Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen figuur ca. 1970 5060
Bronzen figuur ca. 1970

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke engel 5111
Antieke engel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen kat 5119
Bronzen kat

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Marmeren portret 5133
Marmeren portret

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bronzen beeld naar Dali 5086
Bronzen beeld naar Dali

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Son of the sun 5072
Bronzen beeld, Son of the sun

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen zeemeermin 5099
Bronzen zeemeermin

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Houten heilig figuur, 20e eeuw 5063
Houten heilig figuur, 20e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Stenen figuren 5118
2 Stenen figuren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinees houtgesneden figuur 5065
Chinees houtgesneden figuur

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Bronzen figuren 5120
2 Bronzen figuren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek beeld 5059
Antiek beeld

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vernikkelde kakatoe 5051
Vernikkelde kakatoe

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
6 Afrikaanse beelden 5074
6 Afrikaanse beelden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Natuurstenen borstbeelden 5090
2 Natuurstenen borstbeelden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bronzen Boedha 5131
Bronzen Boedha

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Boeskoolmannetje, kip 5100
Boeskoolmannetje, kip

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Beeld 5080
Beeld

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bronzen plaquette, Plechelmus 5117
Bronzen plaquette, Plechelmus

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Beeldje, St. Antonius 5129
Beeldje, St. Antonius

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Beeld, Hermanek 5135
Beeld, Hermanek

Resultaat:

20 EUR