26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

5 Etsen, Jos v/d Berg 1494
5 Etsen, Jos v/d Berg

30 EUR

Fritz Menzel 1500
Fritz Menzel

30 EUR

Schilderij, landschap 1502
Schilderij, landschap

30 EUR

Schilderij, landschap boerderij 1482
Schilderij, landschap boerderij

25 EUR

Gravure, 17e eeuw 1488
Gravure, 17e eeuw

25 EUR

38 Pastels en tekeningen 1495
38 Pastels en tekeningen

25 EUR

Pastel, stilleven 1509
Pastel, stilleven

25 EUR

Schilderij, boten 1528
Schilderij, boten

25 EUR

Schilderij, Verveer 1529
Schilderij, Verveer

25 EUR

Schilderij, stilleven 1501
Schilderij, stilleven

20 EUR

Gravure, 17e eeuw 1504
Gravure, 17e eeuw

20 EUR

Hollandse ets, 18e eeuw 1508
Hollandse ets, 18e eeuw

20 EUR

Schilderij, landschap 1511
Schilderij, landschap

20 EUR

Diverse grafieken en tekeningen 1514
Diverse grafieken en tekeningen

20 EUR

2 Etsen Enschede 1515
2 Etsen Enschede

20 EUR

Sivert '78 1520
Sivert '78

15 EUR