Antiek Chinees ivoren schelp met snijwerk en figuren in het bos omstreeks 1900 (chip) 6,3x27,2cm Cond:R/G
Antieke Jugenstil jardiniere met putti, compositiemetaal omstreeks 1900, bronskleurog patina 17x29x17cm Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967, twents landschap met knotwilgen en koeien, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Drie 18e eeuwse Duitse etsen\gravures, Johan MichaelProbsst exc.av 1701-1771. 1, Unser lieben Frauen Kirche zu sevilien samt ihre höhe und dicken Türen. 2,Prospect des Trajanischen goldenen Thurns und...
Achtarmige bronzen Joodse kandelaar 18e-19e eeuw (Joods teken is afgebroken en mist) 28x23x16cm. Cond.: R
Antieke Duitse KPM plaquette omstreeks 1900 voorstellende een halfnaakte dame in de natuur, in goede staat 35x24,5cm Cond:G
C.J. Snoeyerbosch 1914 (Zutphen 1891 - ), olieverf op paneel, vrouw met robe 62x108cm. Cond.: G
Antieke kolenbak met schep en messing beslag 19e eeuw in goede staat 30x38x29
Kavel met 24 delen 18e eeuws Chinees porselein o.a: 7 kommen Nanking Cargo (1x beschadigd), 6x kop & schotels met blauw-goud landschapsdecor, 5x kopjes groot, 2x schotels (minimale chips), 1x kop & sc...
Oude Japanse glazen boom met cloissone pot, floraal decor omstreeks 1920 Cond:G 43cm
Twee antieke landkaarten Oldenzaal een grote Oldenzalia Ut erat cum caperietur et munitiones ejus de Struerentur ab Ordinibus Belgiae Foederatie anno 1626 (vochtvlekken) en een kaart, vermoedelijk ol...
Grote antieke Chinees porseleinen vaas Qing Dynasty, met rondom figuren in bergen decor, 46x18ø Cond:G
Twee vroeg 19e eeuwse vijzels met stamper (rand licht bedeukt) 9-12 cm.Cond:R
Russische school 2e helft 20e eeuw (verso signatuur) brug over rivier olieverf op paneel. 35x24 Cond:G
Antiek eikenhouten doosje met plated beslag en 12 plated gebaksvorkjes
Oude Duitse Thüringer porseleinen fruitschaal met putti en bloemen omstreeks 1930 (minimale chips) Cond:R/G 31x26ø
G.Schmidt omstreeks 1900 Hollands havengezicht olieverf op linnen 48x40 Cond:G
Zilveren gulden Koning Willem I, 1840. Laatste jaargang van Koning Willem I, Cond.: G
Twee oude Duitse Meissen porseleinen schaaltjes met roze florale decors 2e helft 20e eeuw in goede staat 10-12,5cm.
Onduidelijk, Henriette Ponsi? 19e eeuw stilleven met aardbeien, olieverf op linnen Cond:G
Album met diverse oude ansichtkaarten 1e helft 20e eeuw 5x24x28cm Cond:G
Twee 19e eeuwse reproducties: 1x steendruk Josef Israels pinx A. Alleke Lith. 26x37cm. en 1x reproductie A. Kampf photografische Geselschaft Berlin (soldaten) 46x36cm.