize vitrine opzetkast 4085
Louis Seize vitrine opzetkast
Startprijs 1.150 EUR
Mahonie 4-laden commode 4018
Mahonie 4-laden commode
Startprijs 1.200 EUR
Eiken baroksecretaire 18e eeuw 4004
Eiken baroksecretaire 18e eeuw
Startprijs 1.250 EUR
Rozenhouten chiffoniere met schrijflade 4006
Rozenhouten chiffoniere met schrijflade
Startprijs 1.250 EUR
Kast, Hamburgerschap ca. 1760 4058
Kast, Hamburgerschap ca. 1760
Startprijs 1.250 EUR
Figuurlijke barok console 4071
Figuurlijke barok console
Startprijs 1.250 EUR
Ingelegde vitrinekast 4280
Ingelegde vitrinekast
Startprijs 1.300 EUR
Mahonie Empire secretaire 4038
Mahonie Empire secretaire
Startprijs 1.400 EUR
Notenhouten buffetkast 4009
Notenhouten buffetkast
Startprijs 1.500 EUR