22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Tafelklok 3523
Tafelklok

425 EUR

Lenzkirch klok 3524
Lenzkirch klok

650 EUR

Staand klokje 3525
Staand klokje

250 EUR

Koekoeksklok 3526
Koekoeksklok

60 EUR

Wandklok 3527
Wandklok
Startprijs 200 EUR
Tafelklok, bronzen figuren 3528
Tafelklok, bronzen figuren
Startprijs 1.000 EUR
Reiswekker 3529
Reiswekker

170 EUR

Tafelklokje 3530
Tafelklokje

90 EUR

Staande Engelse klok 3531
Staande Engelse klok
Startprijs 1.600 EUR
Pendule 3532
Pendule
Startprijs 100 EUR
Blauw porseleinen klokje 3533
Blauw porseleinen klokje
Startprijs 75 EUR
Friese staartklok 3534
Friese staartklok

275 EUR

Tafelklok, 18e eeuw 3535
Tafelklok, 18e eeuw
Startprijs 1.000 EUR
Grote tafelklok 3536
Grote tafelklok

225 EUR

Tafelklok Art Deco 3537
Tafelklok Art Deco
Startprijs 30 EUR
Regelateur, Gustav Becker 3538
Regelateur, Gustav Becker

60 EUR

Pendule, Spaanse soldaat 3539
Pendule, Spaanse soldaat
Startprijs 110 EUR
Porseleinen klok 3540
Porseleinen klok
Startprijs 380 EUR
Schwarzwald klok 3541
Schwarzwald klok
Startprijs 80 EUR
Gestoken klokje 3542
Gestoken klokje
Startprijs 40 EUR
Frans klokkenstel 3543
Frans klokkenstel
Startprijs 150 EUR
Comtoise 3544
Comtoise

70 EUR

Schilderij klokje 3545
Schilderij klokje
Startprijs 180 EUR
Pendule Frankrijk 3546
Pendule Frankrijk
Startprijs 350 EUR