Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Kandelaren + vaas 6066
2 Kandelaren + vaas
Startprijs 10 EUR
2 Porseleinen figuren 6093
2 Porseleinen figuren
Startprijs 15 EUR
2 Aardewerk vazen 6129
2 Aardewerk vazen
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Plateel lampevoet 6167
Plateel lampevoet

Resultaat:

15 EUR

3 Imari borden 6173
3 Imari borden
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Pors. theebus + lampenvoetje 6218
Pors. theebus + lampenvoetje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Aardewerken borden 6220
2 Aardewerken borden

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
6 Delen aardewerk 6221
6 Delen aardewerk

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Imari schaal, gelobt 6231
Imari schaal, gelobt

Resultaat:

25 EUR

Duitse vaas 6271
Duitse vaas
Startprijs 15 EUR
Verkocht
5 Tegels, 19e eeuw 6312
5 Tegels, 19e eeuw

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Petrus Regout set 6389
Petrus Regout set

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Bekers 6053
2 Bekers

Resultaat:

20 EUR

Bisquit pors. beeld 6099
Bisquit pors. beeld
Startprijs 20 EUR
Delftse schotel, APK 6134
Delftse schotel, APK
Startprijs 20 EUR
Verkocht
6 Kop & schotels 6154
6 Kop & schotels

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Jugendstil vaas 6158
Jugendstil vaas

Resultaat:

20 EUR

2 Imari vazen 6165
2 Imari vazen
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Imari vaas 6172
Imari vaas

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Spaanse schaal 6181
Spaanse schaal

Resultaat:

20 EUR

2 Kruikjes + wit beeld 6183
2 Kruikjes + wit beeld
Startprijs 20 EUR
Verkocht
2x Duitse kruik 6264
2x Duitse kruik

Resultaat:

19 EUR

Verkocht
6 Delen Duits steengoed 6269
6 Delen Duits steengoed

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Majolica paard 6275
Majolica paard

Resultaat:

20 EUR