Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ivoren schelpje
Resultaat: 80 EUR

Antiek Chinees ivoren schelp met snijwerk en figuren in het bos omstreeks 1900 (chip) 6,3x27,2cm Cond:R/G

Metalen sierschaal
Resultaat: 30 EUR

Antieke Jugenstil jardiniere met putti, compositiemetaal omstreeks 1900, bronskleurog patina 17x29x17cm Cond:G

Borstbeeldje vrouw
Startprijs 80 EUR

Antiek ivoren borstbeeld met hoofdtooi in goede staat 18cm.

Jaap van Kregten
Startprijs 60 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967, twents landschap met knotwilgen en koeien, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

3 Duitse etsen, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Duitse etsen\gravures, Johan MichaelProbsst exc.av 1701-1771. 1, Unser lieben Frauen Kirche zu sevilien samt ihre höhe und dicken Türen. 2,Prospect des Trajanischen goldenen Thurns und...

Kandelaar Joods
Startprijs 50 EUR

Achtarmige bronzen Joodse kandelaar 18e-19e eeuw (Joods teken is afgebroken en mist) 28x23x16cm. Cond.: R

KPM plaquette
Resultaat: 475 EUR

Antieke Duitse KPM plaquette omstreeks 1900 voorstellende een halfnaakte dame in de natuur, in goede staat 35x24,5cm Cond:G

Schilderij, C. Snoeierbos
Startprijs 160 EUR

C.J. Snoeyerbosch 1914 (Zutphen 1891 - ), olieverf op paneel, vrouw met robe 62x108cm. Cond.: G

Kolenbak met schep
Resultaat: 45 EUR

Antieke kolenbak met schep en messing beslag 19e eeuw in goede staat 30x38x29

Divers Chinees porselein
Startprijs 650 EUR

Kavel met 24 delen 18e eeuws Chinees porselein o.a: 7 kommen Nanking Cargo (1x beschadigd), 6x kop & schotels met blauw-goud landschapsdecor, 5x kopjes groot, 2x schotels (minimale chips), 1x kop & sc...

Kunstbloem met pot
Startprijs 180 EUR

Oude Japanse glazen boom met cloissone pot, floraal decor omstreeks 1920 Cond:G 43cm

2x Kaart Oldenzaal
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke landkaarten Oldenzaal een grote Oldenzalia Ut erat cum caperietur et munitiones ejus de Struerentur ab Ordinibus Belgiae Foederatie anno 1626 (vochtvlekken) en een kaart, vermoedelijk ol...

Pors. vaas, blauw/wit
Startprijs 1.500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas Qing Dynasty, met rondom figuren in bergen decor, 46x18ø Cond:G

2 Bronzen vijzels
Resultaat: 30 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse vijzels met stamper (rand licht bedeukt) 9-12 cm.Cond:R

Russisch schilderij
Resultaat: 40 EUR

Russische school 2e helft 20e eeuw (verso signatuur) brug over rivier olieverf op paneel. 35x24 Cond:G

Doosje met 12 vorkjes
Startprijs 20 EUR

Antiek eikenhouten doosje met plated beslag en 12 plated gebaksvorkjes

Porseleinen coupe
Resultaat: 135 EUR

Oude Duitse Thüringer porseleinen fruitschaal met putti en bloemen omstreeks 1930 (minimale chips) Cond:R/G 31x26ø

Gerrit Schmitt, haven
Startprijs 150 EUR

G.Schmidt omstreeks 1900 Hollands havengezicht olieverf op linnen 48x40 Cond:G

1 Gulden 1840
Resultaat: 110 EUR

Zilveren gulden Koning Willem I, 1840. Laatste jaargang van Koning Willem I, Cond.: G

10 Cent 1828
Startprijs 30 EUR

Zilveren 10 cent Koning Willem I, 1828

2 Meissen schaaltjes
Resultaat: 91 EUR

Twee oude Duitse Meissen porseleinen schaaltjes met roze florale decors 2e helft 20e eeuw in goede staat 10-12,5cm.

Schilderij, stilleven
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk, Henriette Ponsi? 19e eeuw stilleven met aardbeien, olieverf op linnen Cond:G

Album ansichtkaarten, fantasie
Startprijs 20 EUR

Album met diverse oude ansichtkaarten 1e helft 20e eeuw 5x24x28cm Cond:G

Twee repro's, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Twee 19e eeuwse reproducties: 1x steendruk Josef Israels pinx A. Alleke Lith. 26x37cm. en 1x reproductie A. Kampf photografische Geselschaft Berlin (soldaten) 46x36cm.