Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Achterglas schilderij, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd 19e eeuwse achterglasschildering, met bergen dorp en figuren en beek, met bol glas en bladgouden lijst. 50x57cm Cond:G

Schilderij J.Lodeizen
Resultaat: 200 EUR

Jan Lodeizen 1939, 1892-1980 vaas met bloemen in Art deco stijl, olieverf op linnen 45x33cm Cond:G

H. van Meegeren
Startprijs 500 EUR

Amsterdam 1884-1947, vrouwelijk naakt, gemengde techniek op papier 30x40cm Cond:G

Schilderij, Adri Pieck
Resultaat: 400 EUR

Adri Pieck (1894 - 1982), Adri Pieck (Maartensdijk), olieverf op linnen, 't oud venstertje geopend 100x65cm. Cond.: G

Strandgezicht, van Noort
Resultaat: 900 EUR

Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren op het strand, olieverf op linnen 60x80cm cond:G

D.A.C. Schipperus, koeien in weide
Startprijs 900 EUR

P.A. Schipperus 1840-1929, Hollands landschap met koeien bij een drenkplaats , olieverf op paneel 33x43 Cond:G

Dick Bruna litho
Resultaat: 240 EUR

Dick Bruna (nijntje) Utrecht 1927. Oma en opa, met mijn allerbeste wensen en dank voor de samenwerking Dick 28-4-72 lithografie op papier 40x60cm Cond:G

3-Luik, Ad van der Brink
Startprijs 750 EUR

Drieluik van Ad van den Brink ( 1944 Oosterhout - ), acryl op linnen, schimmende figuren in mooie kleurencomposities 50x60cm. Cond.: G

Miniatuur, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Indische miniatuur, omstreeks 1750, in 1958 gekocht uit prive collectie van mr. Shilindra Singh, secretaris van de Indiasche ambassade te Teheran, dekkende verf en gouddecor 16x11,5cm Goache op papier...

Gouache, Mia Dikken
Startprijs 100 EUR

Mia Dikken (Delden), gouache op papier, damesportret 28x39cm. Cond.: G

Schilderij, Stutterheim
Resultaat: 225 EUR

Louis Stutterheim ( Rotterdam 1873 - 1943), olieverf op paneel, kruik met wilde bloemen 70x60cm. Cond.: G

Ikoon, Smolenskaja
Startprijs 1.500 EUR

Russisch ikoon met afbeelding van Moeder Gods met kind met verdiept paneel. 19e eeuw 31x27x2,7cm.

Monogram M.
Startprijs 300 EUR

Monogram, (toegeschreven aan) Andrei Andrevich Mylnikov ( 1919 - 2012 Rusland), rode potlood op papier, vrouwelijk model 30x23cm. Cond.: G

Franz Skarbina
Resultaat: 300 EUR

Franz Skarbina 1885 ( 1849 - 1910), potlood op papier, studietekeningen 27x19cm.

Bobrov (Russische School)
Resultaat: 450 EUR

Kyrillisch gesigneerd ca. 1920, Viktor Alexejenitsch Bobov ( 1842 - 1918), aquarel op papier, meisjesportret 39x29cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 750 EUR

Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguur achter bureau 60x80cm. Cond.: G

Schilderij Heine, poezen
Resultaat: 150 EUR

Heine 20e eeuw, stilleven met spelende jonge poesjes, olieverf op linnen 80x60cm Cond:G

Schilderij, gesign. M.A. Koekoek
Resultaat: 1.300 EUR

Gesigneerd M.A Koekoek, 19e eeuws(niet toegeschreven) romantisch landschap met figuren en vee aan een rivier(oudere bedoeking) mooie empire lijst, olieverf op linnen 70x60cm Cond:G

Schilderij J.Zondag
Resultaat: 140 EUR

Jan Zondag 1965, 1891-1982 Blaricum, titel maannacht 100x80cm olieverf op paneel Cond:G

Nico Vrielink, portret van Jeane 2007
Startprijs 1.000 EUR

Nico Vrielink, portret Indonesische vrouw, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met schaapsherder en schapenkudde 58x35cm. Cond.: G

Kurt Bartel
Startprijs 200 EUR

Kurt Bartel '62 ( Duitse School 1928 Berlin - ), olieverf op linnen, getiteld "Lichtbett" 90x80cm. Cond.: G

Jeno Ring
Resultaat: 275 EUR

Jenö Ring Kasnar 1911 (Hongaarse School), olieverf op linnen, sprokkelhout verzamelaar in de winter 86x110cm. Cond.: G

Martin Wollmer
Startprijs 200 EUR

Martin Wollmer ( 1939 Köln - Duitse School), olieverf op paneel, compositie van diverse personen 104x96cm. Cond.: G