Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Hollands kabinet 4000
Hollands kabinet

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Duitse kast, Ulm 4001
Duitse kast, Ulm

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Tafeltje Moor 4002
Tafeltje Moor

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Wortelnoten kabinet 4003
Wortelnoten kabinet

Resultaat:

1.300 EUR

Eiken baroksecretaire 18e eeuw 4004
Eiken baroksecretaire 18e eeuw
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Barok tafel 4005
Barok tafel

Resultaat:

360 EUR

Rozenhouten chiffoniere met schrijflade 4006
Rozenhouten chiffoniere met schrijflade
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Tafel, 3-spant poot 4007
Tafel, 3-spant poot

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Wortelnoten Grunder schrijftafel 4008
Wortelnoten Grunder schrijftafel

Resultaat:

375 EUR

Notenhouten buffetkast 4009
Notenhouten buffetkast
Startprijs 1.500 EUR
Notenhouten buffetkast 4010
Notenhouten buffetkast
Startprijs 450 EUR
Eikenhouten tweedeurs kast, 18e eeuw 4011
Eikenhouten tweedeurs kast, 18e eeuw
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Louis Philip schrijfbureau 1870 4012
Louis Philip schrijfbureau 1870

Resultaat:

500 EUR

Duitse barok secretaire, 18e eeuw 4013
Duitse barok secretaire, 18e eeuw
Startprijs 1.000 EUR
Hollandse wortelnoten commode 4014
Hollandse wortelnoten commode
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Linnenpers 4015
Linnenpers

Resultaat:

350 EUR

Eiken 19e eeuwse kast 4016
Eiken 19e eeuwse kast
Startprijs 500 EUR
Mahonie Empire hekjeskabinet 4017
Mahonie Empire hekjeskabinet
Startprijs 2.800 EUR
Mahonie 4-laden commode 4018
Mahonie 4-laden commode
Startprijs 1.200 EUR
Franse jachtkast 4019
Franse jachtkast
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Wortelnoten barok vitrinekast 4020
Wortelnoten barok vitrinekast

Resultaat:

325 EUR

Mahonie trumeau 4021
Mahonie trumeau
Startprijs 200 EUR
Eikenhouten kabinet 4022
Eikenhouten kabinet
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Tafeltje met draak 4023
Tafeltje met draak

Resultaat:

250 EUR

Mahonie damesbureau 4024
Mahonie damesbureau
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Vitrinekast, Louis Quinze-stijl 4025
Vitrinekast, Louis Quinze-stijl

Resultaat:

400 EUR

Antieke Engelse glasvitrine 4026
Antieke Engelse glasvitrine
Startprijs 300 EUR
Empire commode met marmeren blad 4027
Empire commode met marmeren blad
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Secretaire 4028
Secretaire

Resultaat:

225 EUR

Eiken 2-deurs kast 4029
Eiken 2-deurs kast
Startprijs 300 EUR
Kersenhouten bank met zwart leder 4030
Kersenhouten bank met zwart leder
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Italiaans tafeltje met intarsia 4031
Italiaans tafeltje met intarsia

Resultaat:

185 EUR

Eikenhouten kastje 4032
Eikenhouten kastje
Startprijs 200 EUR
Empire trumeau met spiegel 4033
Empire trumeau met spiegel
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Eiken halbank 4034
Eiken halbank

Resultaat:

150 EUR

Eikenhouten meubel met glas-in-lood 4035
Eikenhouten meubel met glas-in-lood
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Kast omstreeks 1880 4036
Kast omstreeks 1880

Resultaat:

475 EUR

Empire piedestal 4037
Empire piedestal
Startprijs 700 EUR
Mahonie Empire secretaire 4038
Mahonie Empire secretaire
Startprijs 1.400 EUR
Mahonie Louis Philip bank 1860 4039
Mahonie Louis Philip bank 1860
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Massief eiken 18e eeuwse kist 4040
Massief eiken 18e eeuwse kist

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Wortelnoten bijzettafel 4041
Wortelnoten bijzettafel

Resultaat:

175 EUR

Mahonie vitrinekast met intarsia 4042
Mahonie vitrinekast met intarsia
Startprijs 225 EUR
Engels bureau, 20e eeuw 4043
Engels bureau, 20e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Tafeltje met inlegwerk 4044
Tafeltje met inlegwerk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kersen meidenkast 4045
Kersen meidenkast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Salontafel Frankrijk, 18e eeuw 4046
Salontafel Frankrijk, 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

2 Breistoelen 4047
2 Breistoelen
Startprijs 100 EUR