24. Aprilveiling 2015

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

Henry Schouten 1031
Henry Schouten
Startprijs 2.000 EUR
Ongesigneerd, 17e eeuw 1023
Ongesigneerd, 17e eeuw
Startprijs 2.000 EUR
2 Sitzendorf kandelaars 6000
2 Sitzendorf kandelaars
Startprijs 1.800 EUR
Schilderij, Walraven 1026
Schilderij, Walraven
Startprijs 1.750 EUR
Jan te Wierik 1014
Jan te Wierik
Startprijs 1.750 EUR
Armband, ca. 600 diam. 404
Armband, ca. 600 diam.
Startprijs 1.750 EUR
Herman Brood 1018
Herman Brood
Startprijs 1.600 EUR
Schilderij, vrouwen in park 1011
Schilderij, vrouwen in park
Startprijs 1.600 EUR
Slavenband briljant GG 305
Slavenband briljant GG
Startprijs 1.600 EUR
Penselenvaas met tekst 6274
Penselenvaas met tekst
Startprijs 1.500 EUR
Fam Verte vaas 6175
Fam Verte vaas

2.600 EUR

Rode glazuurvaas 6033
Rode glazuurvaas
Startprijs 1.500 EUR
Buffetkast 4009
Buffetkast
Startprijs 1.500 EUR
Schilderij, L. Meijer 1529
Schilderij, L. Meijer
Startprijs 1.500 EUR
Schilderij, schepen bij de kust 1049
Schilderij, schepen bij de kust
Startprijs 1.500 EUR
Jan te Wierik, "De Krog en de Kip" 1036
Jan te Wierik, "De Krog en de Kip"
Startprijs 1.500 EUR
F. Carlebur 1017
F. Carlebur

2.250 EUR

Collier, ca. 600 diam. 405
Collier, ca. 600 diam.
Startprijs 1.500 EUR
Briefopener Jade 275
Briefopener Jade
Startprijs 1.500 EUR
Armband WG briljant saffier 28
Armband WG briljant saffier
Startprijs 1.500 EUR
Kersen hoekkast 4015
Kersen hoekkast
Startprijs 1.400 EUR
Boek, Salvador Dali 1044
Boek, Salvador Dali
Startprijs 1.400 EUR
W. de Zwart, Katwijk 1003
W. de Zwart, Katwijk
Startprijs 1.400 EUR
Ring WG vierkant briljant 504
Ring WG vierkant briljant
Startprijs 1.350 EUR