Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen grote boedha
Resultaat: 200 EUR

Grote oude bronzen Boedha 20e eeuw in goede staat 58x37x23cm

Bronzen schedel
Resultaat: 200 EUR

Bronzen schedel 21e eeuw op zwart marmeren sokkel, in goede staat 37x17x13cm Cond:G

2 Houten beelden Portugees
Resultaat: 200 EUR

Twee 19e eeuwse Portugese religieuze houtgestoken figuren (3 armen missen) 30x32cm. Cond.: R

Brons, twee kinderen aan het vissen
Resultaat: 180 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend twee vissende kinderen (hengel afgebroken) 21x32x11cm. Cond.: R-G

Jugendstill dame met reeën
Resultaat: 180 EUR

Antieke Jugendstil figurengroep omstreeks 1900, voorstellende een vrouw met duif, hinde en hertenjong, op marmeren voet 2 kleurig bronskleurig gepatineerd 31x48x12cm Cond:G

Beeld, man op rots
Resultaat: 180 EUR

Groot antiek beeld op marmeren voet door Arthur Waagen getiteld de tresse omstreeks 1880(compositiemetaal)schipbreukeling 69cm Cond:G

Bronzen beeld, vrouw
Resultaat: 170 EUR

Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, voostellende een naakte vrouw met duif in haar hand met marmeren sokkel.

Bronzen staande naakte vrouw
Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een naakte vrouw met schaapsvacht, gesigneerd G.Haberti, staande op marmeren voet 39,5cm Cond;G

Houtgesneden Guan Yin
Resultaat: 150 EUR

Zeer grote antieke Chinese houtgesneden Guan Yin omstreeks 1900 (vinger mist) staande op karper, verder in goede originele staat 89cm

Bronzen beeld, stilte
Resultaat: 150 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellende een mannelijk profiel met stilte aanduiding, gemonteerd op marmeren sokkel Cond:G

Bronzen beeld, sigarenroker
Resultaat: 150 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een sigaarrokende man, met zwart marmeren sokkel, gesigneerd:Major Flagstiff, in goede staat 47x18x22cm

Beeld, engel met putti
Resultaat: 140 EUR

Antieke figuur door Henrijk Kossowski (1855-1921) engel met hoorn des overvloeds(amor mist boog en pijl) titel, Lábondance compositiemetaal 66cm Cond:R

Composiet beeld, discuswerper
Resultaat: 130 EUR

Oude compositiemetalen Romeinse discuswerper omstreeks 1930 met houten en marmeren voet 23,5x16x7,5cm Cond:G

Bronzen beeldje, Simon Carmiggelt
Resultaat: 130 EUR

Bronzen buste van Simon Carmiggelt 2e helft 20e eeuw nin goede staat 11cm.

Bronzen beeld, duiker
Resultaat: 130 EUR

Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Milo voorstellende een knielende man

Bronzen faun, gesigneerd Kat
Resultaat: 128 EUR

Bronzen Faun met blaasinstrument ca. 1930, gesigneerd Kat (met gietstempel). In goede originele staat 46cm.

Composiet beeld, dame met hooivork
Resultaat: 125 EUR

Antieke figuur omstreeks 1900 op marmeren voet, voorstellende een dame met hooivork getiteld le Ble door L Madrassi. compositie metaal 55cm Cond:G

Composiet beeld, jongen met speelgoed
Resultaat: 125 EUR

Antiek Frans beeld getiteld Moulin, voorstellende een jongen met walnoot en molentje(scheur in voet, en molentje beschadigd) compositie metaal 58cm Cond:R

Jugendstil composiet beeld
Resultaat: 110 EUR

Groot antiek Jugendstil beeld omstreeks 1900, voorstellende een vrouw met engel op marmeren voet gesigneerd Ferrand, compositie metaal(scheur in arm) Cond:R

Houten heilig figuur
Resultaat: 110 EUR

Houten heilig figuur 18e-19e eeuw met restpolychromie. Handen missen en kroon beschadigd H.: 40cm. Cond.: R

Bronzen boekensteunen, maribu
Resultaat: 110 EUR

Twee bronzen boekensteunen 21e eeuw gesigneerd C.J verhoef, voorstellende twee staande maribu's op marmeren voet 24,5x15x10cm Cond;G

Art Deco beeld, hond
Resultaat: 100 EUR

Art Deo figuur omstreeks 1920, voorstellende een liggende windhond op marmeren sokkel (marmer iets beschadigd) 20x43x12cm Cond:R/G

Art Deco beeld, hert
Resultaat: 100 EUR

Groot Art Deco beeld, voorstellende een bronstig Edelhert van compositie metaal, op natuurstenen sokkel(breuk) omstreeks 1920, 27x50x24cm Cond:R

Bronzen beeld
Resultaat: 100 EUR

Zware moderne bronzen 2 lichts kandelaar, voorstellende een stam met naakt liggende vrouw, in goede staat. 28x27x19cm Cond:G