Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen grote boedha 5021
Bronzen grote boedha

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bronzen schedel 5056
Bronzen schedel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Houten beelden Portugees 5126
2 Houten beelden Portugees

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Brons, twee kinderen aan het vissen 5026
Brons, twee kinderen aan het vissen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Jugendstill dame met reeën 5078
Jugendstill dame met reeën

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Beeld, man op rots 5112
Beeld, man op rots

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, vrouw 5058
Bronzen beeld, vrouw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Bronzen staande naakte vrouw 5032
Bronzen staande naakte vrouw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Houtgesneden Guan Yin 5064
Houtgesneden Guan Yin

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, stilte 5096
Bronzen beeld, stilte

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, sigarenroker 5097
Bronzen beeld, sigarenroker

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Beeld, engel met putti 5121
Beeld, engel met putti

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Composiet beeld, discuswerper 5033
Composiet beeld, discuswerper

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bronzen beeldje, Simon Carmiggelt 5047
Bronzen beeldje, Simon Carmiggelt

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, duiker 5124
Bronzen beeld, duiker

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bronzen faun, gesigneerd Kat 5028
Bronzen faun, gesigneerd Kat

Resultaat:

128 EUR

Verkocht
Composiet beeld, dame met hooivork 5034
Composiet beeld, dame met hooivork

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Composiet beeld, jongen met speelgoed 5035
Composiet beeld, jongen met speelgoed

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Jugendstil composiet beeld 5036
Jugendstil composiet beeld

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Houten heilig figuur 5062
Houten heilig figuur

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bronzen boekensteunen, maribu 5088
Bronzen boekensteunen, maribu

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Art Deco beeld, hond 5016
Art Deco beeld, hond

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Art Deco beeld, hert 5045
Art Deco beeld, hert

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen beeld 5052
Bronzen beeld

Resultaat:

100 EUR