Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Houten Madonna 5001
Houten Madonna

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Brons, Marianne Houtkamp 5006
Brons, Marianne Houtkamp

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
2 Bronzen  beelden, Coustou 5000
2 Bronzen beelden, Coustou

Resultaat:

1.146 EUR

Verkocht
Brons, Marianne Houtkamp 5007
Brons, Marianne Houtkamp

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
2 Antieke lansdragers 5004
2 Antieke lansdragers

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Kunstobject Jliev 5002
Kunstobject Jliev

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Beeld. C. Willemsen 5037
Beeld. C. Willemsen

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Brons, Marianne Houtkamp 5023
Brons, Marianne Houtkamp

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Bronzen beeld naar Remington 5017
Bronzen beeld naar Remington

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Borstbeeld 5043
Borstbeeld

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Arabier te paard 5098
Bronzen beeld, Arabier te paard

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Brons, Marianne Houtkamp 5041
Brons, Marianne Houtkamp

Resultaat:

415 EUR

Verkocht
Brons, Marianne Houtkamp 5025
Brons, Marianne Houtkamp

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2 Grote samac beelden 5031
2 Grote samac beelden

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2 Bronzen beeldjes 5054
2 Bronzen beeldjes

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bronzen leeuw 5071
Bronzen leeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Groot beeld, Madrassi 5089
Groot beeld, Madrassi

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, hoofd met voet 5003
Bronzen figuur, hoofd met voet

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Terracotta beeldengroep, naar Goldschieder 5011
Terracotta beeldengroep, naar Goldschieder

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Groot bronzen beeld 5015
Groot bronzen beeld

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, jongen op paard 5038
Bronzen beeld, jongen op paard

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen Art Deco kat 5070
Bronzen Art Deco kat

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2 Beelden, schermers 5102
2 Beelden, schermers

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen grote boedha 5019
Bronzen grote boedha

Resultaat:

200 EUR