Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lenzkirch klokje 3644
Lenzkirch klokje
Startprijs 325 EUR
Verkocht
2 Antieke klokken 3645
2 Antieke klokken

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klokje 3646
Schwarzwalder klokje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Wekker 3647
Wekker

Resultaat:

20 EUR

Vernis Martin klokje 3648
Vernis Martin klokje
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Friese stoelklok 3649
Friese stoelklok

Resultaat:

200 EUR

Wekkerklokje 3650
Wekkerklokje
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Ingelegde kolompendule 3651
Ingelegde kolompendule

Resultaat:

220 EUR

Wandklok 3652
Wandklok
Startprijs 100 EUR
Schwarzwalder klok 3653
Schwarzwalder klok
Startprijs 30 EUR
Schwarzwalder klok 3654
Schwarzwalder klok
Startprijs 30 EUR
Schwarzwalder klok 3655
Schwarzwalder klok
Startprijs 30 EUR
Kavel diverse wijzerplaten 3656
Kavel diverse wijzerplaten
Startprijs 80 EUR
Eikenhouten regelateur 3657
Eikenhouten regelateur
Startprijs 25 EUR
Jugendstil klokkenstel 3658
Jugendstil klokkenstel
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Appelklokje 3659
Appelklokje

Resultaat:

30 EUR

Koekoeksklok 3660
Koekoeksklok
Startprijs 40 EUR
Hoodklok 3661
Hoodklok
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Franse Bulle klok 3662
Franse Bulle klok

Resultaat:

80 EUR

W.M. Bimbam 3663
W.M. Bimbam
Startprijs 15 EUR
Koperen pendulestel 3664
Koperen pendulestel
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Vaaspendule 3665
Vaaspendule

Resultaat:

110 EUR

Pendule, Josephine 3666
Pendule, Josephine
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Franse pendule 3667
Franse pendule

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Klok 3668
Klok

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Klokkenstel 3669
Klokkenstel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Onyx pendule 3670
Onyx pendule

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klok 3671
Schwarzwalder klok

Resultaat:

35 EUR

Mahonie staande klok 3672
Mahonie staande klok
Startprijs 1.800 EUR