Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, boerderij bij avondstemming, olieverf op paneel,50x40cm Cond:G
P.Watelet omstreeks 1930, dame met bloemen pastel op papier 20x28cm Cond:G
Erich Tonkel Duitse school, Im Park von Rothenburg 1971, olieverf op linnen 70x88 cm Cond:G
C.J. Snoeyerbosch 1914 (Zutphen 1891 - ), gemengde techniek op paneel, landschap met dode boom 48x32cm. Cond.: G
Zes antieke gravures William Hogarth Inven et.Sculp. met 16e eeuwse voorstellingen betreffende criminaliteit (1 gravure heeft randschade) 35x27cm Cond:R/G
Pit van Loo 1905-1993, Drents dorpsgezicht houtskool op papier Cond:R/G
F.J.Ruhe 1931 Duitse school, landschap met meer, olieverf op paneel. 57x50 Cond:G
Kleine oude Schwarzwalder koekoeksklok omstreeks 1950( wijzer eraf en kroonopzet gebroken) 29cm Cond:R
Moooie antieke eikenhouten Junghans Jugendstil regelateur omstreeks 1900 in zeer goede originele staat.
Kleine notenhouten antieke Junghans tafelklok, Grunderzeit met messing beslag, in goede originele staat 35cm
Ongesigneerd 17e /18e eeuw, studie vogels aquarel op papier (papier bruin) 14x19cm Cond:R/G
Franse Boulle pendule met schildpad ca. 1870 met origineel 8-daags uurwerk en halfuurslag. Gesigneerd Pierre Megnin Seloncort. Mist iets koperinleg (ongerestaureerd) 32cm. Cond.: R-G
Tilly Moes omstreeks 1950, vaas met chrysanten olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
Zeldzame Empire Mooren pendule ca. 1820 met origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger. Brons gepatineerd figuur met vuurvergulde bronzen rok, wijzerplaat gesigneerd "Le Nephueus Par...
Miniatuur Hollands zilveren rijtuig met paard 835/000. ca. 26gr Cond:U
Kavel met 10 diverse oude Mahjongg spelen 20e eeuw 28x50x40cm. Cond.: G
Schilderij Snijders, Rotterdam 1881 Hollandse school Arabische markt, olieverf op paneel 65x51cm Cond:G
Zilveren rozenvaasje, 835/000, op ronde voet en fraaie gedreven tropische afbeeldingen voorzien van Nederlandse belastingkeur. 1906-1953. ca 61 gr.
H.Weegewijs 1875-1964 Soest, landschap met boerderij bij avond, olieverf op paneel 33x21 Cond:G
Vijf Duitse 18e eeuwse etsen, J.W. Sein? met spreuken in gravure Duits en Frans, voorstelling met ruines en figuren (1vlek) 19x30cm. Cond:G
Oorstekers GG 585/000 met granaat en parels. Oorhangers met markies geslepen granaat op de steker en onderaan een parel. ø 5.5 mm. Lengte 16 mm. 1.6 gr
Zilveren 8 Reaal Spaanse dollar uit 1788, met tekst: Del Gratia Carolus III Del Gratia 1788 Hispan et Ind Rex.M.8R.FM
Drie oude antieke miniatuurportretten, een Bisquit porseleinen portret,Mor.Osk. Raithel omstreeks 1900, een verguld messing portret omstreeks 1890 monogram M.L.P, en een Koninklijk portret in ivoren l...