24. Aprilveiling 2015

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

Thorvald Rasmussen 1377
Thorvald Rasmussen

40 EUR

Landkaart, Cöln 1395
Landkaart, Cöln

40 EUR

Ongesigneerd 1413
Ongesigneerd

40 EUR

W. de Groot, bloedkoralen 1481
W. de Groot, bloedkoralen

40 EUR

Schilderij, boerderij 1490
Schilderij, boerderij

40 EUR

Litho 1491
Litho

40 EUR

Schilderij, A. Reuvers 1300
Schilderij, A. Reuvers

35 EUR

Schilderij, Andre Souter 1399
Schilderij, Andre Souter

35 EUR

Schilderij, sneeuwlandschap 1351
Schilderij, sneeuwlandschap

30 EUR

J. Kersten 1408
J. Kersten

30 EUR

Ongesigneerd 1416
Ongesigneerd

30 EUR

Suzie Norburg 1421
Suzie Norburg

30 EUR

2 Stillevens 1473
2 Stillevens

30 EUR

3x Stilleven 1477
3x Stilleven

30 EUR

Oosterse ets 1507
Oosterse ets

30 EUR

3 Prenten, 19e eeuw 1423
3 Prenten, 19e eeuw

25 EUR

3x A. Thiele 1424
3x A. Thiele

25 EUR

Fritz Klee 1948 1434
Fritz Klee 1948

25 EUR

Fritz Klee 1949 1435
Fritz Klee 1949

25 EUR

Wenschloss 1442
Wenschloss

25 EUR

A. Slehcim 1448
A. Slehcim

20 EUR