22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

2 Ivoren figuren 5800
2 Ivoren figuren
Startprijs 400 EUR
Menselijk skelet 5801
Menselijk skelet
Startprijs 1.000 EUR
Ivoren schildpad-stempel 5802
Ivoren schildpad-stempel
Startprijs 150 EUR
Chinese netsuke 5803
Chinese netsuke
Startprijs 150 EUR
Ivoren geisha 5804
Ivoren geisha
Startprijs 280 EUR
Standaard, 4 stokken 5805
Standaard, 4 stokken

500 EUR

Ivoren wereldbol 5806
Ivoren wereldbol

130 EUR

Groen schaal, nijlpaard tanden 5807
Groen schaal, nijlpaard tanden
Startprijs 220 EUR
Ivoren penselenbeker 5808
Ivoren penselenbeker
Startprijs 200 EUR
Hoornen dekselpot 5809
Hoornen dekselpot
Startprijs 400 EUR
4 Delen ivoor en been 5810
4 Delen ivoor en been
Startprijs 150 EUR
Chinees ivoren flacon 5811
Chinees ivoren flacon
Startprijs 125 EUR
Ivoren geisha 5812
Ivoren geisha
Startprijs 180 EUR
Ivoren schaal met wapen 5813
Ivoren schaal met wapen

75 EUR

Ivoren handvat, 19e eeuw 5814
Ivoren handvat, 19e eeuw

110 EUR

3 Zittende geisha's 5815
3 Zittende geisha's
Startprijs 100 EUR
Staande geisha 5816
Staande geisha
Startprijs 60 EUR
Hoornen boedha figuur 5817
Hoornen boedha figuur
Startprijs 325 EUR
Hoornen boedha figuur 5818
Hoornen boedha figuur
Startprijs 325 EUR
Gestoken tand, 19e eeuw 5819
Gestoken tand, 19e eeuw

110 EUR

Benen man met emmers, vis 5820
Benen man met emmers, vis
Startprijs 75 EUR
Benen prins & prinses 5821
Benen prins & prinses
Startprijs 60 EUR
Benen wandelstok 5822
Benen wandelstok

175 EUR

Ivoren paradijsvogel 5823
Ivoren paradijsvogel

150 EUR