Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, boten
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zeilboten op zee 24x17cm. Cond.:G

Schilderij, Verveer
Resultaat: 25 EUR

Naar Verveer ca. 1900, olieverf op paneel, vissersfamilie in de duinen 27x17cm.

Map kunstwerken Heino Breilmann
Startprijs 250 EUR

Map met 15 kunstwerken Heino Breilmann (1921 - 2001 Duitsland), gemengde techniek op papier, diverse technieken en voorstellingen o.a. pastel, acryl, houtsnedes, lithos (inclusief beschrijving) 30-60c...

15 Werken Duitsland
Startprijs 100 EUR

Vijftien werken Duitsland met diverse voorstellingen/technieken (oud en antiek) o.a; olieverf, tekeningen, etsen, litho's 20-70cm. Cond.: G

14 Werken Duitsland
Startprijs 100 EUR

Kavel met 14 werken Duitsland (oud/antiek) met diverse voorstellingen, o.a: olieverf, tekeningen, etsen, litho's 13-60cm. Cond.: G

2x Otto Greiner
Startprijs 800 EUR

Twee werken van Otto Greiner '91 ( 1869 - 1916 Duitsland), 2x mannelijk naakt (1x beschadigd), rode potlood op papier 42x28cm. en 31x45cm. Cond.: R-G

Map houtsnedes Heino Breilman
Startprijs 100 EUR

Map met 25 houtsnedes (Heino Breilmann 1921 - 2001 Duitsland), houtsnedes op papier met diverse voorstellingen 30-60cm. Cond.: G

Kist houtsnedes K.H. Grage (50x)
Resultaat: 190 EUR

Karl Heinz Grage ( 1939 Duitse School), 50 houtsnedes oude testament uit 1982 in originele kist met beschrijving 50x70cm.

9 Werken Duitse School
Startprijs 100 EUR

Negen oude/antieke werken Duitse School (gesigneerd). Olieverf en aquarallen; landschappen, portret, stilleven etc. 15-60cm. Cond.: G

2x Duitse School
Startprijs 40 EUR

Twee werken Duitse School ca. 1940: 1x Perry winters dorp (olieverf op linnen 50x100cm. en 1x ongesigneerd Berlijn, olieverf op paneel 70x50cm. Cond.: G

9x Grafiek Duitsland
Startprijs 100 EUR

Negen diverse oude/antieke Duitse grafieken etc. o.a: etsen, landkaart, etc. (grafieken op papier) 25-55cm. Cond.: R-G

Diverse werken N.J.
Startprijs 40 EUR

Monogram N.J. 60-er jaren, map met zeer veel werken op papier. Diverse voorstellingen en technieken 80x55x74cm. Cond.: G