Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, boerderij bij avond
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, boerderij bij avondstemming, olieverf op paneel,50x40cm Cond:G

Pastel, dame
Startprijs 200 EUR

P.Watelet omstreeks 1930, dame met bloemen pastel op papier 20x28cm Cond:G

Erich Tonkel
Resultaat: 60 EUR

Erich Tonkel Duitse school, Im Park von Rothenburg 1971, olieverf op linnen 70x88 cm Cond:G

Schilderij, C. Snoeierbos
Startprijs 80 EUR

C.J. Snoeyerbosch 1914 (Zutphen 1891 - ), gemengde techniek op paneel, landschap met dode boom 48x32cm. Cond.: G

6 Gravures
Startprijs 100 EUR

Zes antieke gravures William Hogarth Inven et.Sculp. met 16e eeuwse voorstellingen betreffende criminaliteit (1 gravure heeft randschade) 35x27cm Cond:R/G

Houtskool tekening, P. Loo
Startprijs 50 EUR

Pit van Loo 1905-1993, Drents dorpsgezicht houtskool op papier Cond:R/G

Schilderij, Ruhe
Startprijs 50 EUR

F.J.Ruhe 1931 Duitse school, landschap met meer, olieverf op paneel. 57x50 Cond:G

Koekoeksklok
Startprijs 30 EUR

Kleine oude Schwarzwalder koekoeksklok omstreeks 1950( wijzer eraf en kroonopzet gebroken) 29cm Cond:R

Bim Bam klok
Resultaat: 35 EUR

Moooie antieke eikenhouten Junghans Jugendstil regelateur omstreeks 1900 in zeer goede originele staat.

Junghans tafelklokje
Resultaat: 45 EUR

Kleine notenhouten antieke Junghans tafelklok, Grunderzeit met messing beslag, in goede originele staat 35cm

Aquarel, vogel
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd 17e /18e eeuw, studie vogels aquarel op papier (papier bruin) 14x19cm Cond:R/G

Boulle klok
Startprijs 350 EUR

Franse Boulle pendule met schildpad ca. 1870 met origineel 8-daags uurwerk en halfuurslag. Gesigneerd Pierre Megnin Seloncort. Mist iets koperinleg (ongerestaureerd) 32cm. Cond.: R-G

Schilderij, Tilly Moes
Startprijs 50 EUR

Tilly Moes omstreeks 1950, vaas met chrysanten olieverf op linnen 24x30cm Cond:G

Pendule, negeroïde man
Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame Empire Mooren pendule ca. 1820 met origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger. Brons gepatineerd figuur met vuurvergulde bronzen rok, wijzerplaat gesigneerd "Le Nephueus Par...

Miniatuur koets, 1 pers.
Resultaat: 60 EUR

Miniatuur Hollands zilveren rijtuig met paard 835/000. ca. 26gr Cond:U

Doos met 10x Mahjongg spel
Resultaat: 50 EUR

Kavel met 10 diverse oude Mahjongg spelen 20e eeuw 28x50x40cm. Cond.: G

Schilderij, Chris Snijders
Startprijs 400 EUR

Schilderij Snijders, Rotterdam 1881 Hollandse school Arabische markt, olieverf op paneel 65x51cm Cond:G

Zilveren rozenvaasje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren rozenvaasje, 835/000, op ronde voet en fraaie gedreven tropische afbeeldingen voorzien van Nederlandse belastingkeur. 1906-1953. ca 61 gr.

Paneel, landschap
Startprijs 150 EUR

H.Weegewijs 1875-1964 Soest, landschap met boerderij bij avond, olieverf op paneel 33x21 Cond:G

5 Duitse etsen, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Vijf Duitse 18e eeuwse etsen, J.W. Sein? met spreuken in gravure Duits en Frans, voorstelling met ruines en figuren (1vlek) 19x30cm. Cond:G

Oorknoppen, granaat
Startprijs 135 EUR

Oorstekers GG 585/000 met granaat en parels. Oorhangers met markies geslepen granaat op de steker en onderaan een parel. ø 5.5 mm. Lengte 16 mm. 1.6 gr

Schilderij, clown
Startprijs 50 EUR

A.S.G. Steinhagen, Clowns, Batik op zijde 33x63 cm Cond:G

Zilveren munt
Resultaat: 25 EUR

Zilveren 8 Reaal Spaanse dollar uit 1788, met tekst: Del Gratia Carolus III Del Gratia 1788 Hispan et Ind Rex.M.8R.FM

3 Miniatuurportretjes
Resultaat: 45 EUR

Drie oude antieke miniatuurportretten, een Bisquit porseleinen portret,Mor.Osk. Raithel omstreeks 1900, een verguld messing portret omstreeks 1890 monogram M.L.P, en een Koninklijk portret in ivoren l...