Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bavaria serviesgoed (3x) 6257
Bavaria serviesgoed (3x)
Startprijs 10 EUR
Plakboek kerst/nieuwjaarskaarten 8004
Plakboek kerst/nieuwjaarskaarten
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Lot sieraden 86
Lot sieraden

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Divers zilver 218
Divers zilver

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Zilv. choker, 5 stenen 354
Zilv. choker, 5 stenen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Armband zilver 434
Armband zilver

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
6 Horloges + losse band 482
6 Horloges + losse band

Resultaat:

20 EUR

Divers plate 550
Divers plate
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Zilveren armband met steen 556
Zilveren armband met steen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3x Zilv. oorclips 558
3x Zilv. oorclips

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Zilveren ring, GG accent 584
Zilveren ring, GG accent

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Lot bedels 627
Lot bedels

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Lot bedels 713
Lot bedels

Resultaat:

15 EUR

Citizen horloge 724
Citizen horloge
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Collier zilver fantasie 733
Collier zilver fantasie

Resultaat:

15 EUR

2 Zilveren vleesvorkjes 738
2 Zilveren vleesvorkjes
Startprijs 15 EUR
Verkocht
3 Flacons met zilver 739
3 Flacons met zilver

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Karaf 744
Karaf

Resultaat:

30 EUR

Seiko horloge 774
Seiko horloge
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Portretje 1463
Portretje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd 1958 1592
Onduidelijk gesigneerd 1958

Resultaat:

20 EUR

Schilderij, vrouw met instrument 1593
Schilderij, vrouw met instrument
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Japans kunstwerk 1594
Japans kunstwerk

Resultaat:

15 EUR

Tegel schilderij 1595
Tegel schilderij
Startprijs 15 EUR