Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen figuur ca. 1970
Resultaat: 100 EUR

Moderne bronzen figuur van een naakte dame omstreeks 1970, ongesigneerd in goede staat 39cm

Antieke engel
Resultaat: 100 EUR

Antieke figuur omstreeks 1900, voorstellende een engel met ster, gesigneerd Aug. Moreau, op houten sokkel, 55cm Cond:G

Bronzen kat
Resultaat: 95 EUR

Grote egyptische bronzen kat, 2e helft 20e eeuw 47cm Cond:G

Marmeren portret
Resultaat: 90 EUR

Grote oude antiek marmeren damesportret in goede staat (schilfers sokkel) 46x25x23 cm.Cond:G

Bronzen beeld naar Dali
Resultaat: 85 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een zwevende vrouw aan tafel, naar Salvador Dali, in goede staat 28,5x20x7cm

Bronzen beeld, Son of the sun
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw Son of the Sun met monogram S.D met zwart marmeren sokkel, in goede staat 35x29x9,5cm

Bronzen zeemeermin
Resultaat: 75 EUR

Bronzen lampenvoet in de vorm van een zeemeermin, 49cm

Houten heilig figuur, 20e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Oude houtgestoken heilig figuur, naar 18e eeuws voorbeeld (krimpnaad), H.: 40cm. Cond.: G

2 Stenen figuren
Resultaat: 70 EUR

Twee natuurstenen figuren 2e helft 20e eeuw, voorovergebogen vrouw en pinguin 42-47cm Cond:G

Chinees houtgesneden figuur
Resultaat: 60 EUR

Antieke Chinese houtgestoken figuur, 1e helft 20e eeuw, voorstellende een oudere monnik met draagstok 25cm in goede staat.

2 Bronzen figuren
Resultaat: 60 EUR

Twee oude bronzen delen, 1x kleine kruipende Krishna (figuur uit de Hindu-mythologie) met een boterbal in de hand (vermoedelijk India), en ringvormig object 7-8cm

Antiek beeld
Resultaat: 50 EUR

Antiek compositiemetalen figuur omstreeks 1880, Romein op canape originele zwaard mist 31x33x18cm Cond:R/G

Vernikkelde kakatoe
Resultaat: 45 EUR

Bronzen vernikkelde kakatoe op tak, 2e helft 20e eeuw 31cm. Cond.: G

6 Afrikaanse beelden
Resultaat: 40 EUR

Zes oude Afrikaanse houtgesneden figuren 20e eeuw in goede staat 29-40cm.

2 Natuurstenen borstbeelden
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Afrikaanse natuurstenen figuren 20e eeuw, 1drinkbeker met deksel en vrouwengezicht, 1 herenbuste 15-20cm

Bronzen Boedha
Resultaat: 40 EUR

Oude bronsgegoten boedha 19e-20e eeuw in goede staat 16x11x7cm.

Boeskoolmannetje, kip
Resultaat: 35 EUR

Bronzen Oldenzaals boeskoolmannetje, ontwerp door: Jan Kip 1926-1987 15cm Cond:G

Beeld
Resultaat: 30 EUR

Zwaar composiet gegoten beeld van kunststof 2e helft 20e eeuw 42x33x18cm. Cond.: G

Bronzen plaquette, Plechelmus
Resultaat: 30 EUR

Zware oude bronzen plaquette, plechelmuskerk Oldenzaal, 20e eeuw, in goede staat 20x18x1cm Cond:G

Beeldje, St. Antonius
Resultaat: 25 EUR

Antieke bronzen figuur Sint Antonius op Albasten voet in goede staat, 15,5cm Cond:G

Beeld, Hermanek
Resultaat: 20 EUR

Art Deco beeld +\- 1920 gesigneerd Hermanek, plated plaquette op marmer, voorstellend een naakte vrouw met guirlande. 24x18x6 cm. Cond:G