Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Diverse schaaltjes, Zwarte Kip 6414
Diverse schaaltjes, Zwarte Kip

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Glas sculpturen 5560
2 Glas sculpturen

Resultaat:

18 EUR

Verkocht
Citizen herenhorloge 355
Citizen herenhorloge

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Zilveren oorstekers met parelmoer 730
Zilveren oorstekers met parelmoer

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Klederdracht sieraden 926
Klederdracht sieraden

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Filigrain tablet 945
Filigrain tablet

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Carvajal '66 1505
Carvajal '66

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Beddepan 2268
Beddepan

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Wortelnoten hangvitrine 4242
Wortelnoten hangvitrine

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Wandkleed 4540
Wandkleed

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Compositie figuur 5109
Compositie figuur

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Zuid Holland platelen blaker 6164
Zuid Holland platelen blaker

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Keramieken vazen 6302
2 Keramieken vazen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Open mandje, Weens porselein 6416
Open mandje, Weens porselein

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Imari bord 6417
Imari bord

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Franse gravure, 18e eeuw 1501
Franse gravure, 18e eeuw

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
2 Duitse etsen, 18e-19e eeuw 1502
2 Duitse etsen, 18e-19e eeuw

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Schilderij, J. van Oosten 1546
Schilderij, J. van Oosten

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
3 Delen aardewerk 6335
3 Delen aardewerk

Resultaat:

10 EUR