24. Aprilveiling 2015

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

Speeldoos 2007
Speeldoos
Startprijs 700 EUR
Monstrans 2003
Monstrans
Startprijs 650 EUR
2 Kandelaren 2014
2 Kandelaren
Startprijs 500 EUR
Lexicon 2009
Lexicon
Startprijs 400 EUR
2 Ingelegde olifanten 2015
2 Ingelegde olifanten
Startprijs 375 EUR
Fotolijst Louis Seize 2364
Fotolijst Louis Seize

500 EUR

Inktstel met olielamp 2020
Inktstel met olielamp

350 EUR

Haardscherm 2002
Haardscherm
Startprijs 350 EUR
Groot pistool, 18e eeuw 2078
Groot pistool, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Saxofoon 2252
Saxofoon
Startprijs 250 EUR
Accordeon in koffer 2251
Accordeon in koffer
Startprijs 250 EUR
Kandelaar 2035
Kandelaar
Startprijs 250 EUR
Antieke globe 2000
Antieke globe

800 EUR

Banjo barometer 2229
Banjo barometer
Startprijs 225 EUR
Mes, Corsica 2212
Mes, Corsica
Startprijs 225 EUR
Messing schaal, vogel 2006
Messing schaal, vogel
Startprijs 220 EUR
Melkboer met lantaarn 2004
Melkboer met lantaarn
Startprijs 220 EUR
Trompet 2253
Trompet
Startprijs 200 EUR
Jachtmes 2211
Jachtmes
Startprijs 200 EUR
Gietijzeren schotel, Ewald Mataré 2161
Gietijzeren schotel, Ewald Mataré
Startprijs 200 EUR
Kassa 2001
Kassa

200 EUR

Antiek slot 2359
Antiek slot

190 EUR

Bijl 2206
Bijl
Startprijs 190 EUR
Beeld, 3 gemsen met lamp 2017
Beeld, 3 gemsen met lamp

180 EUR