Zeer grote Duitse uitneembare eikenhouten Hessische Barokkast omstreeks 1780, met oplopende koplijst, deuren met panelen, in zeer goede originele staat, compleet met origineel slot en beslag. 215x190...
Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met geëboniseerd snijwerk, verguld bronzen beslag, halve zuilen en messing capitellen in goede staat 240x170x63cm.
3-Delig opaline tafelstel met zilveren monturen en deksels 835/000 MT: J.M. van Kempen en Zonen. Eind 1800 ø ca 8cm hoogte ca 11cm Cond:U
Monogram E.W.'55 (verso Els Weise) vaas met bloemen, olieverf op paneel 12,5x17,5 Cond:G
Donburg 2e helft 20e eeuw vaas met rozen, olieverf op linnen 25x20cm Cond:G
Twee grote porseleinen 6-armige kaarskandelaars met opgewerkte porseleinen bloemen en musicerende putti, gemerkt A.B. 20e eeuw, minimale chip mogelijk 55cm. Cond.: G
Zilveren gembervork, 835/000, met gecontourneerde steel en voorzien van fraaie graveringen. MT: A.Kuylenburg, Schoonhoven jl: M 1871 19 cm, ca. 36 gr. Cond G
Grote Duitse porseleinen adelaar omstreeks 1920 Fraureuth, kunstabteilung, wit met goud decor gesigneerd Herm. Fritz 28x31x16cm Cond:G
Drie zeldzame vroege Chinees porseleinen borden (Kang Xi) met geschulpte omranding en drakendecor (diep-blauw) 17e-18e eeuw. 2x twee minimale chips en 1x 1 minimale chip 3xø21,6cm.
Gietijzeren met messing wandklok ca. 1880 met 8-daags uurwerk en korte slinger (zonder slagwerk) 45x32x8cm. Cond.: G
Antiek uit 1861 daterend psalmen en gezangboekje, uitgevoerd in blauw velours met Hollands gouden slot 585/000. 9x15x4,5cm Cond:G
Engelse staande klok 19e eeuw met 8-daags uurwerk en mooie beschilderde wijzerplaat met grenenhouten kast. Seconden- en dagaanduiding 198cm. Cond.: G
Franse antieke zuilenpendule met intarsia, verzilverde wijzerplaat, vergulde bronzen ornamenturen en 8-daags uurwerk met halfuurslag, H: 50cm. (lichte fineerschades) Cond.: R-G
Originele antieke platelen tafellamp, A.L.A. Gouda Holland 380 (ca. 1920). 1 Kleine voetrestauratie, (chip) 45xø24cm. Cond.: G
Twee Duitse antieke grafieken: 1x 2 landkaarten wereld ca. 1900, 52x30cm. en 1x 18e eeuwse gravure, gezicht op stad Kleef langs de Spruy-graft, H. Spilman sculp 1746, 42x18cm. Cond.: R
Zakhorloge GG 585/000 dames model, ø 33.5 mm, gegraveerd Vacheron Geneve. bevestigd aan een onedel collier.
Speld, GG 585/000 met heliotroop. Een antieke speld in de vorm van een soort breidop met aan de bovenkant een ronde heliotroop en aan de onderzijde een opening, lijkt een sleutel van een zakhorloge. m...
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, moeders en kinderen bij school, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G
Bijzondere geslepen kristallen servetstandaard in de vorm van een hoorn met olijfslijpsel op zilveren 835/000 voet voorzien van fraaie graveringen. MT: C.J.Begeer Utrecht, ca 1870 18x13 cm. 1 chip. Co...
Zeldzame 18e eeuws zilveren knipkoker met fraai gegraveerd familiewapen. Onduidelijke keuren aan de binnenzijde van het deksel. ca 1750. ca. 38 gr. Lengte 9.5 cm Cond.: G
Oorhangers, WG 750/000, met briljanten. WG Ruitvorm met briljant aan de bovenzijde waar een steker aan zit, met daaronder langwerpige U vorm volledig bezet met briljanten. Totaal ca 0.62ct. W/IF Lengt...
Collier en hanger WG 585/000 met briljant. Fijn Venetiaans collier met een strakke langwerpige hanger, gematteerde, voorzien van 2 rijen met briljanten, totaal ca 0.08 crt W/SI-P. Grootte hanger 1.4x...
Zeldzaam 18e eeuws zilveren veegblik met fraai gedreven voorstelling van putties en vogels met gegoten florale rand met greep. MT Jacobus de Koning, Schoonhoven 1783, met bijbehorende veger met evenee...