Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schilderij, Adri Pieck 1027
Schilderij, Adri Pieck

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Schilderij, Witjens 1154
Schilderij, Witjens

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Ton Schulten, groot 1155
Ton Schulten, groot

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Schilderij, vrouw met schapen 1167
Schilderij, vrouw met schapen

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Schilderij, van Trirum 1255
Schilderij, van Trirum

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Strandgezicht van Noort 1127
Strandgezicht van Noort

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Schilderij, H.J. Melcher Tilmes 1050
Schilderij, H.J. Melcher Tilmes

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Lithografie, Ton Schulten 1014
Lithografie, Ton Schulten

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Franz Skarbina 1037
Franz Skarbina

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, Hans Bulder 1140
Schilderij, Hans Bulder

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, bollenveld 1178
Onduidelijk gesigneerd, bollenveld

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, van Trirum 1235
Schilderij, van Trirum

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Ton Schulten, zeefdruk op papier 1381
Ton Schulten, zeefdruk op papier

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Jeno Ring 1046
Jeno Ring

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Heyboer, vrouwen 1221
Heyboer, vrouwen

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Schilderij, J. Huth '73 1052
Schilderij, J. Huth '73

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij, Natalis 1159
Schilderij, Natalis

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Dick Bruna litho 1030
Dick Bruna litho

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Schilderij Zeegezicht 1172
Schilderij Zeegezicht

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
2 Portretten, 18e eeuw 1151
2 Portretten, 18e eeuw

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Maya Wildevuur, 2 geisha's 1258
Maya Wildevuur, 2 geisha's

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Schilderij, Stutterheim 1034
Schilderij, Stutterheim

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Schilderij, M. v.d. Berg 1219
Schilderij, M. v.d. Berg

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Lithografie, Ton Schulten 1012
Lithografie, Ton Schulten

Resultaat:

200 EUR