Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Regulateur 3645
Regulateur
Startprijs 150 EUR
Pendule 3646
Pendule
Startprijs 150 EUR
Klok porselein 3647
Klok porselein
Startprijs 320 EUR
Staand klokje 3648
Staand klokje
Startprijs 200 EUR
Miniatuur klokje 3649
Miniatuur klokje
Startprijs 130 EUR
Klokkast 3650
Klokkast
Startprijs 90 EUR
Wekker 3651
Wekker
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Klok 3652
Klok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Pendule met beeld 3653
Pendule met beeld

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Comtoise 3654
Comtoise

Resultaat:

60 EUR

Boulle klok 3655
Boulle klok
Startprijs 350 EUR
Klok, marmer/brons 3656
Klok, marmer/brons
Startprijs 275 EUR
Gietijzeren klok 3657
Gietijzeren klok
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Staartklokje 3658
Staartklokje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ingelegde tafelpendule 3659
Ingelegde tafelpendule

Resultaat:

110 EUR

Eikenhouten regelateur 3660
Eikenhouten regelateur
Startprijs 40 EUR
Schwarzwalder 3661
Schwarzwalder
Startprijs 25 EUR
Verkocht
3 Koekkoeks klokken 3662
3 Koekkoeks klokken

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Koekoeksklok 3663
Koekoeksklok

Resultaat:

45 EUR

Friesche stoelklok 3664
Friesche stoelklok
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Friesche stoelklok 3665
Friesche stoelklok

Resultaat:

280 EUR

Friese staartklok 3666
Friese staartklok
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Porseleinen klok 3667
Porseleinen klok

Resultaat:

250 EUR

Reiswekker 3668
Reiswekker
Startprijs 500 EUR