Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schilderij, Jakoby 1001
Schilderij, Jakoby

Resultaat:

30.000 EUR

Verkocht
Schilderij, Jakoby 1007
Schilderij, Jakoby

Resultaat:

24.000 EUR

Verkocht
Schilderij, Jakoby 1019
Schilderij, Jakoby

Resultaat:

22.000 EUR

Verkocht
F. Carlebur 1017
F. Carlebur

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Gesig. I. Choultse 1196
Gesig. I. Choultse

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Schilderij, dame 1004
Schilderij, dame

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
Aquarel, Edhard Koning 1039
Aquarel, Edhard Koning

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Schilderij, Jurres 1000
Schilderij, Jurres

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Schilderij, Roosenboom 1005
Schilderij, Roosenboom

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Schilderij, Christina Stoel 1027
Schilderij, Christina Stoel

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
A.C. van Noort, groot 1015
A.C. van Noort, groot

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Aquarel, Leon Senf 1071
Aquarel, Leon Senf

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Jos Raphael 1034
Jos Raphael

Resultaat:

530 EUR

Verkocht
P.P. Schiedges 1035
P.P. Schiedges

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Barok waaier 1302
Barok waaier

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Beschilderd empire tablet 1024
Beschilderd empire tablet

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Aquarel, v.d. Nat 1078
Aquarel, v.d. Nat

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Aquarel, botters op strand 1180
Aquarel, botters op strand

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Schilderij, van Trirum 1095
Schilderij, van Trirum

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Brieflezende figuren 1111
Brieflezende figuren

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Johannes Weiland, eenden 1032
Johannes Weiland, eenden

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Schilderij, stilleven 1128
Schilderij, stilleven

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
A.C. van Noort, klein 1099
A.C. van Noort, klein

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, klipper 1102
Schilderij, klipper

Resultaat:

300 EUR