Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot zilv divers
Resultaat: 50 EUR

Lot zilver: 2 servetringen, 2 vingerdoekringen, 1 sauslepel, 2 dienvorkjes, 1 mesje en 1 heft. Cond.:R

Ring GG briljant
Startprijs 150 EUR

Ring GG 585/000 met 8 briljanten. Open gespleten ring met in het midden 2 briljanten in een gladde zetrand en 6 briljanten in poten chatons. Totaal ca 0.38 crt W/SI. ø 58/59 ca 3.3 gr

Armband breed R/G/W
Startprijs 1.100 EUR

Prachtige brede armband RG/WG/GG 585/000 met subtiele bewerking.Brede pennenarmband met 5 rijen schakels. De buitenste schakels zijn RG. Verdeeld over de armband zitten er in een ruitvorm bewerkingen ...

Zilveren geurdoosje
Startprijs 35 EUR

Zilveren ovaalvormig filigrain doosje, buitenlandse makelij ca. 10gr. 4x3x1,5cm. Cond.: R

Armband schakel GG
Startprijs 150 EUR

Fijne schakelarmband GG 585/000. Pennenarmband met strakke open langwerpige schakels, breedte 4.5 mm. Lengte 20 cm ca 6,0 gr

Ring GG smaragd diamant
Startprijs 700 EUR

Unieke ring GG/WG 585/000 met briljant en smaragd. Ring met een kop van een panter in het WG met markies geslepen smaragden als ogen. De kop van de panter is volledig bezet met diamanten. Breedte 16 m...

Zilveren bruidegomspijpje
Startprijs 150 EUR

Hollands zilveren bruidegomspijpje met zeilschip versierd, 835/000, L.: 10cm. Cond.: G

Ring GG briljant
Startprijs 150 EUR

Ring GG 585/000 met briljant. Royale ring met in het midden een gematteerde krul met daarin een briljant 0.10 crt W/SI. ø 55 ca 4.2 gr

Oorringen zilv/verguld robijn
Resultaat: 40 EUR

Oorhangers zilver verguld, 925/000, met robijn. Oorhanger smet rond gefacetteerde robijnen, ø 7 mm, in een 6 poot zetting. Lengte 26x8 mm. ca 2.6 gr

3 Flacons met zilver
Startprijs 30 EUR

Drie flacons met zilver o.a: 1x Engels kristallen parfumflacon met zilveren kraag en 1x kristallen potje met 925/000 zilveren dopje 5-11,5cm. Cond.: G

Granaatbroche
Startprijs 60 EUR

Broche zilver 835/000 met glasgranaat. Grote ronde broche met diverse kleine granaten. Mist een steentje. ø 32 mmca 10.1 gr

Hanger GG amethist
Startprijs 360 EUR

Grote hanger GG 585/000 met amethist. Grote ovale hanger met een ovaal gefacetteerde amethist, 29x17 mm. De rand om de steen is opengewerkt. Grootte hanger 52x33 mm incl.oog. ca 14.3 gr

5 Zilveren lepels
Startprijs 40 EUR

Kavel van 5 zilveren lepels: 3x Hollands zilveren suikerscheppen 835/000, 1x Hollands zilveren zuurlepeltje met florale bewerking en 1x Frans lepeltje met de Arc d'Triomphe (2 lepels behoeven reparati...

Ring Bloedkoraal
Startprijs 70 EUR

Antieke ring GG 585/000 met bloedkoraal. Antieke ring met een ovale bloedkoraal gezet in een ovale rand met greinen, ø 20x18 mm. De binnenzijde van de ring is verstevigd met zilver. De ring heeft duid...

Collier en hanger GG zirc.
Startprijs 50 EUR

Collier en hanger GG 585/000 met zirconia. Fijn singapore collier met een fijne hanger met een grote zirconia, ø 6 mm Lengte 38 cm ca 2.1 gr

Vitrinekast
Resultaat: 225 EUR

Oude vitrinekast in Biedermeier stijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in kersenkleur 145x195x45cm. Cond.: G

Hollandse secretaire
Resultaat: 130 EUR

Oude Hollandse wortelnoten fineer secretaire 2e helft 20e eeuw in barokstijl met origineel bronzen beslag in goede staat 110x85x50cm.

Wortelnoten buikkastje
Resultaat: 100 EUR

Oude wortelnoten fineer Hollandse commode in barokstijl 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) met bronzen beslag in goede originele staat 73x93x50cm.

2-Deurs porseleinkast
Resultaat: 1.300 EUR

Prachtige zeldzame 19e eeuwse eikenhout gestoken rococo-stijl vitrinekast met aan 4 zijden glas. Eikenhouten originele schappen en floraal decor met rocailles. In goede originele staat 242x127x44cm.

Kabinet Louis Seize
Startprijs 1.800 EUR

Hollands Louis Seize kabinet ca. 1800, mahoniehout fineer op eiken met verguld bronzen beslag in goede staat, tweedelig (oudere restauratie) 215x160x56cm.

Plateel bloempot
Startprijs 70 EUR

Grote antieke Hollandse plateel cach-epot, gemerkt Gouda - B. Arnhem Holland met floraal decor in goede staat 19xø26cm.

2 Empire vazen
Resultaat: 75 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetailleerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M

3-Delig marmeren pendulestel
Resultaat: 170 EUR

Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Louis Seize stijl van wit marmer met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Pendule mist glas en 1 coupe heeft gebroken pootje 42x20x11cm. en 14xø9cm. Cond.: R-G

4 Borden Goebel
Resultaat: 45 EUR

Vier moderne Goebel schotels Artis Orbis ca. 1980: 2x Vincent, 1x Renoir en 1x Paul Cezanne ø31cm. Cond.: G