25. Juliveiling 2015

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

Schilderij 1497
Schilderij
Geen vanafprijs
Meubel 4223
Meubel
Geen vanafprijs
Meubel 4224
Meubel
Geen vanafprijs
Meubel 4221
Meubel
Geen vanafprijs
Meubel 4222
Meubel
Geen vanafprijs
Houten drinkende man 5098
Houten drinkende man
Geen vanafprijs
Prent, paarden 1369
Prent, paarden
Startprijs 10 EUR
Ets 1373
Ets

10 EUR

5 Bankbiljetten 2711
5 Bankbiljetten
Startprijs 10 EUR
5 Delen glas 5548
5 Delen glas

15 EUR

2 Kandelaren + vaas 6066
2 Kandelaren + vaas
Startprijs 10 EUR
Ring Camee 89
Ring Camee

20 EUR

Set schmuck 533
Set schmuck

15 EUR

6 Zilveren lepeltjes 675
6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 15 EUR
2 Zilv. cakevorken 689
2 Zilv. cakevorken

15 EUR

Karaf met zilver 690
Karaf met zilver

15 EUR

Zilveren vleesvorken 691
Zilveren vleesvorken

15 EUR

Monogram EN 1233
Monogram EN

15 EUR

Ets, E. Kampf 1339
Ets, E. Kampf
Startprijs 15 EUR
2 Gravures, 18e eeuw 1367
2 Gravures, 18e eeuw

15 EUR

Box camera 2097
Box camera
Startprijs 15 EUR
Gietijzeren Maria 2113
Gietijzeren Maria

15 EUR

Koperen wandplaquette 2440
Koperen wandplaquette

15 EUR

2 Bronzen wandlampen 2441
2 Bronzen wandlampen

15 EUR