Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken kist 4176
Eiken kist
Startprijs 100 EUR
Hocker, bloemtafeltje 4216
Hocker, bloemtafeltje
Startprijs 100 EUR
Spiegel met console 4255
Spiegel met console
Startprijs 100 EUR
Kapspiegel 4208
Kapspiegel
Startprijs 110 EUR
Wortelnoten commode/penantkast 4103
Wortelnoten commode/penantkast
Startprijs 120 EUR
Mahonie wandtafel 4119
Mahonie wandtafel
Startprijs 120 EUR
Grote plantenbak inleg 4201
Grote plantenbak inleg
Startprijs 120 EUR
Empire haardscherm 4236
Empire haardscherm
Startprijs 120 EUR
Wortelnoten bijzettafeltje 4083
Wortelnoten bijzettafeltje
Startprijs 125 EUR
Empire kamerscherm 4122
Empire kamerscherm
Startprijs 130 EUR
Naaitafeltje 4186
Naaitafeltje
Startprijs 140 EUR
Noten L.P. commode, 3-laden 4213
Noten L.P. commode, 3-laden
Startprijs 140 EUR
Biedermeier naaitafel 4240
Biedermeier naaitafel
Startprijs 140 EUR
Grunder penantkastje ca. 1880, gestoken panelen 4060
Grunder penantkastje ca. 1880, gestoken panelen
Startprijs 150 EUR
3-Laden commode, Louis Quinze stijl 4066
3-Laden commode, Louis Quinze stijl
Startprijs 150 EUR
3-Laden commode, Louis Quinze stijl 4067
3-Laden commode, Louis Quinze stijl
Startprijs 150 EUR
Tafel met brons, Louis Quinze stijl 4068
Tafel met brons, Louis Quinze stijl
Startprijs 150 EUR
Wortelnoten vertico 4089
Wortelnoten vertico
Startprijs 150 EUR
4 Antieke mahonie stoelen 4113
4 Antieke mahonie stoelen
Startprijs 150 EUR
4 Biedermeier stoelen 4158
4 Biedermeier stoelen
Startprijs 150 EUR
Showroom-model bank 4212
Showroom-model bank
Startprijs 150 EUR
Schwarzwalder vitrinekast 4235
Schwarzwalder vitrinekast
Startprijs 150 EUR
Stollenkastje 4264
Stollenkastje
Startprijs 150 EUR
Boulle kaptafeltje, 19e eeuw 4272
Boulle kaptafeltje, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Pallisander kussenkast 4167
Pallisander kussenkast
Startprijs 170 EUR
Eikenhouten meubel met glas-in-lood 4035
Eikenhouten meubel met glas-in-lood
Startprijs 175 EUR
Lederen tweezitsbankje 4105
Lederen tweezitsbankje
Startprijs 180 EUR
Noten Grunder zetel 4209
Noten Grunder zetel
Startprijs 180 EUR
Klepkastje met brons en marmeren blad 4065
Klepkastje met brons en marmeren blad
Startprijs 195 EUR
Franse jachtkast 4019
Franse jachtkast
Startprijs 200 EUR
Mahonie trumeau 4021
Mahonie trumeau
Startprijs 200 EUR
Eikenhouten kastje 4032
Eikenhouten kastje
Startprijs 200 EUR
Mahonie Louis Philip bank 1860 4039
Mahonie Louis Philip bank 1860
Startprijs 200 EUR
Eethoek met 5 stoelen 4057
Eethoek met 5 stoelen
Startprijs 200 EUR
Naaitafel Biedermeier Lyra 4070
Naaitafel Biedermeier Lyra
Startprijs 200 EUR
Frans nachtkastje, 19e eeuw 4074
Frans nachtkastje, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Mahoniehouten Engelse vitrinekast 4137
Mahoniehouten Engelse vitrinekast
Startprijs 200 EUR
Wortelnoten nachtkastje 4195
Wortelnoten nachtkastje
Startprijs 200 EUR
Engelse Art Deco secretaire 4207
Engelse Art Deco secretaire
Startprijs 200 EUR
Eiken barok secretaire 4220
Eiken barok secretaire
Startprijs 200 EUR
Brettstuhl 4234
Brettstuhl
Startprijs 200 EUR
2 Armstoelen 4275
2 Armstoelen
Startprijs 200 EUR
Commode 4217
Commode
Startprijs 220 EUR
Mahonie vitrinekast met intarsia 4042
Mahonie vitrinekast met intarsia
Startprijs 225 EUR
Wortelnoten barok vitrinekast 4052
Wortelnoten barok vitrinekast
Startprijs 225 EUR
Hollandse mahonie meidenkast ca. 1870 4075
Hollandse mahonie meidenkast ca. 1870
Startprijs 225 EUR
Kinder penantkastje 4128
Kinder penantkastje
Startprijs 225 EUR
Naaitafeltje, mahonie gepolitoerd 4233
Naaitafeltje, mahonie gepolitoerd
Startprijs 225 EUR