Lot zilver: 2 servetringen, 2 vingerdoekringen, 1 sauslepel, 2 dienvorkjes, 1 mesje en 1 heft. Cond.:R
Ring GG 585/000 met 8 briljanten. Open gespleten ring met in het midden 2 briljanten in een gladde zetrand en 6 briljanten in poten chatons. Totaal ca 0.38 crt W/SI. ø 58/59 ca 3.3 gr
Prachtige brede armband RG/WG/GG 585/000 met subtiele bewerking.Brede pennenarmband met 5 rijen schakels. De buitenste schakels zijn RG. Verdeeld over de armband zitten er in een ruitvorm bewerkingen ...
Zilveren ovaalvormig filigrain doosje, buitenlandse makelij ca. 10gr. 4x3x1,5cm. Cond.: R
Fijne schakelarmband GG 585/000. Pennenarmband met strakke open langwerpige schakels, breedte 4.5 mm. Lengte 20 cm ca 6,0 gr
Unieke ring GG/WG 585/000 met briljant en smaragd. Ring met een kop van een panter in het WG met markies geslepen smaragden als ogen. De kop van de panter is volledig bezet met diamanten. Breedte 16 m...
Hollands zilveren bruidegomspijpje met zeilschip versierd, 835/000, L.: 10cm. Cond.: G
Ring GG 585/000 met briljant. Royale ring met in het midden een gematteerde krul met daarin een briljant 0.10 crt W/SI. ø 55 ca 4.2 gr
Oorhangers zilver verguld, 925/000, met robijn. Oorhanger smet rond gefacetteerde robijnen, ø 7 mm, in een 6 poot zetting. Lengte 26x8 mm. ca 2.6 gr
Drie flacons met zilver o.a: 1x Engels kristallen parfumflacon met zilveren kraag en 1x kristallen potje met 925/000 zilveren dopje 5-11,5cm. Cond.: G
Broche zilver 835/000 met glasgranaat. Grote ronde broche met diverse kleine granaten. Mist een steentje. ø 32 mmca 10.1 gr
Grote hanger GG 585/000 met amethist. Grote ovale hanger met een ovaal gefacetteerde amethist, 29x17 mm. De rand om de steen is opengewerkt. Grootte hanger 52x33 mm incl.oog. ca 14.3 gr
Kavel van 5 zilveren lepels: 3x Hollands zilveren suikerscheppen 835/000, 1x Hollands zilveren zuurlepeltje met florale bewerking en 1x Frans lepeltje met de Arc d'Triomphe (2 lepels behoeven reparati...
Antieke ring GG 585/000 met bloedkoraal. Antieke ring met een ovale bloedkoraal gezet in een ovale rand met greinen, ø 20x18 mm. De binnenzijde van de ring is verstevigd met zilver. De ring heeft duid...
Collier en hanger GG 585/000 met zirconia. Fijn singapore collier met een fijne hanger met een grote zirconia, ø 6 mm Lengte 38 cm ca 2.1 gr
Oude vitrinekast in Biedermeier stijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in kersenkleur 145x195x45cm. Cond.: G
Oude Hollandse wortelnoten fineer secretaire 2e helft 20e eeuw in barokstijl met origineel bronzen beslag in goede staat 110x85x50cm.
Oude wortelnoten fineer Hollandse commode in barokstijl 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) met bronzen beslag in goede originele staat 73x93x50cm.
Prachtige zeldzame 19e eeuwse eikenhout gestoken rococo-stijl vitrinekast met aan 4 zijden glas. Eikenhouten originele schappen en floraal decor met rocailles. In goede originele staat 242x127x44cm.
Hollands Louis Seize kabinet ca. 1800, mahoniehout fineer op eiken met verguld bronzen beslag in goede staat, tweedelig (oudere restauratie) 215x160x56cm.
Grote antieke Hollandse plateel cach-epot, gemerkt Gouda - B. Arnhem Holland met floraal decor in goede staat 19xø26cm.
Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetailleerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M
Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Louis Seize stijl van wit marmer met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Pendule mist glas en 1 coupe heeft gebroken pootje 42x20x11cm. en 14xø9cm. Cond.: R-G
Vier moderne Goebel schotels Artis Orbis ca. 1980: 2x Vincent, 1x Renoir en 1x Paul Cezanne ø31cm. Cond.: G