Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Flacon 2072
Flacon

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
2 Beelden, Moren 2006
2 Beelden, Moren

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Apothekers reiskistje 2029
Apothekers reiskistje

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese cup, gesneden uit hoorn 2074
Chinese cup, gesneden uit hoorn

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Pendant, rococo schilderijen 2003
Pendant, rococo schilderijen

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
4 Carroussel poppen 2024
4 Carroussel poppen

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese cup, gesneden uit hoorn op voet 2073
Chinese cup, gesneden uit hoorn op voet

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Kroonluchter Historisme 2008
Kroonluchter Historisme

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Miniatuur schedel, been 2305
Miniatuur schedel, been

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2 Pistolen 2089
2 Pistolen

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
2 Figuurlijke lampjes 2000
2 Figuurlijke lampjes

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Carrousel paard ca. 1860 2005
Carrousel paard ca. 1860

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
4 Boeken Singraven 2025
4 Boeken Singraven

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Italiaanse lans, 3-tand 2049
Italiaanse lans, 3-tand

Resultaat:

395 EUR

Verkocht
Engelse sextant 2033
Engelse sextant

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Grote antieke Chinees ivoren figuur 2277
Grote antieke Chinees ivoren figuur

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Electrische fiets 2437
Electrische fiets

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Globus op standaard 2023
Globus op standaard

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Beeld/lamp Moor 2028
Beeld/lamp Moor

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Perzisch bronsje met kattenpootje 2014
Perzisch bronsje met kattenpootje

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Perzisch bronzen schaal 2013
Perzisch bronzen schaal

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Gietijzeren kapstok + witte bak 2018
Gietijzeren kapstok + witte bak

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Mahonie keldertje met 4 karaffen, goud 2090
Mahonie keldertje met 4 karaffen, goud

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Antieke Chinees ivoren geisha 2276
Antieke Chinees ivoren geisha

Resultaat:

270 EUR