Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Regulateur
Startprijs 150 EUR

Grote oude handgestoken regulateur naar oud voorbeeld. 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast. 126cm Cond:G

Pendule
Startprijs 150 EUR

Zwarte antieke pendule met landarbeider voorstelling omstreeks1880(getiteld Cantonnier) compositiemetaal met brons kleurige patina, en land op achtergrond, met origineel 8 daags uurwerk met halfuursla...

Klok porselein
Startprijs 320 EUR

Oude Franse porseleinen klok met een Frans 8-daags uurwerk met halfuurslag. Beschilderd met gouddecor, landschap en bloemen (zonder slinger). Porselein is in goede staat 39x25x17cm.

Staand klokje
Startprijs 200 EUR

Franse tafelklok (bakkersklok) 19e eeuw met zichtbaar uurwerk (zonder slagwerk). Beschilderde kast met floraal gouddecor, geheel in zeer goede originele staat 38x24x11cm.

Miniatuur klokje
Startprijs 130 EUR

Miniatuur messing lantaarnklok ca. 1930 "Great Britain SMiths English Cooks Ltd." (veer zit vast) 17x8x7,5cm. Cond.: G

Klokkast
Startprijs 90 EUR

Empire wortelnoten kolompendule kast ca. 1820, diverse fineerschades 43x25x13cm. Cond.: M

Wekker
Startprijs 90 EUR

Grote antieke notenhouten met messing wekker (mechanisme defect, verder in goede staat) 25xø19cm. Cond.: R-G

Klok
Resultaat: 60 EUR

Antieke wandklok met 18e eeuwse Franse kopergegraveerde wijzerplaat(houten schwarzwald uurwerk, eigen bouw) 40x31x20cm Cond:R

Pendule met beeld
Resultaat: 75 EUR

Grote antieke Franse maremeren pendule omstreeks 1870 met compositie metalen figuur. (wijzer, bel en slinger missen) functies niet getest. Cond:R 39x46x15cm

Comtoise
Resultaat: 60 EUR

Franse 19e eeuwse comtoise met latoen koperen Feuille en St. Prachaslinger met mechaniek(kop van paard mist) gemerkt Pourcel Cond:R 138cm

Boulle klok
Startprijs 350 EUR

Franse Boulle pendule met schildpad ca. 1870 met origineel 8-daags uurwerk en halfuurslag. Gesigneerd Pierre Megnin Seloncort. Mist iets koperinleg (ongerestaureerd) 32cm. Cond.: R-G

Klok, marmer/brons
Startprijs 275 EUR

Grote antieke marmeren klok met plaquettes(ook aan de zijkant) omstreeks 1860 Frankrijk, beeld van compositiemetaal(marmer bovenrand beschadigd) 8- daags uurwerk met halfuurslag, compleet met sleutel....

Gietijzeren klok
Startprijs 70 EUR

Grote gietijzeren klok ca. 1880. Uurwerk defect, verder in goede staat 47cm. Cond.: R

Staartklokje
Resultaat: 60 EUR

Kleine notenhouten staartklok, 2e helft 20e eeuw in goede staat 71cm

Ingelegde tafelpendule
Resultaat: 110 EUR

Grote mahoniehouten ingelegde tafelklok ca. 1890, ingelegd met parelmoer en koper. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag (smalle gerepareerde krimpnaad) 50x29x18cm. Cond.: G

Eikenhouten regelateur
Startprijs 40 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil vrijslinger met koperen wijzerplaat omstreeks 1915 in goede originele staat. 78cm Cond:G

Schwarzwalder
Startprijs 25 EUR

Duitse Schwarzwalder schilderijklok ca. 1870 met gelithografeerde achterglas-afbeelding, uurwerk met slagwerk (1 gewicht mist) 25x22x13cm.

3 Koekkoeks klokken
Resultaat: 65 EUR

Drie oude koekkoeksklokken 2e helft 20e eeuw: 1x met speelwalz (3 gewichten) en slagwerk (melodie Schwarzwaldmühle en Tyroler Holzhacker), 1x 2-gewichten met slagwerk en 1x incompleet (mist gewicht en...

Koekoeksklok
Resultaat: 45 EUR

Kleine oude Schwarzwalder koekoeksklok omstreeks 1950( wijzer eraf en kroonopzet gebroken) 29cm Cond:R

Friesche stoelklok
Startprijs 180 EUR

Oud Hollandse Friese stoelklok, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd met tinnen gietwerk 75cm Cond:G

Friesche stoelklok
Resultaat: 280 EUR

Hollandse Friese stoelklok met 19e eeuwse stoel met notenhouten meerminnen, origineel tinnen gietwerk en beschildering. 76x44x30 Cond:G

Friese staartklok
Startprijs 140 EUR

Antieke 19e eeuwse Hollandse Friese staartklok, met beschilderingen op de wijzerplaat en 5 extra vergulde sierstukken voor wijzerplaat, met gave eikenhouten kast en latere gegoten beelden. 140cm Cond:...

Porseleinen klok
Resultaat: 250 EUR

Oude porseleinen Jugendstil stijl klok met functionerend wekkeruurwerk, gesigneerd Colenbrander Ram Arnhem Holland in goede staat 32x35x10cm.

Reiswekker
Startprijs 500 EUR

Grote zware messing reiswekker, Frans, omstreeks 1900 met slagwerk, drie hamers op drie gongveren, gemerkt Camerden en Forster New York, tijd afroepbaar door drukknop 17x10x8cm Cond:G