26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

Achterglas schilderij, 19e eeuw 1024
Achterglas schilderij, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Schilderij J.Lodeizen 1025
Schilderij J.Lodeizen

200 EUR

H. van Meegeren 1026
H. van Meegeren
Startprijs 500 EUR
Schilderij, Adri Pieck 1027
Schilderij, Adri Pieck

400 EUR

Strandgezicht, van Noort 1028
Strandgezicht, van Noort

900 EUR

D.A.C. Schipperus, koeien in weide 1029
D.A.C. Schipperus, koeien in weide
Startprijs 900 EUR
Dick Bruna litho 1030
Dick Bruna litho

240 EUR

3-Luik, Ad van der Brink 1031
3-Luik, Ad van der Brink
Startprijs 750 EUR
Miniatuur, 18e eeuw 1032
Miniatuur, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Gouache, Mia Dikken 1033
Gouache, Mia Dikken
Startprijs 100 EUR
Schilderij, Stutterheim 1034
Schilderij, Stutterheim

225 EUR

Ikoon, Smolenskaja 1035
Ikoon, Smolenskaja
Startprijs 1.500 EUR
Monogram M. 1036
Monogram M.
Startprijs 300 EUR
Franz Skarbina 1037
Franz Skarbina

300 EUR

Bobrov (Russische School) 1038
Bobrov (Russische School)

450 EUR

Jan te Wierik 1039
Jan te Wierik
Startprijs 750 EUR
Schilderij Heine, poezen 1040
Schilderij Heine, poezen

150 EUR

Schilderij, gesign. M.A. Koekoek 1041
Schilderij, gesign. M.A. Koekoek

1.300 EUR

Schilderij J.Zondag 1042
Schilderij J.Zondag

140 EUR

Nico Vrielink, portret van Jeane 2007 1043
Nico Vrielink, portret van Jeane 2007
Startprijs 1.000 EUR
Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1044
Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 200 EUR
Kurt Bartel 1045
Kurt Bartel
Startprijs 200 EUR
Jeno Ring 1046
Jeno Ring

275 EUR

Martin Wollmer 1047
Martin Wollmer
Startprijs 200 EUR