22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Boek, Salvador Dali 1000
Boek, Salvador Dali
Startprijs 1.400 EUR
3 Houtsnedes Dali + boek 1001
3 Houtsnedes Dali + boek
Startprijs 150 EUR
Schilderij, vrouw met sigaret 1002
Schilderij, vrouw met sigaret

1.350 EUR

C. Noltee 1003
C. Noltee

400 EUR

Jan te Wierik, blauw 1004
Jan te Wierik, blauw
Startprijs 1.500 EUR
Schilderij, kermispaard 1005
Schilderij, kermispaard

650 EUR

Rijlaarsdam 1006
Rijlaarsdam
Startprijs 1.250 EUR
Jan Knikker, bruggetje 1007
Jan Knikker, bruggetje
Startprijs 175 EUR
Schilderij, Riedmann 1008
Schilderij, Riedmann
Startprijs 125 EUR
Schilderij, Gustav Schraegle 1009
Schilderij, Gustav Schraegle
Startprijs 400 EUR
Tessier, arreslee 1010
Tessier, arreslee
Startprijs 2.600 EUR
Edzard Koning 1011
Edzard Koning

800 EUR

Stolpe 1012
Stolpe
Startprijs 150 EUR
Schilderij, bijbelse voorstelling 1013
Schilderij, bijbelse voorstelling

800 EUR

Schilderij, "Gypsy" 1014
Schilderij, "Gypsy"
Startprijs 1.600 EUR
Aquarel, paard 1015
Aquarel, paard

225 EUR

Schilderij G.F. 1016
Schilderij G.F.
Startprijs 350 EUR
Anna Rough 1017
Anna Rough
Startprijs 750 EUR
J. van Delden 1018
J. van Delden

135 EUR

Schilderij, Dupry 1019
Schilderij, Dupry
Startprijs 300 EUR
Pieter Scheen 1020
Pieter Scheen

175 EUR

Aquarel, Mesdag 1021
Aquarel, Mesdag

1.500 EUR

Russisch gesigneerd, stilleven 1022
Russisch gesigneerd, stilleven

800 EUR

Schilderij 1023
Schilderij
Startprijs 200 EUR