Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Herend voetschaal + schaal
Resultaat: 45 EUR

Twee delen Herend porselein ca. 1980 met goud- en rankendecor: 1x bonbonschaal 15,5xø20cm. en 1x cakeschaal 3x25x28cm. Cond.: G

Litho, ongesigneerd
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd, litho op papier, moderne compositie 33x50cm. Cond.: G

Tekening Diana, 18e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Tekening (potlood op papier) 17e-18e eeuw, portret Diana 32x24cm. Cond.: R-G

Broche naaldenkoker RG
Startprijs 150 EUR

Broche RG 585/000 met tourmalijn. Broche gemaakt van een naaldenkoker met aan de bovenzijde een princes geslepen groene tourmalijn. Aan de randen zitten WG draadbewerking. ca 6.6 gr. Lengte 62 mm

Gestoken beker, olifant
Startprijs 90 EUR

Antieke ivoren vaas met decor van een olifant en bloem (lichte randschades) 21cm. Cond.: R-G

Benen wandelstok
Resultaat: 175 EUR

Antieke benen wandelstok met als handvat een zittende pijprokende man in goede staat 92cm.

Ring GG valkenoog
Startprijs 100 EUR

Ring GG 585/000 met valkenoog. Sierlijke ring met ovaal geslepen valkenoog met bijzondere glans, ø 16x8.5 mm, gezet in opengewerkte rand. ca 4.15 gr ø 55

Kristallen oorkaraf
Startprijs 100 EUR

Geslepen kristallen oorkaraf met amandelslijpsel (beschadiging hals) op zilveren (835/000) voet met zilveren hals, montuur, stop en jasseronketting. MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1870 34x...

6 Borden met bloemen
Startprijs 25 EUR

Zes Franse Fayence keramieken sierschotels met handgeschilderd bloem- en vogeldecor ca. 1900. 2 Borden met randschade, verder lichte glazuurschades. ca. ø23cm. Cond.: R-G

Pors. kop & schotel
Resultaat: 50 EUR

Originele handbeschilderde gelimiteerde porseleinen kapiteins kop & schotel met scheepsdecor, vergulding en tekst "Ward Jackson" 2e helft 20e eeuw 11-16cm. Cond.: G

3 Plaquettes
Resultaat: 70 EUR

Drie oude bisquit porseleinen plaquettes: 1x groot J.S. Bach (1685-1750 Rosenthal) en 2x empire stijl Bing en Gröndahl Eneret en M, ø14-ø21cm.

3 Zittende geisha's
Startprijs 100 EUR

Drie oude ivoren zittende geisha's met instrumenten 1e helft 20e eeuw 3,5-4cm. Cond.: G

2x Mahjongg spel
Resultaat: 55 EUR

Twee oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 met benen en bamboe stukken in mooie houten cassettes (1x Sala Spiele) 9x27x11cm. en 8x33x18cm. Cond.: G

J. Rooymans, landschap
Startprijs 40 EUR

J. Rooijmans ca. 1940, olieverf op paneel, beekje met brug 33x26cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1950
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op paneel, abstracte compositie 27x15cm. Cond.: G

Blikken voertuig
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame blikken Japanse "concept car" auto 28x11x6cm.

Ring WG 3 rijen diamant
Startprijs 290 EUR

Ring WG 585/000 met 3 rijen diamanten. Wat bredere ring, 6,7 mm, met 3 rijen met briljanten verlopend in grootte totaal 0.50 crt. ca 3.8 gr ø 53

Collier munt GG
Resultaat: 350 EUR

Collier GG 585/000 met munthanger. Collier met daaraan een royaal bewerkte hanger met GG fl 10,- munt, 1913. Lengte 60 cm, ca 23.4 gr

Schilderij, kerk aan water
Startprijs 30 EUR

Hendrik de Laat ( 1900 - 1980), ets op papier, Leonardus kerk te 's Hertogenbosch 26x19cm. Cond.: G

Zilveren bestek
Resultaat: 20 EUR

Zevendelig tafelgarnituur in etui met zilveren heften, 800/000 L.: 13-16cm. Cond.: U

Wilesco London Bus, stoommachine
Resultaat: 160 EUR

Grote oude Wilesco stoom-dubbeldekker van blik 2e helft 20e eeuw in goede staat 28x46x16cm.

2 Munten
Startprijs 50 EUR

Kavel van 2 munten: 1x zilver 1887 en 1x 1900, Engeland Victoria Cond.: ZFR

Amandelgeslepen fruitschaal
Resultaat: 40 EUR

Zware kristallen 19e eeuwse geslepen fruitschaal (chips rand) 16xø27cm. Cond.: R

Karaf met slijpwerk
Resultaat: 115 EUR

Hollandse 18e eeuwse gegraveerde karaf met gravering scheepvaart en tekst "Het Lands Welvaren" (2x) en 4 schepen met floraal decor. 12xø9,5cm. Chip bovenrand Cond.: R-G