Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Louis Philippe, pallisander tafel 4239
Louis Philippe, pallisander tafel

Resultaat:

110 EUR

Biedermeier naaitafel 4240
Biedermeier naaitafel
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Bijzettafel 4241
Bijzettafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Iepenhouten armstoel, 18e eeuw 4242
Iepenhouten armstoel, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Naaitafel 4243
Naaitafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Empire stoeltjes 4244
2 Empire stoeltjes

Resultaat:

40 EUR

Empire salontafel 4245
Empire salontafel
Startprijs 30 EUR
2 Stijlmeubels 4246
2 Stijlmeubels
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Empire stijl spiegel 4247
Empire stijl spiegel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Hindeloopen tafel 4248
Hindeloopen tafel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke bijzettafel 4249
Antieke bijzettafel

Resultaat:

30 EUR

Mahonie haardscherm 4250
Mahonie haardscherm
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Spiegel, 19e eeuw 4251
Spiegel, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Design salontafel, Artifort KBO Liang 4252
Design salontafel, Artifort KBO Liang

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Engelse Windsor stoel 4253
Engelse Windsor stoel

Resultaat:

45 EUR

4 Delen meubels 4254
4 Delen meubels
Startprijs 60 EUR
Spiegel met console 4255
Spiegel met console
Startprijs 100 EUR
Piano 4256
Piano
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Rond bijzettafel 4257
Rond bijzettafel

Resultaat:

25 EUR

Salontafel wortelnoten 4258
Salontafel wortelnoten
Startprijs 25 EUR
Tafeltje op klauwpoten 4259
Tafeltje op klauwpoten
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Mahoniehouten ronde tafel 4260
Mahoniehouten ronde tafel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Engels mahonie kabinetje 4261
Engels mahonie kabinetje

Resultaat:

200 EUR

2 Antieke beschilderde spiegels 4262
2 Antieke beschilderde spiegels
Startprijs 40 EUR
Antieke spiegel met schependecor 4263
Antieke spiegel met schependecor
Startprijs 25 EUR
Stollenkastje 4264
Stollenkastje
Startprijs 150 EUR
4 Franse ijzeren tuinstoelen 4265
4 Franse ijzeren tuinstoelen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Eikenhouten kist met snijwerk 4266
Eikenhouten kist met snijwerk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eiken barok kast 4267
Eiken barok kast

Resultaat:

300 EUR

Japanse butlertray 4268
Japanse butlertray
Startprijs 30 EUR
Eethoek met 4 stoelen 4269
Eethoek met 4 stoelen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Mahoniehouten ovale salontafel 4270
Mahoniehouten ovale salontafel

Resultaat:

125 EUR

Wortelnoten Queen Anne commode 4271
Wortelnoten Queen Anne commode
Startprijs 35 EUR
Boulle kaptafeltje, 19e eeuw 4272
Boulle kaptafeltje, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Aziatische commode met 3 lades 4273
Aziatische commode met 3 lades

Resultaat:

100 EUR

Hollands mahonie bureau 4274
Hollands mahonie bureau
Startprijs 400 EUR
2 Armstoelen 4275
2 Armstoelen
Startprijs 200 EUR
Mahonie Engels ladenkastje 4276
Mahonie Engels ladenkastje
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Engelse sidetable 4277
Engelse sidetable

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bloemtafel met tussenblad 4278
Bloemtafel met tussenblad

Resultaat:

25 EUR

Goudkleurige spiegel 4279
Goudkleurige spiegel
Startprijs 20 EUR
Ingelegde vitrinekast 4280
Ingelegde vitrinekast
Startprijs 1.300 EUR
Grunder kast 4281
Grunder kast
Startprijs 650 EUR